Skocz do zawartości
Nerwica.com

I wybory za nami.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie powinniśmy się bardziej porównywać z Rumunią, Bułgarią niż Niemcami, Wielką Brytanią u nich nie było 45 lat tzw komuny a i przed ruga wojną światową byli dużo bogatszy niż my.

a jeśli chodzi o długi to Polska wcale nie jest w czołówce większość kraju zachodu ma dużo większe niż my nawet taka Belgia ma chyba dług wyższy niż 100% PKB a przeciętny Brytyjczyk jest zadłużony w bankach na kilkadziesiąt tysięcy funtów. Oczywiście nie chcę wychwalać Polski i jej rządów ale też nie popadajmy w przesadę.

To oczywiste, że u nas rozwój spowolniła komuna, ale nie o to mi chodziło. Chodziło mi o obecne prawo podatkowe w Polsce. W Anglii się płaci dużo mnie za ZUS niż w Polsce i to zachęca do otworzenia działalności gospodarczej, a tu trudno pierwszy miesiąc przetrwać z takimi opłatami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska scena polityczna jest tak popierdolona, że się nawet Miller z Kaczyńskim dogadują, czyli teoretycznie lewica z prawicą, choć w rzeczywistości oboje dążą do środka, albo może nie, może Kaczyński to ultrakatolicki lewak :lol: Po prostu tu się nic nie liczy, poza tym jak się dostać do koryta, poglądy, programy to tylko jebane przykrywka.

 

J. Kaczyński to zacofiusz i populista. Miller to kretyn, świnia i taki z niego lewicowiec jak z banana wibrator, więc nic dziwnego, że się dogadują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński niech przedstawi nieprawidłowości a właściwie to dowody na pogwałcenie zasad demokracji przy tych wyborach, niech to rozpatrzy niezależny sąd, Trybunał Stanu czy kto się tym zajmuje i jeśli orzeknie, że nie ma podstaw do przeprowadzenia ponownych wyborów to Kaczyński powinien być osądzony jak zdrajca narodu i odebrane mu obywatelstwo, dość tego żenującego srania do własnego gniazda, niedługo przez taką nieudolną attention gnidę cały świat będzie mówił, że Polska przestała być wolnym krajem a ma czelność oskarżać Rosję itp. gówno zacznie się przelewać o naszym kraju jak to zwykle. Jest wielka różnica pomiędzy krytyką niesprawności przeprowadzonych wyborów, odpowiedzialni powinni zostać ukarani i sytuacja nie ma prawa się powtórzyć a krzyczeniem na forum PE i szkalowaniem własnego kraju najwyraźniej bez wiarygodnych dowodów, dajcie tupolewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie,co z tym tupolewem,nadal gnije w rosji?

 

sory,ale tego kraju nic chyba nie jest w stanie skompromitować. niemniej troska co niektórych o wizerunek PL za granicą jest wzruszająca.

jakie dowody można w takiej sytuacji przedstawić,zdjęcia,taśmy,zeznania skruszonego członka pkw?nigdy takich dowodów nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo każdy ma swoje problemy.nam też się wydaje że na zachodzie to cud miód a jakby się popytać na ulicy to myśle sporo by się znalazło narzekaczy;)

oczywiście że bieganie do UE zanim sprawe rozpoznaja polskie sady jest troche żałosne,no ale z drugiej strony mamy propagande sukcesu

"Premier Kopacz podkreśliła też, że nie trzeba się skarżyć w momencie, gdy "nasza gospodarka kwitnie". - Nie ma powodu do wstydu - dodała. - Ci, którzy zostali mentalnie w przeszłości, mają problem. Polacy są dumni ze swojego kraju - podkreśliła."

 

jednym słowem wszystko git majonez,tylko szaleniec by sie nie zgadzał

 

ja do tej pory nie głosowałem bo mi się zwyczajnie nie chciało,ale na nast.chyba jednak się przejde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo każdy ma swoje problemy.nam też się wydaje że na zachodzie to cud miód a jakby się popytać na ulicy to myśle sporo by się znalazło narzekaczy;)
Tacy Anglicy narzekają prawie jak Polacy i to również na sytuację materialną że niby biednie żyją a zarobki iluśkrotnie wyższe mają od Polaków, no ale człowiekowi nigdy nie dogodzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej głosujcie na platforme i jej pkrzekrętasowych kandydatów to nie takim 3 światem biedy Polska jeszcze zostanie.

Może platformie sie uda i w ubustwie przegonimy nawet rumunię :evil:

Już nie mogę doczekać się upadku tego kraju no ale w Rumunii nic lepiej i jeszcze trochę do niej nam brakuję bo u nas był na szczęście Gierek a nie Caucescu. Rządy platformy mają coś z Gierka ale jednak przebiły go w zadłużeniu a i nie zbudowały tylu fabryk i mieszkań tylko stadiony przynoszące straty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość dla prawych: Robert Biedroń zostanie prezydentem Słupska :).

Będzie pewnie kazał współmieszkańcom podwładnym sodomizować się rano i wieczorem.

Co ciekawe słupskie środowisko homoseksualistów w tych wyborach poparło.....jego konkurenta z platformy.

Nie udało sie pedałkom bo ludzi wybrali...pedałka :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma znaczenia homo czy hetero byle sprawnie rządził a Słupsk jako miasto przyjazne homo może przyciągnąć turystów. Już wole homosia niż jakiegoś katotaliba których jest multum na stanowiskach nawet w platformie np taki Adamowicz ofiarował warte miliony działki, tereny Kościołowi a takich jak on jest więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jest czas zabawy

[videoyoutube=4TCtalr8j4I][/videoyoutube]

najgorzej, że w Wadowicach wygrał lewak zielony i marihuanista a kiedyś nawet romansował z Palikotem, papież w grobie się przewraca i kremówki czernieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorzej, że w Wadowicach wygrał lewak zielony i marihuanista a kiedyś nawet romansował z Palikotem, papież w grobie się przewraca i kremówki czernieją

Hue hue.

Filipiakowa prze*ebała tylko z powodu 2-krotnie przerabianego rynku,przy którym poszły przekręty na sporą kwotę,cebuland wadowicki się zbuntował i po 20 latach kopnął ją w dupę,ustępując miejsca jakiemuś randomowi : D.

Nie wiem,nie znam nawet nazwiska chłopa który wygrał,gówno się zmieni w tym mieście,ot rotacja przy lokalnym żłobie : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×