Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z butelką wody mineralnej :bezradny:

Przerzuć się na to gorzkie, "ekstra ciemne", kakao ;) Poważnie - mix: kofeina, teobromina, anandamid (subtelny kannabinoid), fenyloetyloamina (ale ona klepałaby z iMAO-B (selegilina, moklobemid w wyższych dawkach) - normalnie za szybko metabolizowana :P) + witaminy, minerały, mikroelementy - Nihilowi służy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pytanie natury prawnej.

Załóżmy, że pójdę na złom, kupię za flaszkę albo za 50 zł jakieś stare zardzewiałe badziewie. Dokonam renowacji, malowania itd. i jak potem to wystawię na allegro na sprzedaż, to muszę mieć działalność gospodarczą do tego założoną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx zupka ;)

Znalazłem takie coś https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-sprzedaz-na-allegro-kiedy-wymaga-rejestracji-firmy

Czyli jest tak jak mówisz, raz na jakiś czas czas mogę coś sprzedać, szkoda, że nie określili w linku ile wynosi to "raz na jakiś czas".

 

1 raz w miesiącu, albo 1 raz na dwa miesiące będzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bez kawy, bez wody i bez niczego, jestem już po obiedze, miałem wczoraj ujowy dzień, zdarzają się takie ze trzy w roku ://

Zastawiałem się jakby to było, jak byłbym gliną, zakuł swojego ojca w kajdanki i zawiózł na izbę?

Przed zrobieniem mu krzywdy, skutecznie powstrzymywałaby mnie kamera w mundurze.

Osobiście znam jednego dobrego glinę i jednego złego. Ten drugi ma podobne metody jak w filmie Pitbull niebezpieczne kobiety :D

Wioząc kogoś na komisariat albo izbę wytrzeźwien, zdarzało mu się zrobić przystanek w lesie i ostro przypie*dolić damskiemu bokserowi.

I wiecie co? Taka przemoc nic nie daje, jak ktoś umiłował alkohol i lanie żony, to mocne pobicie w lesie nic nie zmieni. Policjant popsuje sobie opinię, a koleś

bedzie dalej pił i bił :(

Śmiecie ludzkie powinne być traktowane regulaminem i ewentualnie gazem, także chyba bym nie brudził sobie rączek, bo szkoda na to czasu i nerwów.

 

Liber8, janusz biznesu ? :D

Nihil, januszu zabezpieczeń :D;) można przeniknąć do Twojej tajnej grupy na fejsie i ją zinfiltrować :D Jaka masz pewność, że wszyscy Twoi podopieczni to prawilni i prawdziwi

ludzie? :D Żadną :D Zdecydowana wiekszość jest wporządku ale mogą zdarzyć się wtyki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że limit obrazków wynosi 8, to podam po 4 przykłady, dobrych i złych fryzur :mrgreen:

 

złe fryzury

[attachment=7]zla1.jpg[/attachment]

[attachment=6]zla2.jpg[/attachment]

[attachment=0]zla3.jpg[/attachment]

[attachment=5]zla4.jpg[/attachment]

 

dobre fryzury

[attachment=4]dobra1.jpg[/attachment]

[attachment=3]dobra2.jpg[/attachment]

[attachment=2]dobra3.jpg[/attachment]

[attachment=1]dobra4.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupka, Carica, macie zajebiste włosy, nic bym na waszym miejscu nie zmieniał.

Kręconych nie umieściłem, ale raczej idą w kierunku dobrych.

Nazewnictwo fryzur w kategoriach dobrych i złych już samo w sobie jest głupie, ale postaram się wyjaśnić o co chodzi.

Otóż jedyne czego nie lubię, to zbytniego kombinowania i robienia z siebie straszydła. Ofc jest pełna wolność, można chodzić na łyso,

albo z papierosami na głowie :)

Krótkich włosów faktycznie nie lubię, także Panie z krótkimi włosami mają prawo być na mnie wku*wione :pirate:

Te łyse też, myślały, że się zgolą na łyso i będzie git, a tu się ch*j Liber8 znalazł, któremu się to nie podoba :D I w dodatku otwarcie o tym mówi, hehe :D

 

[attachment=0]y.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można przeniknąć do Twojej tajnej grupy na fejsie i ją zinfiltrować :D Jaka masz pewność, że wszyscy Twoi podopieczni to prawilni i prawdziwi

ludzie? :D Żadną :D Zdecydowana wiekszość jest wporządku ale mogą zdarzyć się wtyki :D

Szpiegi od Razwiedczyków ?! :D

 

P.S. Ty Liberejt nie byłeś aby czasem jednym z pierwszych członków Undera ? :D Chyba sama Carica Milica (jak jeszcze trzymała z przeTrollami :D) Cię dodawała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×