Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
20 minut temu, mienta napisał(a):

Moja historia na tym forum sięga zamierzchłych czasów. Zdarzało mi się być niemiłą i w konflikcie z innymi użytkownikami.

 

Ja też (chyba) jestem niemiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
56 minut temu, mienta napisał(a):

Wspierajmy się nawzajem. Bądźmy niemili razem. ;)

 

Ja staram się być miły, ale ludzie mnie nie lubią na żywo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dryagan napisał(a):

@mienta spoko, jako stary użytkownik masz malutką taryfę ulgową, byle to nie były ostre inwektywy 🤪 jak przekroczysz granice to upomnimy...

Nie używam na co dzień wulgaryzmów. Chodziło o inne teksty. Teraz bardziej dbam o to, czy moje słowa mogą kogoś zranić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Obiecałem sobie, że maksymalnie do końca sierpnia tu będę, bo za dużo tu spędzam czasu, a potem będę się socjalizować z ludźmi. Zgłosiłem że chcę usunąć konto, a teraz mi smutno, bo nie mam się gdzie podziać. Pracę straciłem, w sumie i tak już w pracy coraz mniej z ludźmi gadam, ogólnie to mam wrażenie, że na zewnątrz czai się na mnie zło. Powinienem szukać pracy, ale boję się, że przyszli pracodawcy też będą psychopatami. Psychopaci mają zazwyczaj kierownicze stanowiska. Tak samo osoby z HR na rozmowach kwalifikacyjnych. Oni mnie przecież przejrzą na wylot i zrobią sobie ze mnie znowu cel.

 

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
1 minutę temu, Dryagan napisał(a):

@Dziewięćdziesiąt Cztery to nie musisz kasować kota, nikt Cię nie zmusza. To Twoja decyzja i możesz to zmienić

 

Chyba już za późno, bo zgłosiłem. A poza tym przesiaduję tu prawie całe dnie i prawie zupełnie odizolowałem się od świata zewnętrznego. Miałem 2 dni, że z ludźmi pogadałem w pracy chętnie, a poza tym to nie umiem się socjalizować 😔

4C527C54-D9F2-4CBA-8E3A-50C66E9043D0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dryagan napisał(a):

@Dziewięćdziesiąt Cztery to nie musisz kasować kota, nikt Cię nie zmusza. To Twoja decyzja i możesz to zmienić

Dokładnie. 🙂 Teraz możesz nie czuć potrzeby, ale za jakiś czas może tutaj wrócisz. Ja to taki syn marnotrawny jestem. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
6 minut temu, cynthia napisał(a):

Dokładnie. 🙂 Teraz możesz nie czuć potrzeby, ale za jakiś czas może tutaj wrócisz. Ja to taki syn marnotrawny jestem. 🙂

 

No właśnie ja po to chciałem usunąć, bo to za często wchodzę i nie socjalizuję się z ludźmi na żywo. A wchodzę, bo tu (chyba) nikt mnie nie chce skrzywdzić ani zabić.

 

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
3 minuty temu, Dryagan napisał(a):

@Dziewięćdziesiąt Cztery nie kasuj - zrób sobie przerwę, jeśli Ci to potrzebne, ale konto zostaw

 

Spróbuję, ustawiłem sobie limity dzienne na przeglądarce, ale i tak je ignoruję 🤷🏻‍♂️

 

Spać mi się chce strasznie 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

A wchodzę, bo tu (chyba) nikt mnie nie chce skrzywdzić ani zabić.

Wątpię, by ktoś tutaj miał takie zamiary.... tak samo jak w rzeczywistości. Ale wiem też, że to wszystko siedzi w głowie.

Jak czujesz się zmęczony to idź spać... dobranoc 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Ale jestem na siebie zły. Usnąłem jakiś po 21, obudziłem się o 9. Tak sam z siebie 🤬 12h to zdecydowanie za dużo, teraz mnie boli głowa.

 

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim

Jak tam u was dzisiaj? Ja jeszcze leżę w łóżku 😅 ostatni dzień wakacji to korzystam 🤪 

32 minuty temu, Semir napisał(a):

Witam wronki co tam u Was słychać. Mnie dopadła trauma dnia codziennego i nie mam za bardzo się czym zająć 😕 

Hmm🤔 ja bym książkę czytała 😅

@Dziewięćdziesiąt Cztery nawet jeśli usuniesz konto to i tak tutaj będziesz wchodzić, uwierz mi że tak będzie. Więc nie warto. Po za tym mów co chcesz ale na tym forum jest fajnie i są ludzie którzy nas rozumieją, dlatego dobrze się tutaj czujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Biorę jutro ostatni na żądanie, a urlop mam dopiero od 11, nie wiem co zrobić przez te 4 dni. Jeszcze chciałbym się zemścić na odchodne jakoś tam, ale nie mam pomysłu jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Biorę jutro ostatni na żądanie, a urlop mam dopiero od 11, nie wiem co zrobić przez te 4 dni. Jeszcze chciałbym się zemścić na odchodne jakoś tam, ale nie mam pomysłu jak.

Napisać do lekarza i wziąć zwolnienie lekarskie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×