Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Akolita, ale pewnie kojarzysz też, jak to się potoczyło dalej? wielki pożar! :twisted:

 

Witam!

jestem podekscytowany i aż mnie nosi1 :mrgreen: tyle nagle nowych pomysłów wpadło do głowy, że sam nie wiem co wybrać... :105:

ale teraz wszystko na spokojnie będzie można sobie przemyśleć, bo chcę, to, a zaraz to, eee nie, to będzie lepsze...

 

kawa w porannym rytuale być musi... no to 1x!

a Wy jak tam żyjecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, hey!

no jedynie ludzi mi by było żal, bo fajną ekipę mam.
a co mają do tego ludzie? będą inni! :bezradny: przecież jeśli Cię to męczy, to poco? :shock: ja to się nigdy nie przywiązuje do ludzi, w robocie powinno to być na poziomie relacji koleżeńskiej, służbowej... wchodzenie w głębszą relację nic nie da...! no ale ja tak mam... ludzie zawsze potrzebują innych, aby jakoś istnieć... a w korpo to zawsze świnie i podsrywacze, odwieczny wyścig szczurów...! :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zawsze istnieje coś takiego jak wspólne wyjście na piwo. Trochę myślisz stereotypowo. :P
mhm, no dla mnie to bez znaczenia, nie muszę się spoufalać z nikim, aby wykonać robotę, taki komfort jest mi niepotrzebny, poza tym, to zawsze jest sztuczne i na pokaz... obrany cel i podbijanie, potem rozmiękczanie, no i upadek... przerabiałem to...! stereotypowo? hmmm.... w korpo to zawsze po trupach do celu, sama wiesz, że wynik końcowy musi się zgadzać, oczywiście można osiąść i zalegać mułem, bez wybijania się! no ale wykonujesz coś, aby być w tym coraz lepszym, przecież nie pracuje się dla kogoś, tylko dla siebie! :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowałeś, kiedyś w korpo, czy tylko masz jakieś wyobrażenia o pracy w takim miejscu?
TAK! a rzadko zabieram głos o swoich wyobrażeniach, wyobrażenia to jedynie nasz tok rozumowania podsuwany przez mózg, obrazami nabytymi, a nie z własnego doświadczenia, bo to ma się nijak do rzeczywistości! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, no i dobrze, a jakie prawdopodobieństwo (procentowe), że nastąpi odwrót?

kia_ sportage, od tego jest pogotowie, musi przyjąć... jak się martwisz, że jest źle to nie zwlekaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, no to podobnie jak ja! :mrgreen: stanowczość to podstawa, bez tego nie ma celu, człowiek który zmienia zdanie już postanowione, w trakcie, nie zasługuje na bycie traktowanym poważnie! i za to masz ogromy :uklon: no to się nie daj! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, w sprawie egzystowania na Forum często zmieniałeś zdanie :P:mrgreen:
wiem właśnie, stawiało mnie to w bardzo złym świetle, muszę wreszcie być stanowczym i udowodnić sobie, że umiem, a to jest dla mnie bardzo ważne! :bezradny:

 

Regulamin Forum:

7. Użytkownik jest uprawniony do usunięcia Konta w każdym czasie poprzez przesłanie Usługodawcy odpowiedniej wiadomości elektronicznej przy użyciu adresu poczty elektronicznej wskazanego przy rejestracji Konta. Usługodawca niezwłocznie przesyła Użytkownikowi potwierdzenie usunięcia Konta za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres poczty elektronicznej wskazany przez Użytkownika przy rejestracji Konta. Użytkownik w ciągu roku może założyć trzy nowe konta. Po usunięciu trzeciego obowiązuje co najmniej trzymiesięczny zakaz zakładania kolejnego konta.

Po usunięciu trzeciego obowiązuje co najmniej trzymiesięczny zakaz zakładania kolejnego konta. - to mój upragniony bonus! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swastykę na koszulce, zakazany znak

Na rękawie dwie siódemki, symbol pięknych lat

Humor często mi się zmienia, mam pomysłów sto

Dziś obejrzę film wojenny, jutro kupie czołg

 

Bo ja jestem taki, siedemdziesiąt siedem

Opętany nienawiścią, ogarnięty gniewem

Bo ja jestem taki, siedemdziesiąt siedem

To ja rządzę całym światem, jeszcze o tym nie wiesz

 

Będę jeździł po ulicy, strzelał w co się da

Porozwalam wszystkie sklepy, spłonie cały park

Nie zrozumiesz moich myśli, nie zrozumiesz marzeń

Dziś podpale całe miasto, będzie pełno wrażeń

 

ot cały ja! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, ehh... zauważyłem, że Ty wszystko negujesz, jest problem, hmmm... to jakie rozwiązanie, ale jednak nieeeee, to zły pomysł, bo ja niedomagam... :roll: a nie zwróciłaś uwagi, (w sumie nikt nie zwrócił), że mając małe dziecko i Ty "zainfekowana" to opieka nad dzieckiem mija się z celem? :mrgreen: a babcia? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wprowadzam taką oto zmianę w życiu :D

 

Od rana nic nie jadłem, 13 godzin za mną, raz w tygodniu będę urządzał głodówkę, katolicy zwą to postem, ale niech będzie głodówka, zachodnio europejscy dietetycy

stwierdzili, że taka głodówka może mieć sporo plusów dla organizmu :D

 

Wczytałem się w to troche bardziej i mój (jak to mawia anemonka) mózgunio, jest w stanie euforii.

Zobaczcie na to zdanie:

 

Głodzony organizm zaczyna zużywać własne białko – szczególnie szybko, kiedy zapas tkanki tłuszczowej jest nieduży. Ponadto przy braku węglowodanów tłuszcze są spalane nieprawidłowo. Powstaje wtedy duża ilość związków ketonowych, które powodują zakwaszanie organizmu i zaburzenia funkcjonowania układu nerwowego. Jednocześnie nadmiar tych substancji wywołuje stan podekscytowania oraz uczucie sytości, mimo że człowiek nic nie je. To dlatego osoby stosujące głodówkę czują się początkowo świetnie – nie odczuwają głodu, są w stanie pobudzenia, a nawet euforii. W konsekwencji jednak długo utrzymujący się wysoki poziom związków ketonowych niszczy układ nerwowy. Powoduje między innymi zaburzenia koncentracji, a także problemy z pamięcią.

 

 

Jestem właśnie w takim stanie, tak do godziny 10:00 chciało mi sie jeść, ale teraz jestem w stanie o jakim napisano wyżej.

Nic nie jadłem, w ogóle nie jestem głodny tylko podekscytowany i podjarany tym, że można sobie takie głodówki urządzać.

 

Piszą też o minusach, ale dzieci w afryce mają przymusowe głodówki i też jakoś jakoś żyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, chciałbym założyć 2 nowe tematy na forum.

 

1 w socjologii: "Miesiąc bez zamachu jest miesiącem straconym" - Muhammed - w tym temacie chciałbym dyskutować tylko nad zamachami, nie nad imigrantami, wiadomo, że te dwie sprawy są ze sobą powiązane, ale w nowy temat dotyczyłby stricte zamachów. ISIS i inni idioci wydają swoje ulotki i plakaty zachęcające do przeprowadzania zamachów, coś w ten deseń: https://news.siteintelgroup.com/images/stories/dispatches/Dec17/BerlinWillBurn.jpg

Tak więc w tym temacie lądowałoby wszystko dotyczące zamachów, wydaje mi się takie rzeczy nie pasują do tematu o imigrantach? Jak myslisz Lilith? I moderatorzy jak myślicie?

 

2 temat w offtopicu "Pochwal sie co ostatnio kupiłes", wrzucalibyśmy zdjęcia albo linki do drobnych pierdółek, które sobie kupiliśmy ostatnio. A jak ktoś jest bogaty i kupił sobie Jaguara, to jeszcze lepiej, też może się tym pochwalić :D

 

Tutaj non stop się chwalimy kto co kupił i dobrze działa na psychikę takie chwalenie się :pirate::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, Ok. pojawią się w niedalekiej przyszłości.

 

Na stan obecny poziom frustracji wynosi 10/10. Z powodu pieprzonego facebooka :evil::evil::evil:

No bo tak - latami korzystałem z PC stacjonarnego, dzisiaj zainstalowałem FB i Messenger na telefonie - był to błąd.

Zaczęli się odzywać do mnie ludzie, bo dostali komunikat:

 

"Piotr jest nowym użytkownikiem Messengera! Bądź pierwszą osobą, od której otrzyma powitalną wiadomość lub naklejkę."

 

Chodzi o to, że nikomu niczego nie wysyłałem, ale komunikat i tak wysłało :evil:

Nie no to bardzo miłe, fb sobie w moim imieniu powiadomienia wysyła, ale czy nie pomyślał, że moi znajomi to porządni ludzie i nie życzą sobie gównianych powiadomień wysyłanych bez mojej wiedzy i zgody? :evil::evil:

 

FB, Messenger, wywalone z telefonu i więcej instalowane nie będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, dla mnie to lekko głupawe, nie chce żeby dochodziły powiadomienia, których nie wysyłałem :mrgreen:

Instalując to gó*no, powinienem zostać chociaż poinformowany, że zaistnieje taka sytuacja. No ale dobra, zamykam sprawę.

 

Cieszycie się z mojch powiadomień i tego, że dostaliście je jako spam, którego wcale nie wysłałem? :mrgreen::mrgreen:

 

Ludzie bez kont fb, messengerów itp to mają lepsze życie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akolita, na rum to ja zawsze chętna! :mrgreen:

Akolita, to skoro pirat, to po kiego wała bezludna wyspa? Marzę o spokoju, a nie o dziecku, którym trzeba się zajmować :roll: Wystarczą mi w tym zakresie moje futrzaki :mrgreen:

Znaczy, do cosplay'ów/roleplay'ów w klimacie "Piratów z Karaibów" tylko Carica Milica :pirate::lol: - zapisał :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawą.

za dużo postów się pojawia coś ostatnio, nie daje rady wszystkiego czytać, ani tym bardziej odpisywać.

Samopoczucie 6/10, już ogarnąłem sporo rzeczy z rana, teraz szykuję się do kolejnych, a potem będę siedział i marnował życie na google chrome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×