Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, innej metody ogrzewania nie masz? :roll:

Tu u rodziców jest kominek z płaszczem wodnym, jak tato zapali to kaloryfery w domu gorące, tak palą. Oprócz tego jest jeszcze ogrzewanie gazowe (piec gazowy). Ja u siebie mam kaloryfery, ogrzewanie z miasta (ciepłownia).

To ile razy przykładasz do tego piecyka dziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych

Pechowo :///

Nie naprawili mi monitora, będzie gotowy po nowym roku - koszt naprawy 70 zł. Zamówiłem drugi przed wigilią, tak żeby wysłali po świętach i doszedł na czwartek, albo na dzisiaj.

W systemie monitoringu paczek wyświetliło, że "kierowcy nie udało się dostarczyć" 0_o Mam ochotę wszystkich zjeb*ć, pojechać do media expert i kupić sobie trzeci monitor :///

Ale się powstrzymałem, przecież warunki na drogach były fatalne, mogło zdarzyć się kurierowi biedakowi (2000), że miał stłuczkę, albo ktoś inny miał i nie mógł przejechać. Co mu będę cisnął, to by było głupie.

 

[attachment=0]1.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych

Pechowo :///

Nie naprawili mi monitora, będzie gotowy po nowym roku - koszt naprawy 70 zł. Zamówiłem drugi przed wigilią, tak żeby wysłali po świętach i doszedł na czwartek, albo na dzisiaj.

W systemie monitoringu paczek wyświetliło, że "kierowcy nie udało się dostarczyć" 0_o Mam ochotę wszystkich zjeb*ć, pojechać do media expert i kupić sobie trzeci monitor :///

Ale się powstrzymałem, przecież warunki na drogach były fatalne, mogło zdarzyć się kurierowi biedakowi (2000), że miał stłuczkę, albo ktoś inny miał i nie mógł przejechać. Co mu będę cisnął, to by było głupie.

 

[attachment=0]1.jpg[/attachment]

 

Ja naprawiam telefon za 300zł z własnej głupoty, więc luz. I tak ostatnio coraz bardziej zmniejsza się zakres ulepszeń sprzętu i nie mam na co wydawać kasy co mam, a zostaje mi z ~250zł jak odejmie się energetyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×