Skocz do zawartości
Nerwica.com

BUPROPION/AMFEBUTAMON (Bupropion Neuraxpharm, Oribion, Welbox, Wellbutrin, Zyban)


nella31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś może się wypowiedzieć, czy Wellbutrin hamuje mocno apetyt? Zmagam się z bardzo częstymi epizodami bulimicznymi (bez wymiotów) i po zrezygnowaniu z fluoksetyny wydaje mi się, że ten lek to moja ostatnia deska ratunku. Czy mogę liczyć na to, że nie będę głodna 16 godzin na dobę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś może się wypowiedzieć, czy Wellbutrin hamuje mocno apetyt? Zmagam się z bardzo częstymi epizodami bulimicznymi (bez wymiotów) i po zrezygnowaniu z fluoksetyny wydaje mi się, że ten lek to moja ostatnia deska ratunku. Czy mogę liczyć na to, że nie będę głodna 16 godzin na dobę?

 

Finka33, Miałam odczucie, że hamuje apetyt. Dobrze chyba, że nie będziesz łączyć fluo z bupropionem. U mnie taki mix powodował - po pewnym czasie przyjmowania - duże rozdrażnienie, nadmierną pewność siebie i "rozedrganie" wewnętrzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na razie nici z Wellbutrinu i jeszcze 140zł w plecy. Jako że nie lubie prosić nikogo o nic, np. psychiatre o wypisanie konkretnego leku, wpadłam na genialny pomysł i zamówiłam lek z innego źródła. Niestety po wpłacie pieniędzy nastąpiła cisza, oczywiście przesyłki brak. Jeśli ktoś wpadnie na równie genialny pomysł, to przestrzegam przed adresem recepty małpa zaufani com , to oszuści.

 

P.S. Jakby komuś ostał się Wellbutrin, to proszę o kontakt;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finka33, Źródło było dobre,pomysł również.Jednak trzeba było płacić przy odbiorze i przesyłka ze sprawdzeniem zawartości.

Wtedy sprawdzasz czy tabletki są,data ważności się zgadza...Jeśli nie, to nie przyjmujesz i odsyłają.

Poza tym sam adres jest mega podejrzany.Wystarczyło wpisać ten adres w google i wyskoczyło by ci,że to oszuści.

 

Byłam tak podekscytowana wizją konsumpcji tego leku, że...nie wpadłam na to:D

 

No nic, czeka mnie zapisanie się do jakiegoś psychiatry na NFZ, bo nie zapłacę teraz 150zł za wizytę, skoro utopiłam 140zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wolną paczkę 150mg. morwe@o2.pl

 

-- 21 lip 2017, 06:55 --

 

Finka33, Źródło było dobre,pomysł również.Jednak trzeba było płacić przy odbiorze i przesyłka ze sprawdzeniem zawartości.

Wtedy sprawdzasz czy tabletki są,data ważności się zgadza...Jeśli nie, to nie przyjmujesz i odsyłają.

Poza tym sam adres jest mega podejrzany.Wystarczyło wpisać ten adres w google i wyskoczyło by ci,że to oszuści.

 

Byłam tak podekscytowana wizją konsumpcji tego leku, że...nie wpadłam na to:D

 

No nic, czeka mnie zapisanie się do jakiegoś psychiatry na NFZ, bo nie zapłacę teraz 150zł za wizytę, skoro utopiłam 140zł.

 

 

Mam wolną paczkę 150mg. morwe@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam tego leku , z depresja z noiczym n ic nie robi . to zwykły nri , żadnej dopaminki nie uświadczycie , chociaz selegleniny też nie polecam . na mnie leki wcale nie dzialajha i SSRI tez . chuj koncze brintelix i koniec przygody , juz nke bralem lekow od 2015 roku tera mnie naszlo ale widze ze chuj z nedza bedzke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przywaliłem po raz pierwszy od dawna 300mg, efekt - nadrobiłem niemal wszystko, co odkładałem od tygodnia, mocny spid :D

 

daj znać ile dni potrwa ten efekt...

 

na poczatku tylko ;) 1 max 2 dni , brałem to 2 próby miałem do tego leku , dla mnie zwykły NRI , bez D. brałem 300mg . ale jak by dołączyć do niego troche serotoniny mogło by być całkiem ok , bo lek bez skutkow ubocznych dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

 

Chciałbym ostrzec wszystkich biorących wellbutrin XR, że z tego co wyczytałem tabletek nie można dzielić. Otoczka ma zapewnić stopniowe uwalnianie leku. W przypadku uszkodzenia otoczki lek jest uwalniany bardzo szybko i jego koncentracja jest bardzo wysoka, działanie też szybko słabnie. Takie duże stężenie leku zwiększa ryzyko wystąpienia drgawek. Jak ktoś chce brać >150mg pozostaje tylko opcja 300mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

 

Chciałbym ostrzec wszystkich biorących wellbutrin XR, że z tego co wyczytałem tabletek nie można dzielić. Otoczka ma zapewnić stopniowe uwalnianie leku. W przypadku uszkodzenia otoczki lek jest uwalniany bardzo szybko i jego koncentracja jest bardzo wysoka, działanie też szybko słabnie. Takie duże stężenie leku zwiększa ryzyko wystąpienia drgawek. Jak ktoś chce brać >150mg pozostaje tylko opcja 300mg.

 

 

ale przed czym ostrzegasz ??? lek jest łagodny dla mnie nawalalem 300mg dziennie w 1 tabsie czy dwoch po 150 , "ryzyko drgawek" co ciekawe bylem na zejsciu z benzo i wchodzilem na wellbutrin , także obniża się próg drgawkowypo 3x . a nic nie miało miejsca , co do dzielenia może troche racja , choc sam dzieliłem 300mg czasami . tak czy siak lek jest nieskuteczny , ale nie wiem przed czym ostrzegasz ??? napisales post ze chcialbys ostrzec , a nie napisales przed czym ?? i czy odczules to na sobie . pozdrawiam

 

-- 29 lip 2017, 11:01 --

 

bo takie pisanie ze zwieksza ryzyko drgawek jak nie odczułeś na sobie (chyba ze odczules) to jest po chu..u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

 

Chciałbym ostrzec wszystkich biorących wellbutrin XR, że z tego co wyczytałem tabletek nie można dzielić. Otoczka ma zapewnić stopniowe uwalnianie leku. W przypadku uszkodzenia otoczki lek jest uwalniany bardzo szybko i jego koncentracja jest bardzo wysoka, działanie też szybko słabnie. Takie duże stężenie leku zwiększa ryzyko wystąpienia drgawek. Jak ktoś chce brać >150mg pozostaje tylko opcja 300mg.

 

Pierd*lenie za przeproszeniem. W USA bupro dostępny jest również w "zwykłej" formie, nie tylko "przedłużonej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

 

Chciałbym ostrzec wszystkich biorących wellbutrin XR, że z tego co wyczytałem tabletek nie można dzielić. Otoczka ma zapewnić stopniowe uwalnianie leku. W przypadku uszkodzenia otoczki lek jest uwalniany bardzo szybko i jego koncentracja jest bardzo wysoka, działanie też szybko słabnie. Takie duże stężenie leku zwiększa ryzyko wystąpienia drgawek. Jak ktoś chce brać >150mg pozostaje tylko opcja 300mg.

 

Pierd*lenie za przeproszeniem. W USA bupro dostępny jest również w "zwykłej" formie, nie tylko "przedłużonej".

 

Tak sam już to znalazłem jak się więcej zainteresowałem tym tematem https://www.drugs.com/dosage/bupropion.html. ALe wcześniej na polskich stronach natknąłem się na info, że jest takie zagrożenie. Poza tym widzę, że tu strasznie nerwowa atmosfera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 300mg Bupropionu ma szanse przedrzeć się przez silną blokadę serotoniny przy braniu SSRI ? Bo już kiedyś ktoś pisał, że bez szans... ?! To chyba prawda ale chce sie upewnić.

 

Po ilu godzinach od wzięcia Bupropionu dostajecie pobudzenia i ile godzin ono trwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

 

Chciałbym ostrzec wszystkich biorących wellbutrin XR, że z tego co wyczytałem tabletek nie można dzielić. Otoczka ma zapewnić stopniowe uwalnianie leku. W przypadku uszkodzenia otoczki lek jest uwalniany bardzo szybko i jego koncentracja jest bardzo wysoka, działanie też szybko słabnie. Takie duże stężenie leku zwiększa ryzyko wystąpienia drgawek. Jak ktoś chce brać >150mg pozostaje tylko opcja 300mg.

 

Pierd*lenie za przeproszeniem. W USA bupro dostępny jest również w "zwykłej" formie, nie tylko "przedłużonej".

 

Tak sam już to znalazłem jak się więcej zainteresowałem tym tematem https://www.drugs.com/dosage/bupropion.html. ALe wcześniej na polskich stronach natknąłem się na info, że jest takie zagrożenie. Poza tym widzę, że tu strasznie nerwowa atmosfera.

 

Nerwowa, bo bupro wcinam człowieku! :)

 

-- 31 lip 2017, 01:36 --

 

Czy 300mg Bupropionu ma szanse przedrzeć się przez silną blokadę serotoniny przy braniu SSRI ? Bo już kiedyś ktoś pisał, że bez szans... ?! To chyba prawda ale chce sie upewnić.

 

Po ilu godzinach od wzięcia Bupropionu dostajecie pobudzenia i ile godzin ono trwa ?

 

Ja eksperymentuję z bupro i różnymi ssri od jakichś 3 lat. Najlepiej się czuję na minimalnej dawce ssri lub jej połowie plus około 200-250mg bupro.

 

Największe pobudzenie to gdzieś 2-3 godzina od zażycia, jak jeszcze zapijesz bupro kawą (zwłaszcza 300mg, 150mg subtelniej) to wypierdala Ciebie w kosmos. Ja ostatnio biorę 150mg przed snem a drugą 150mg rano. Łatwiej mi wstać z łóżka i krócej śpię. Bupro nie zaburza mi jakoś specjalnie snu. Ale chyba zrobię tak, że wezmę 75mg na noc a 150mg w dzień, bo 300mg brane przez kilka dni pod rząd powoduje u mnie "przestymulowanie" - gonitwa myśli, niepokój, objawy nerwicowe itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×