Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

czuje sie oszukany przez wlasna kobiete ,bo na jednym z forum twierdzi ze jest lessbijka ze jej sie podoba jej prowadzaca lekarka i sama moja kobieta jak jej zadala pytanie czy tak serio z ta lekarka czy tylko dla beki ona napisala na serio coraz bardziej wacham sie nad rozstaniem z nia bylismy ze soba 5.5 roku nie bylo rewelacyjnie bylo roznie ale teraz dało mi to do myslenia kim ona wlasciwie jest ze to jest osoba ktorej naprawde do konca sam nie znam .. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan, ej, Kasia nagle zniknęła! :P O fuck! Zjadłeś Kasię ?! :D Niedobry Wilk! Wypluj! :D W tej chwili masz

"zwrócić" Nam Kasię ( Lilith ) ! :P:D;)

 

Lilith, hmm ... angaża do roli Czerwonego Kapturka jeszcze możesz ... :D (skoro w temacie bajek ;)) Bad Wolfa (WolfMan) już mamy ... :D Wychodzi na to, że Nihil Myśliwy ? :DZupka znów nie taka Babcia, ale na potrzeby bajki się ucharakteryzuje ... :D

 

Ok, Wolfu, to Ty już zacznij połykać, a Nihil po tego bagneta ... :D A nie, zajebali - w plecaku był, co w Jeleniej Górze przepadł :P

 

Nie połykaj, Wolfu !!! Nie połykaj !!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupa z rzodkiewek, Tutaj wszyscy mamy czasami pod górę i ciemną idziemy doliną ;) jednak po burzy zawsze wychodzi słońce ;)

Jednak zawsze trzeba walczyć,o poddaniu nie ma mowy ;)

Wiem że piszę banały i frazesy ,a życie nie rozpieszcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×