Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie wróciłem ze spotkania. Obeszło się bez strat... także w ludziach ;D

Powiem że było miło i fajnie było pogadać z ludźmi którzy słuchając mnie nie patrzą jak na wariata (chociaż te niektóre spojrzenia ;p), ale jeszcze by trzeba kilku spotkań żeby się ludzi oswoili.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy i widzieliśmy.

Fajnie było, choć spotkanie nerwicowców zamieniło się w spotkanie anonimowych alkoholików ;)

Dzięki vivowi za podrzucenie i pozdrowienia dla całej szóstki nerwusów.

Ktoś już się dopytywał: kiedy replay?

 

A i kiedy zabieramy Maciejaka na piwo? :]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ;) Wczoraj było świetnie - wielkie dzięki dla Mony i Zorkiego za ideę i realizację bo bez nich spotkanie by się nie odbyło i też szczególnie dla Vampirka - Ewy, bez której bym się tam wczoraj nie znalazł :smile: mam nadzieję że spotkania przejdą w nawyk ;)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:58 am ]

pasqda nie smuć się to nie ostatnie spotkanie. PS jak masz na imię bo nie będę do Ciebie tak pisał po tym nicku :twisted:

Trzeba będzie prędzej czy później (to znaczy prędzej) zgadać się na następne spotkanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak piszecie o tym spotkaniu to zaluje ze mnie tam nie bylo :( Ale wczoraj strasznie bolala mnie glowa, mimo tego ze mialam ogromna chec zeby sie wybrac to nie dalabym rady chyba podniesc sie z lozka..

Zreszta i tak nie bylabym chyba dobra towarzyszka dla wa, widze ze macie dobre humory, a ja mam ostatnio chyba gorszy okres, wrecz tragiczny, no ale coz.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta i tak nie bylabym chyba dobra towarzyszka dla wa, widze ze macie dobre humory, a ja mam ostatnio chyba gorszy okres, wrecz tragiczny, no ale coz

Chyba z lekka przesadzasz. W sumie znam to... ale co to za problem żebyś poszła i tam sobie poprawiła ten kiepski humor? Bo ja problemu nie widzę. Jeżeli będziesz się izolować w domu to nie bardzo sobie pomożesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Gdyby nie ten bol glowy (to chyba migrena) przyjechalabym, ale po prostu nie dalam rady wyjsc z domu.Szkoda ze to akurat wczoraj musialam sie tak czuc

A to rozumiem ... tylko nie tłumacz tego takim podejściem :

Zreszta i tak nie bylabym chyba dobra towarzyszka dla wa

to ostatnie pozwól przy innej okazji nam ocenić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło jest czytać tego typu posty. Dla mnie jest to odwaga ludzi. Przezwyciężenie strachu, tej wielkiej niewiadomej co może mnie spotkać. Mam tu na myśli ... a może wszyscy zrezygnują ze spotkania i zostałabym sama. A być może co najgorsze, ktoś stałby w ukryciu. To byłaby dla mnie porażka. Sory. Tak zawsze wyobrażałam sobie spotkanie w realu. Bardzo często wpadam do tego tematu by poczytać jak dochodzi do spotkania. I zawsze jestem zadowolona że nikt, no prawie nikt nie zawiódł. Cieszę się z Wami,że spędziliście chwile z sobą tak naprawdę, mogliście ze sobą porozmawiać, pośmiać się powymieniać własne poglądy. I zapewne pozostało to piękne niepowtarzalne uczucie - tęsknota za kolejnym spotkaniem. ;) Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vampirek to jednak odnaleźliście samochód uff

nio, a juz w strachu bylismy z butka do domku bedzie trzeba :lol:

 

 

I zapewne pozostało to piękne niepowtarzalne uczucie - tęsknota za kolejnym spotkaniem. Pa

dokladnie juz sie nie moge doczekac :)

 

Ktoś już się dopytywał: kiedy replay?

 

A i kiedy zabieramy Maciejaka na piwo? :]

nio ja sie dopytywalam ;) a co do maciejaka to jak dotre do niego we wtorek to moze cos nadmienie :lol:

też szczególnie dla Vampirka - Ewy, bez której bym się tam wczoraj nie znalazł

spoko oko, cala przyjemnosc po mojej stronie

 

dzieki dla wszystkich!!! fajnie ze jestescie!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fotki ale same rozbierane...

Niestety nie moge udostepnic;D

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:33 pm ]

Dzis mialem cudowny dzien. Wlasnie wrocilem z pracy i mam ochote kogos zamordowac....... wszystko mnie wkurw.....a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×