Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dryagan napisał(a):

Ale opcja jest fajna i tak w ogóle pomocna. Jak chcesz, żeby w wiadomościach tak nie było, to odczekaj te 15 minut z napisaniem drugiej wiadomości, wtedy się nie połączy

To prawda😁 ułatwia nam życie i oszczędza czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Ale dzisiaj zimno 🥶 ja już po kawie ale nie chce mi się nic robić 🙆 leki wzięte więc pewnie za chwilę zacznie mnie ścinać 😏 tego nie lubię w tych lekach. 

8 godzin temu, Dalja napisał(a):

Jestem chaotyczna osoba i tak też pisze

Ja też. Do tego często pisze szybko gdzieś tam w biegu, ale już chyba wszyscy się tutaj przyzwyczaili do mojego roztrzepanego stylu 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lusesita Dolores fajny wierszyk, ale mocno niepokojący.

Patrząc na twój zestaw leków i dawki, sam haloperidol przegoni czerwonych na jakiś czas i zaznasz spokoju.

Zaznałem epizodu psychotycznego jedynie raz w życiu na okres dwóch dni i byłem totalnie oderwany od rzeczywistości, więc nie zazdroszczę twojego stanu zdrowia psychicznego. Masz leki, one są po to żeby ci pomóc. Lekarz nie chce twojej szkody. Rozumiem, że czasem fajnie jest zaznać rzeczywistości jaka by ona nie była, ale taki zestaw masz przepisany nie bez powodu i ratuj się nim bo w epizodzie psychotycznym można łatwo się pogubić i zapomnieć o "bożym świecie".

Dużo zdrowia życzę pani Dolores i oby jak najmniej tych czerwonych ♥️

 

Dzień dobry Wrony! Na powitanie i pobudzenie zmysłów - jakżeby inaczej, kawa! 🫱

kawa.jpg.cadded647bdd19c51227e75c3d428e8e.jpg

Dobrego dnia! ☕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Melodioo 🙂

 

Specjalnie dla ciebie poleciałem, albo raczej pobiegłem jak wariat z telefonem w ręku 😅 jakieś 500 metrów za dom aby zrobić zdjęcie. U mnie 6 stopni na plusie, ale pewnie z racji zbiornika retencyjnego w pobliżu unosi się mgła, co przy świecącym mimo wszystko Słońcu wygląda dość ciekawie.

Proszę bardzo🫱

cienmgly.thumb.jpg.7c6a0c9bd729366760d61b1f892d60d1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×