Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Troche tak.
no to jak się należało, to nie masz co żałować, bo nie ma czego! Ty też masz prawo do własnej przestrzeni i komfortu przebywając w szpitalu, tak samo jak Ona!
przeniesli ja do innego pokoju.
no widzisz, nie myśl za dużo, ktoś jednak zdecydował, że wspólne "egzystowanie" nie wychodzi Wam na dobre... jesteś rozgrzeszona! :twisted: Nie ma co się przejmować, a jak jest Ci z tego powodu przykro i źle, (w sumie już po problemie, bo nie ma jej w pokoju z Tobą) to nic nie stoi na przeszkodzie, aby sobie tą rękę na zgodę podać , jeśli ma Ci to jakoś rozjaśnić system, ale to już Twoja decyzja! :twisted: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóg mnie pokara
BZDURA! nic nie zrobiłaś złego! :time: a Ty zamiast przejmować się jakąś inna pacjentką w szpitalu z którą masz na pieńku, proponuję zadbać o swoją kondycję psychiczną! A Jej psychę zostaw lekarzom...! Błędy? ŻYCIE! Uśmiechnij się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro albo pojutrze pastowanie podłogi
hehe, to może wyjdzie Ci na dobre! ale to nie KARA :evil: i żaden Jahwe, tyko odpowiedzialność za swoje czyny...! ja jak nabroiłem to tydzień w pasach leżałem, to pomyśl jak z toaletą? :mrgreen: przeżyłem, to była KARA? uznałem to za środek adekwatny to czynu... ciach! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja mam pastowac podloge tylko ci panowie w niebieskich kombinezonach.

Ja sie musze spakowac bo lozko i szafa ida na korytarz. Dla mnie to za wielki stres.

Chce do domu.

Ale te obce slowa to juz wiem ze to dar

I nic z tym nie zrobie. Musze je zaakceptowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja mam pastowac podloge tylko ci panowie w niebieskich kombinezonach.
no to jeszcze lepiej! :mrgreen: to czym się łamiesz? Kóleżankę olej i po problemie! Trzymaj się tam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem to to że nie moge wyjsc ze szpitala
no to żeby przewinąć te 4 tygi, musisz szybciej "wyzdrowieć", a jak Cię będą łamać takie rzeczy jak wyprowadzka z pokoju, no to już znasz odpowiedź dlaczego nie chcą Cię wypuścić... więcej nie pomogę, bo nie umiem! :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×