Skocz do zawartości
Nerwica.com

PREGABALINA (Egzysta, Linefor, Lyrica, Naxalgan, Pragiola, Preato, Pregabalin Accord/Mylan/ Pfizer/ Sandoz/ Sandoz GmbH/ STADA/ Zentiva, Pregamid, Tabagine)


tekla67

Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

193 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      138
    • Nie
      42
    • Zaszkodziła
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Być może ta 'tolerancja' jednak trochę wzrośnie. Ja osobiście bym chciał być na 150x3, ale to dopiero jak pójdę do mojej czarodziejki. :) Narazie mam 75mg dokładnie 48 kapsułek, więc przez ten czas zdążę spokojnie powchodzić na dawki.

 

-- 19 sie 2016, 10:51 --

 

I albo dzisiaj mam dobry dzień, albo pregabalina to cudowny lek... na sen! Jak potrafiłem spać po 10h i być średnio wyspany tak dzisiaj 7h i 30 minut i byłem elegancko wyspany. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No konował jak... XD Dramat.

Jedyne czym się mogą różnić generyki to wypełniacze. Ludziom, którzy są tak podatni na placebo, że uważają inaczej proponuję poczytać. Każdy generyk MA OBOWIĄZEK działać identycznie jak oryginał. Nie ważne czy to substancja z USA, Chin, Portoryko czy Dżibuti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ale z esci było tak, że po genetyku czułam się lepiej niż na oryginalnym lexapro. Może ja jestem wybitnie wrażliwa na substancje wypełniajace :shock:

A co za konwal he..dr nauk medycznych,mający zajęcia ze studentami. Myślałam, że to dobry lekarz, a tu... same pochwały od kolegów z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fobik123

W jakiej dawce wenla ujawnia swoje działanie przeciwlękowe? To że dobry potencjał antydepresyjny ma, to odczułam, ale w dawce 75 - 112,5 nie odczułam działania przeciwlękowego. Więcej nie zaaplikowałam, bo miałam skoki ciśnienia i problemy ze snem przy próbie 150.

Mircie dziękuję. Miałam zestaw 112 wenli i 45 mirty bez pregabaliny. Super działał antydepresyjnie, ale nie przeciwlękowo. Utyłam na tym zestawie 11 kg dlatego mircie podziękowałam. Z trudem zrzuciłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kofel, Nie wprowadzaj Jej w błąd pisząc, że wenlafaksyna nie posiada działania przeciwlękowego. Akurat wenlafaksyna jest jednym z najlepszych leków przeciwlękowych! Wiem bo kiedyś mnie - fobika społecznego, nerwicowca i panikarza - zmieniła nie do poznania na plus. To właśnie wenlafaksyna mi pokazała jak może wyglądać moje życie bez lęków. Wenlafaksyna wyleczyła mnie wtedy z zespołu lęku uogólnionego, lęku napadowego, fobii społecznej i depresji. Brałem wtedy najpierw przez pierwszy miesiąc 75 mg a później już przez cały czas 150 mg i zadziałało. Niestety po jej odstawieniu wszystko wróciło. Później były inne leki antydepresyjne, które swoim działaniem przeciwlękowym nawet nie zbliżyły się do działania przeciwlękowego wenlafaksyny. A teraz znowu jestem na wenli bo lęki i depresja uprzykrzają mi życie i wciąż czekam aż zaskoczy. Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prega działa na natręctwa, i to znacznie 8). Nasila je. Ja szczególnie jak przesadzę z kawą podczas brania pregabaliny to odczuwam nasilenie natręctw myślowych o tematyce agresywnej. Z tym że ja radzę już sobie z natręctwami w miarę dobrze dzięki terapii. Prega mimo że nasila myśli natrętne to ma więcej innych plusów, dzięki którym wracam do normalnego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×