Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

HoyaBella, zaslyszane. myslalem ze to popularny tekst :)

 

to jak jestes koneserem napisz jakies swoje ulubione powiedzonka.

 

ulubione są kafeteriowa "łiła", "świerzbiny" ( jakieś ogłoszenie pełne błędów ort., , laska sprzedawała stanik i chciała napisać, że ma on fiszbiny), "Poproszę sernik, wodę i EKSPRESSO MOKACZITO" ( z fanpaga Nie znasz życia jeśli nie pracowałeś w gastro) i Halina zrób mnie tej KAPUCZINY", "tu się nie smaży jego śledź" ( to jest przysłowie jakieś niderlandzkie, strasznie mnie śmieszy to), "cieszyć się jak głupi do sera" ( to lubię za jakąś taką absurdalność i że zawsze sobie to jakoś mimo woli wyobrażam, że jakiś ziomeczek faktycznie uśmiecha się do sera, ale tego nie używam; chichram się dopiero jak ktoś to przy mnie powie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof,

 

napisz napisz, zapytać zawsze można, przecież ona nie gryzie :)

 

psycholożce swojej i psychiatrze mówisz wprost, ze byś je wydymał a tu się boisz zapytać internetowo osoby czy wróci na forum. no bez żartów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea nie biorę nic..nie zalecono bo dobrze spałam...od niedawna znów mam problem.

Jak zasnę też mam problem z rannym wstawaniem...nie słyszę budzika i notorycznie się teraz spóźniam do pracy :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof,

 

napisz napisz, zapytać zawsze można, przecież ona nie gryzie :)

 

psycholożce swojej i psychiatrze mówisz wprost, ze byś je wydymał a tu się boisz zapytać internetowo osoby czy wróci na forum. no bez żartów.

 

Ale nie wiem,czy iwaa mnie lubi.

Wiecie co ładny dzionek się zapowiada...mam wolne....reszty rodziny nie ma. Wyskoczę chyba na jakiś spacer do lasu.

Uważaj na dziki :D

A ja mam dziś tą przełożoną prezentację :/

 

I strasznie mi zimno :(

 

Czapeczka,szaliczek,rękawiczka na buziulkę kremik i butki i skarpeteczki też :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem,czy iwaa mnie lubi.

 

Ojj myślę, że lubi...trochę więcej odwagi i wiary w siebie. Z tego co pamiętam to nigdy nie dostało Ci się za te wpisy...więc było jej miło. Aha i pozdrów iiwee ode mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podgladam Was, bo Wieloraki mi "zaspamowal" skrzynke ;)

 

Dajcie mi tylko skonczyc z panami od remontu - pokutuje za wielka Marylin (ze 2 dni) , napisac zarzuty (tez ze 2 dni) i zaliczyc jedna impreze i moze wroce. Ale nie z tak bogata aktywnoscia jak poprzednio ;)

Trzymajcie ode mnie z daleka jedna idiotke, bo ja wszystko zdzierze, ale takiego kretynizmu nie.

 

PS Nie zauwazacie jednej rzeczy (ze mna raczej niezwiazanej, moze jedynie posrednio i to zwiazek raczej nikly). Wlaczcie spostrzegawczość, a ja wracam do roboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salir, dzięki, chyba poszło dobrze :D

 

iiwaa, to będzie ta wielka Marylin na ścianie? :D

 

Taaa... :D

Tyle bedzie:

- co zamierzasz zrobic z dziurami na scianie?

- ja?

- a ja podziurawilem cala sciane?

Wizytowke firmy remontowo-budowlanej mi dal, jutro panowie zalataja te dziury, potem pomaluja sciane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Nie zauwazacie jednej rzeczy (ze mna raczej niezwiazanej, moze jedynie posrednio i to zwiazek raczej nikly). Wlaczcie spostrzegawczość, a ja wracam do roboty ;)

 

Ja nic nie zauważyłam...proszę wyjaśnij :?

 

Michellea :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Nie zauwazacie jednej rzeczy (ze mna raczej niezwiazanej, moze jedynie posrednio i to zwiazek raczej nikly). Wlaczcie spostrzegawczość, a ja wracam do roboty ;)

 

Ja nic nie zauważyłam...proszę wyjaśnij :?

 

Michellea :great:

 

Ja obiecałam, że ani mru mru ;)

Główkujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×