Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kiedy narodziła się Twoja dusza -Test


SrebrnaSowa

Rekomendowane odpowiedzi

Ty dusza urodziła się w średniowieczu! Jesteś namiętny, gwałtowny i odważny. Boisz się tylko dżumy! Jesteś prawdziwym duchem walki z niezłomną żądzą zwycięstwa i sukcesu oraz niewiarygodnie nieustępliwy. Szanujesz władzę i jesteś głęboko duchowy.
pewnie dlatego, ze z żarcia na tescie wybrałam stek :roll:

 

ja wybrałam sushi ale to w niczym nie pomogło :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Twoja dusza urodziła się w średniowieczu! Jesteś namiętny, gwałtowny i odważny. Boisz się tylko dżumy! Jesteś prawdziwym duchem walki z niezłomną żądzą zwycięstwa i sukcesu oraz niewiarygodnie nieustępliwy. Szanujesz władzę i jesteś głęboko duchowy." Odważna i waleczna jestem wtedy kiedy muszę...reszta się nie zgadza.

Lubię rozwiązywać różne testy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja dusza zrodziła się w starożytnym Egipcie! Na brzegach Nilu i u podnóża świetnych piramid, tak Twoja dusza najpierw wchodziła do tego świata. Jak starożytny Egipt, jesteś tajemniczy i nieodparty. Promieniujesz specjalną i jedyną w swoim rodzaju energią, która zalicza się do długiego, utraconego świata wielkich faraonów i tajemniczych czarów. Starożytne pustynie Egiptu są Twoim duchowym domem; Twoja dusza jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja dusza zrodziła się w starożytnym Egipcie! Na brzegach Nilu i u podnóża świetnych piramid, tak Twoja dusza najpierw wchodziła do tego świata. Jak starożytny Egipt, jesteś tajemniczy i nieodparty. Promieniujesz specjalną i jedyną w swoim rodzaju energią, która zalicza się do długiego, utraconego świata wielkich faraonów i tajemniczych czarów. Starożytne pustynie Egiptu są Twoim duchowym domem; Twoja dusza jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja dusza zrodziła się u zarania dziejów! Jesteś "starą duszą". Twoja dusza jest tak stara, jak czas. Promieniujesz mądrością i doświadczeniem, a to wzbudza zaufanie innych ludzi względem Ciebie. Twoja mądrość duszy zaprowadzi nas do przyszłości. Liczymy na Ciebie!

 

Ku apokalipsie, bracia i siostry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Twoja dusza urodziła się w erze klasycyzmu! Jest głęboko filozoficzna, hedonistyczna i z natury artystyczna. Jesteś pasjonatem nauki i Twoja wrodzona inteligencja jest niezwykła. Twoja dusza tęskni za znakomitymi imperiami świata antycznego i jesteś zafascynowany mitami przeszłości. Posiadasz radość życia, która jest niezrównana. Twoja dusza zrodziła się w czasie świetnych pomysłów. Jest naprawdę pasjonująca!"

 

W sumie oprócz natury artystycznej i radości życia to się chyba zgadza. Chciałem być hoplitą albo legionistą ku*wa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja dusza zrodziła się u zarania dziejów! Jesteś "starą duszą". Twoja dusza jest tak stara, jak czas. Promieniujesz mądrością i doświadczeniem, a to wzbudza zaufanie innych ludzi względem Ciebie. Twoja mądrość duszy zaprowadzi nas do przyszłości. Liczymy na Ciebie!

old af.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja dusza urodziła się w erze klasycyzmu! Jest głęboko filozoficzna, hedonistyczna i z natury artystyczna. Jesteś pasjonatem nauki i Twoja wrodzona inteligencja jest niezwykła. Twoja dusza tęskni za znakomitymi imperiami świata antycznego i jesteś zafascynowany mitami przeszłości. Posiadasz radość życia, która jest niezrównana. Twoja dusza zrodziła się w czasie świetnych pomysłów. Jest naprawdę pasjonująca!

 

Same superlatywy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza osobowość:

 

Ty dusza urodziła się w średniowieczu! Jesteś namiętny, gwałtowny i odważny. Boisz się tylko dżumy! Jesteś prawdziwym duchem walki z niezłomną żądzą zwycięstwa i sukcesu oraz niewiarygodnie nieustępliwy. Szanujesz władzę i jesteś głęboko duchowy.

Moja druga osobowość:

 

Twoja dusza zrodziła się u zarania dziejów! Jesteś "starą duszą". Twoja dusza jest tak stara, jak czas. Promieniujesz mądrością i doświadczeniem, a to wzbudza zaufanie innych ludzi względem Ciebie. Twoja mądrość duszy zaprowadzi nas do przyszłości. Liczymy na Ciebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja dusza zrodziła się u zarania dziejów! Jesteś "starą duszą". Twoja dusza jest tak stara, jak czas. Promieniujesz mądrością i doświadczeniem, a to wzbudza zaufanie innych ludzi względem Ciebie. Twoja mądrość duszy zaprowadzi nas do przyszłości. Liczymy na Ciebie!

 

:105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja dusza urodziła się w erze klasycyzmu! Jest głęboko filozoficzna, hedonistyczna i z natury artystyczna. Jesteś pasjonatem nauki i Twoja wrodzona inteligencja jest niezwykła. Twoja dusza tęskni za znakomitymi imperiami świata antycznego i jesteś zafascynowany mitami przeszłości. Posiadasz radość życia, która jest niezrównana. Twoja dusza zrodziła się w czasie świetnych pomysłów. Jest naprawdę pasjonująca!

 

A wcale nie zaznaczyłem, że moim przewodnikiem duchowym jest Arystoteles. Mało się o tym wspomina, ale on twierdził, że rozwijać się w cnotach mogą tylko ci, co posiadają niewolników i za to go nie lubię :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty dusza urodziła się w średniowieczu! Jesteś namiętny, gwałtowny i odważny. Boisz się tylko dżumy! Jesteś prawdziwym duchem walki z niezłomną żądzą zwycięstwa i sukcesu oraz niewiarygodnie nieustępliwy. Szanujesz władzę i jesteś głęboko duchowy.

Nie pasuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja dusza urodziła się w erze klasycyzmu! Jest głęboko filozoficzna, hedonistyczna i z natury artystyczna. Jesteś pasjonatem nauki i Twoja wrodzona inteligencja jest niezwykła. Twoja dusza tęskni za znakomitymi imperiami świata antycznego i jesteś zafascynowany mitami przeszłości. Posiadasz radość życia, która jest niezrównana. Twoja dusza zrodziła się w czasie świetnych pomysłów. Jest naprawdę pasjonująca!

 

do tego obraz przedstawiający orgię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monachopsis,

 

Faktycznie nie pasuje do Ciebie xD

 

bedzielepiej,

 

Już od dawna jak czytałem Twoje posty to czułem taką niewidzialną więź, teraz już wiem o co chodzi, pokrewieństwo duchowe :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×