Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie lubię się.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas uważam, że ten temat jest bez sensu... Po pierwsze nie wiadomo do końca, czy chodzi o niechęć do siebie samego czy też do kogoś innego.

A jeżeli już do konkretnej osoby stąd - to po kiego o tym pisać :bezradny:

 

Jak dla mnie to jest antyterapeutyczne ( zakładając wersję nr 1 ) oraz antyspołeczne ( wersja nr 2 ). Nie mogę się doszukać, czemu to ma służyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, nie wiem czemu antyterapeutyczne , moim zdaniem szczerość wobec siebie, również nieprzyjemna, ma działanie pozytywne. Nie wiedzę plusów sytuacji, gdy ktoś złe myśli na swój temat ukrywa sam przez sobą, chyba, że notoryczne odpychanie pewnych niewygodnych rzeczy dla siebie ma jakiś pozytywny wymiar?

Jak chodzi o drugie znaczenie, to ja osobiście wolę wiedzieć, że mnie ktoś nie lubi i nie musimy udawać czegoś czego nie ma, ani wchodzić sobie w drogę, do tego mamy jasność, kto jest po której stronie i czego się możemy po kim spodziewać.To jest dużo ekonomiczniejsze życiowo, bezpieczniejsze i zdrowsze dla psychiki niż np moje wieczne rozkminki, że nikt mnie nie lubi, a Ci co są dla mnie mili, to tyko udają, bo pewnie czegoś ode mnie chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, to dla ciebie wszyscy ludzie, których spotykasz dzielą się między dwie partie polityczne, chyba że mowa o seksie, to seks mógłby być ponad podziałami? :mrgreen:

Tak na prawdę jest dużo ludzi, którzy nie popierają żadnej z dwóch największych partii. Poza tym, może się zdarzyć, że te dwie partie w następnej kadencji mogą znacznie zmniejszyć swoje wpływy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, a raczej napiszę. Czy kogoś nie lubię ? Tak, bardzo często siebie. Lecz nie zawsze. Czy tutaj kogoś nie lubię ? Nie znam nikogo. To się nie wypowiadam, a po za tym, żeby kogoś nie lubić, trzeba chyba znać w realnym świecie tego kogoś, żeby takie wnioski wyciągać. Co do zagorzałej rozmowy o Patriotyzmie. Jestem gotów zginąć za Polskę. Wielu tych tzw Nazistów, także by oddali życie dla Polski, znaczy się Neo Nazistów. Jestem Polskim i Białym Patriotom. Nie pałam nienawiścią do każdego obcego, lecz do tych co się panoszą na Naszych Ziemiach i narzucają Nam swoje prawa. To by było, tyle na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Anty Polski rząd media społeczność ciągle prześladują Patriotów, odwracając kota ogonem, że to oni są prześladowani. Tak zwana antifa ( nie widziałem tego tworu w realnym świecie w Polsce ) siedzą w internetach. Wyzywają. Niech wyzywają, My robimy swoje. Chciałbym, żeby bez rozlewu krwi, się wszytko obyło. Tak jestem Fanatykiem. Chory świat, Teraz wpuszczają imigrantów z Afryki, niby Chrześcijanie, a potem przejdą na Islam i będzie to co w Francji itd się dzieje. Stop multi-kulti itp co niszczą Narodową więź. Wolność słowa. Wyrażam tylko swoje poglądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wpuszczają imigrantów z Afryki, niby Chrześcijanie, a potem przejdą na Islam i będzie to co w Francji itd się dzieje. Stop multi-kulti itp co niszczą Narodową więź. Wolność słowa. Wyrażam tylko swoje poglądy.

Jak czytam takie bzdury to mam ochotę odgryźć sobie głowę.

 

YtygPRH.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, kolega jest "Białym Patriotom"! Tacy ludzie są potrzebni, ktoś musi iść w pierwszych szeregach, gdy wróg zaatakuje. Mięso armatnie trzeba cenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Anty Polski rząd media społeczność ciągle prześladują Patriotów, odwracając kota ogonem, że to oni są prześladowani. Tak zwana antifa ( nie widziałem tego tworu w realnym świecie w Polsce ) siedzą w internetach. Wyzywają. Niech wyzywają, My robimy swoje. Chciałbym, żeby bez rozlewu krwi, się wszytko obyło. Tak jestem Fanatykiem. Chory świat, Teraz wpuszczają imigrantów z Afryki, niby Chrześcijanie, a potem przejdą na Islam i będzie to co w Francji itd się dzieje. Stop multi-kulti itp co niszczą Narodową więź. Wolność słowa. Wyrażam tylko swoje poglądy.

 

Tiaaa... prawdziwi patrioci. Ostatnio kibice legii w swoim godle zamieścili sybol Waffen-SS. Walczący w powstaniu warszawkism dumni byliby z takich patriotów

 

Bez-tytu%C5%82u2-640x360.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×