Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie macie kompleksy?


DOMINIKKKK

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze anala mógłbym spróbować, może. Ale lizanie dziury od srania jest obrzydliwe.

 

Gdy tak poetycko to opisujesz, to rzeczywiście można się zniechęcić. ;) Ale ile tam jest fantastycznych zakończeń nerwowych... :D

 

Najważniejsze jednak to nikogo do niczego nie zmuszać, bo w takim wydaniu to i tak żadnej frajdy nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dziwnie zabrzmi ,ale nie mam kompleksów.Wyznaję zasadę iż jeśli się komuś nie podobam to nie muszę ,jeśli ktoś mnie nie lubi to ok ,podobam siś sobie ,znam swoją wartość.Nie wszyscy mnie muszą akceptować tak jak i ja nie muszę wszystkich.Nienawidzę chamstwa i kłamstwa za to po prostu ktoś u mnie jest od razu przegrany.

u mnie tak samo. Zreszta Dorota jak ktos jest chamski i agresywny to znaczy ze ma zycie całkiem do bani. Biedni sa tacy ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od prób kradnięcia torebek,przez kompleksy aż do dyskusji o lizaniu oka demona,brak jeszcze podziału - dupa po kebabie/meksykańskim żarciu - na ostro,schabowy z kapustą - swojsko,ciasto - na słodko,homar - na bogato.

od dziś mój ulubiony temat,trza doyebać do zakładek,koniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz,

Niech się wypowiedzą, pewnie się czegoś nowego dowiem.

 

ale co tu się wypowiadać, normalnie myjesz tak jak przykładowo ucho, do ucha też nie trzeba specjalnej szczoteczki żeby je wymyć na tyle aby spokojnie móc dać do lizania czy wkładania w nie język.

 

DOROTA777,

Może dziwnie zabrzmi ,ale nie mam kompleksów.Wyznaję zasadę iż jeśli się komuś nie podobam to nie muszę ,jeśli ktoś mnie nie lubi to ok ,podobam siś sobie ,znam swoją wartość.Nie wszyscy mnie muszą akceptować tak jak i ja nie muszę wszystkich.Nienawidzę chamstwa i kłamstwa za to po prostu ktoś u mnie jest od razu przegrany.

 

nom ja tez nie lubię chamstwa a jego poziom jest wysoki w społeczeństwie...i takiej złośliwości też nie lubię, przykładowo, że ktoś się nabija, zaczepia i puszcza chamskie żarty po to byś kogoś zgnoić, psychicznie zranić. to jest chamstwo i zawiść jednocześnie.

nienawidzę sadystów.

 

a kompleksów odnośnie wyglądu też nie mam :P

mogę mieć tylko takie kompleksy przejściowe do wyglądu typu, związane z brudem, np. jak spostrzegę że mam brudne ciuchy, a są to kompleksy przejściowe bo wiadomo, że wrócę do domu to ubiore czyste, jednak przez czas jak je nosze wśród ludzi to jest to jakiś kompleks, coś co najchętniej bym ukrył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz,
Niech się wypowiedzą, pewnie się czegoś nowego dowiem.

 

ale co tu się wypowiadać, normalnie myjesz tak jak przykładowo ucho, do ucha też nie trzeba specjalnej szczoteczki żeby je wymyć na tyle aby spokojnie móc dać do lizania czy wkładania w nie język.

A jak długo pucujesz paluszkiem wnętrze żeby się upewnić na 100% że potem nie będzie gówna na języczku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, lol wchodzimy już tu w sferę mocno osobistą, powiem tyle, wystarczająco długo 8)

a jak długo pucujesz ucho żeby nie było miodu na języczku?

wiadomo tu nie chodzi o to by się wyczyścić od środka wymyć całą kiszkę tak jak nie chodzi w myciu ucha o to by się wyczyścić aż do mózgu :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak bakterie kałowe są wszędzie. :D :D :D

Zwłaszcza na rękach. Kiedyś na studiach na mikrobiologii zrobiliśmy sobie posiew z dłoni. Była cała masa E.coli i innego szitu.

Dla porównania zrobiliśmy też posiewy z rąk umytych mydłem i rąk umytych jak na blok chirurgiczny. Tylko w ostatnim przypadku bakterii było mniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×