Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co was dzisiaj ucieszyło?


Ewawe

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ucieszyło mnie to, że usnęłam bez tabletki na noc, co prawda budziłam się kilka razy w nocy ale zaraz zasypiałam i ogólnie przespałam czas od 23 do 8 rano - sukces:-))

 

gratuluje wiem co to znaczy bo sama od 2 dni dzis tez:D spalalm bez niczego na noc :D wiec mozemy razem wypic za to:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ucieszyło mnie to, że usnęłam bez tabletki na noc, co prawda budziłam się kilka razy w nocy ale zaraz zasypiałam i ogólnie przespałam czas od 23 do 8 rano - sukces:-))

 

gratuluje wiem co to znaczy bo sama od 2 dni dzis tez:D spalalm bez niczego na noc :D wiec mozemy razem wypic za to:)

 

 

Tak tak możemy wypić ;) a ja znowu się wyspalam bez żadnych nasenników i spałam do 9.30 :-) jestem z nas dumna jaa :D

 

Poza tym cieszy mnie to, że moje kochanie już wsiadło na prom i jutro o tej porze będzie już ze mną w Polsce - jejku jak ja za nim tęsknię:-) jak go jutro złapę to nie puszczę:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mój mężczyzna wrócił z zagranicy:-) teraz będę miała więcej siły.....

Cieszę się, że zaczynam czuć głód i jem normalne posiłki, coraz częściej mam też ochotę na coś konkretnego

Cieszę się, że spokojnie i długo sypiam bez nasenników.

A najbardziej cieszy mnie to, że czuje się z siebie dumna, bo choć to małe skucesy to zawsze kroczek do przodu...prawda....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie ucieszyło, że od samego rana mam motywację, do pisania prac zaliczeniowych i to, że olśniło mnie i mam pomysł jak napisać kolejny esej (a bardzo się tym martwiłam, bo facet nie podał konkretów żadnych). Ucieszyła, a raczej rozbawiła wiadomość od przyjaciela. Uwilelbiam go za to, bo zawsze mnie potrafi rozbawić. Jak siedzę przy kompie i słychać że się śmieję, to znaczy że gadam z nim na gg :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Chociaż humor mi przeważnie w miarę dopisuje, to taki "rozweselacz" to na prawdę fajna "rzecz". Ucieszyło mnie również to, że odnowiłam ostatnio kontakt z moją rodzinką, której kilka lat nie widziałam, a byłam w dzieciństwie z nimi bardzo zżyta, na razie prze net, ale planujemyspotkanie. Więc chyba wszystko się jak na razie układa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×