Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko przez Księżyc, znaczy się Lunę, Luna szalała po niebie i nie mogłem spać, jak widać nie tylko ja :mrgreen:

 

Liber8, tak podejrzewałam! Mam łóżko przy oknie i całą noc patrzyłyśmy sobie w oczy :mrgreen:

 

Mój grzejnik wydaje jakieś dźwięki. Wyczuwam tam struktury gramatyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, zaklęcie: "Odesłanie Sukkuba" ... coby we astralu smacznie sobie drzemał ? ;) Eeeeeeeeeee, wypadło Nihilowi z głowy :P;)
Cześć. Męczę się od 2:20 :roll:

Na Lilith - Królową Sukkubów niestety zaklęcia brak ... - demon wielkiego formatu, zbyt silny ... :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, moje korepetycje dla córki to kiepski pomysł, mogłoby się okazać, że Twoja córka jest ode mnie mądrzejsza i co wtedy? :D:mrgreen:

Olalibyśmy matmę i przeszli do nauk magicznych, takiego triku bym ją nauczył

Dzięki umiejętnościom zginania butelki siłą woli, jej szkolni znajomi okazywaliby jej szacunek :D

 

flossy, ja się zabezpieczyłem przed Luną roletami, spałem w miarę ok :D

 

 

Znowu mam pomysł na założenie nowego tematu, a jeszcze poprzednie nie założone zostały :-|

Pobierałem nauki u demonicznych magów (demonic magicians), myślę, że mógłbym nauczyć Was wielu ciekawych sztuczek i trików, zaimponowaliście dzięki temu swoim znajomym (o ile takowych posiadacie :lol::mrgreen: )

 

Jutro piątek, głodówka jednodniowa :D:D Albo jak kto woli - post :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż to zły pomysł, czuję niechęć do tworzenia nowych tematów, bywa że mam 0 odpowiedzi i dziwnie to wygląda, potem muszę sam ze sobą rozmawiać, jak w rozmowach z jasnowidzem :D

We wronach będę spamował :D Czy lepiej wypie*dalać do spamowej? Tam nieboszczyk czuje się jak ryba w wodzie i spamuje linkami 8)

 

Co triku to woda musi być gorąca i po wylaniu samo wgniata butelkę, takie prawa fizyki, jak ktoś się nie domyślił albo znał to wcześniej :D

 

Tak bym raczej po ulicy nie chodził :lol: ->

A jak już będę chudy i ładny jak ten azjata, to Wam pokażę brzuch i zrobię tak ->

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8, magic wolf, Wasze tematy nie są złe, ja je czytam, ale zwykle nie mam nic do powiedzenia. I o wiele lepiej widzieć takie tematy w aktywnych wątkach, niż tylko ciągle zabawy, leki, "za co jesteś wdzięczny", "co teraz robisz" itp. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, nie podołałbym, korepetycje zakończylibyśmy na grze w wiedzina 3 i tyle by z tego wszystkiego wyszło :mrgreen:

magic wolf, monachopsis, Lilith, to luzik, socjologia to najlepszy dział na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, u mnie najprawdopodobniej będzie wyglądać to tak:

- sobota godzina 16:30 koniec pracy

- sobota 16:45 zbiórka w kotłowni na cotygodniowe pucowanie

- 16:50 sprzątamy kotłownie

- 16:55 „pęka” pierwsza flaszka

- przychodzi sąsiad, przyjeżdżają następni mieszkańcy z urlopu

- 17:30 flaszka numer dwa

- 17:50 czynność powtórzyć...

...

- 22:30 jesteśmy sprzątani przez kotłownię

 

W niedzielę z kolei będzie pokuta i sprzątanie reszty domu.

Mam nadzieje że się szybko zrobi ciepło bo na kolejnej terapii skończę, tym razem niezwiązanej z dystymią :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajta tawarisze!

Popijam poranną kawę i próbuję się zmobilizować do zrobienia śniadania i wystartowania ze sprzątaniem.

O dziwo wczoraj nawet udało mi się wrócić do pokoju o własnych siłach, automatyczny ogranicznik alkoholowy zadziałał w tym przypadku jak trzeba :mrgreen:

 

Jeszcze tydzień i dwa tygodnie urlopu w Polsce! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×