Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobieta i mężczyzna.Przyjaźń bez seksu.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, na jakiej podstawie, bo mnie w ogóle nie znasz. Ja osobiście to mogę mieć takie wrażenie, bo siebie znam. Chyba, że nawet to, co piszę, jest aż tak chore - to też możliwe, obiektywnie siebie nie ocenię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w to. Z tego, co zauważyłam, on w swoich postach skupia się zawsze na innych, a nie na sobie, stąd wniosek, że tym razem też tak jest. Ale niech będzie, każdy ma prawo do swojego zdania, nie będę wnikać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w to. Z tego, co zauważyłam, on w swoich postach skupia się zawsze na innych, a nie na sobie, stąd wniosek, że tym razem też tak jest. Ale niech będzie, każdy ma prawo do swojego zdania, nie będę wnikać dalej.

 

Niestety wymknę się Tobie ze wszelkich prób zgeneralizowania i przewidywania moich intencji.

Tym niemniej doceniam, że czytujesz wszystkie moje posty. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że tylko ja tu jestem naprawdę psychiczna, a reszta jest aż podejrzanie normalna.
To porównaj się jeszcze ze mną.. gwarantuję Ci, że znormalniejesz. Ze mną każdy świr z tego forum, przegrywa w przedbiegach. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, a co? chcesz się zmierzyć? :smile:

...No weź, akurat Ty, to przecież nie masz ze mną żadnych szans w tej kategorii.:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjaźń pomiędzy kobietą, a meżczyzną bez seksu jest możliwa *if* w równaniu pojawią się pewne warunki-

1) Rodzeństwo- chyba, że siostra/brat są naprawdę godni bzyknięcia mimo tabu, norm kulturowych i ryzyka wad genetycznych u potomstwa w przypadku wpadki

2) Gej z kobietą

3) Lesbijka z mężczyzną

4) Gej z lesbijką

5) Parafilia+normals

6) Normals+ parafilia

7) Parafilia+parafilia

8) Ugly face+normals

9) Normals+ugly face

(jeżeli oboje mają ugly face to istnieje ryzyko bzyknięcia w myśl zasady ciągnie swój do swego)

10) Kastrat+ona

11) Chemiczny kastrat po SSRI+ona

12) On+ chemiczna kastratka po SSRI

13) Chemiczny kastrat+ chemiczna kastratka

 

Jak widzicie taka przyjaźń jest możliwa. detektywmonk był nieco niefortunny zważywszy, że on CHCE zamoczyć i w desperacji mógłby się posunąć do GWAŁTownych czynów na Araszce, więc zmieniam konfigurację na Araszkę+mark123. Wilk syty i owca cała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że tylko ja tu jestem naprawdę psychiczna, a reszta jest aż podejrzanie normalna.
im bardziej psychiczna tym lepiej , przynajmniej dla mnie, nie znoszę normalności. :mrgreen:

 

No już bardziej psychiczna niż teraz być nie mogę. Osiągnęłam szczyt swoich możliwości w tym względzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×