Skocz do zawartości
Nerwica.com

Portale randkowe - hit czy kit?


niosaca_radosc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie uważam się za osobę wybrakowaną. Po prostu miałam sobie konto na x portalu. Ktoś zagadał, były spotkania, parę na serio miłych znajomości. :mrgreen: Pewnego dnia odezwał się chłopaczek. Spotkania, zauroczenie, miłość, 4 lata związku, zaręczyny, ślub. Nie uważam tego za coś wstydliwego, uwłaczającego, czy jakkolwiek... Że tam niby sami desperaci. Bzdura!

Wiadomo, zdarzali się ludzie co najmniej "dziwni" ale gdzie ich nie ma? :D

Mówię o tym jak sprawa się miała w moim wypadku, niecałe 6 lat temu, jak jest teraz nie wiem. Mnie odszukała moja 2. połówka. Gdyby nie ten portal, nie miałabym jak poznać Męża. :roll:

Czy to taki hit, to nie wiem ale nie widzę nic złego w tym, żeby spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, To udało Ci się znależć taką igiełkę w stogu siana ,wiadomo na portalach także można znależć spoko ludzi,ale znakomita większość jest tam dla seksu i zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, korzystałam kiedyś z portalu randkowego, nawet kilka razy w życiu. Za pierwszym razem zaiskrzyło z pierwszym chłopakiem, z którym się umówiłam, tak jakoś od razu (co mi dało złudne poczucie, że prosto znaleźć kogoś na portalu). Związek nie potrwał zbyt długo, na szczęście, bo nie do końca pasowaliśmy do siebie, ale obiektywnie patrząc bardzo fajny, ogarnięty chłopak, niczego mu nie brakowało,nie był desperatem, który nigdy nie miał dziewczyny czy coś w tym rodzaju. Myślę, że to sposób jak każdy inny na poznanie kogoś, daje jakiś wybór i nawet jak nic z tego nie wyjdzie, to można się dowiedzieć lepiej, czego się szuka, na co zwracać uwagę itp.

 

Nie uważam, że kiedy korzystałam z portalu, to byłam w fazie desperacji (choć ktoś może uznać inaczej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem: "memento mori".

Niestety nie chwyciło. Tam co druga osoba ma: carpe diem. Sami weseli, zakręceni ludzie.

 

Memento mori, niezle :D

Mnie się podoba.

 

Ale mnie chodzi o to aby mieć takie motto co by wyglądało iż jestem osobą najnormalniejszą w świecie.

Nie chce już zrazac samym opisem i tak jak mnie pozna osobiście to zauważy, ze cos ze mną nie halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę chyba wszystko zależy od podejścia.

Ktoś wcześniej napisał, że najlepiej poznawać się na żywo - z tym się zgadzam w 100%, ale czy portale randkowe tego zakazują? Wręcz przeciwnie. Zazwyczaj po wymianie kilku maili, dochodzi do spotkania i kontynuowania znajomości w realu. Sam portal ma raczej służyć jako pierwszy krok.

Wg mnie to dobra "pomoc" dla nieśmiałych osób, które są w stanie wyłowić z tłumu niewłaściwych osób tę właściwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jest buka, on jeździ na ruchanki po krzakach to zapewne predator ojciec na e-randkach , buka co będzie lepsze bo mam 2 na razie, coco jambo i do przodu! czy może nosił wilk razy wilka, poniosłem ja wilka

 

trumna od dzisiaj musisz mnie poderwać na sympatii, a tylko po francusku odbieram pocztę, czekam pod nickiem CiepłyMarian6na9, dolnośląskie, Wrc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu aż tak krytykować te portale, bo fakt, niektóre są beznadziejne, gdzie obecność jest tylko stratą czasu, bo i tak nikogo sensownego się nie znajdzie. Ale z drugiej strony są też i lepsze portale, pewnie bardziej skuteczne, bo sam słyszałem o kilku parach, które poznały się przez internet. Wydaje mi się, że dla kogoś, kto nie ma za bardzo możliwości zawierania nowych znajomości, z różnych względów, czy to chodzi o nieśmiałość, brak czasu czy jakieś inne rzeczy, to dla kogoś takiego portal może być sporym ułatwieniem.

 

Nie sądzicie, że skoro jest możliwość ułatwienia sobie wyszukania partnerki czy partnera, to warto z tego skorzystać? Przed założeniem konta na pewno warto przyjrzeć się tym portalom, poczytać opinie o nich, jakieś rankingi sprawdzić, żeby nie wpakować się na minę. Ale jak się dobrze wybierze, to myślę, że można być zadowolonym. Po tym, jak założyłem konto na portalu matrymonialnym trochę zmieniłem zdanie właśnie na temat tych portali, bo na początku uważałem, że to strata czasu, ale teraz wydaje mi się, że czasem warto zaryzykować. Inna sprawa, że niewiele się ryzykuje, dlatego uważam, że niektórym może się to przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×