Skocz do zawartości
Nerwica.com

Portale randkowe - hit czy kit?


niosaca_radosc

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam takie wrażenie Pieprz, że najbardziej portale krytykują te osoby, które nigdy z nich nie korzystały. A swoją opinię opierają na stereotypach, które gdzieś usłyszeli. Widzę to nawet po swoich znajomych, jak komuś mówię, że idę na randkę z dziewczyną poznaną na md, to dziwią się mocno, pytają się jak to, czy jestem pewien, że to ma sens, czy nie lepiej gdzieś na ulicy kogoś poznać, bo przecież pewnie dziewczyna nie mówi prawda o sobie i w ogóle na pewno będzie beznadziejna. Jednak jak im zaczynam opowiadać o portalu, o tym jak on funkcjonuje, kto się tam rejestruje itp., to zmieniają podejście. Najbardziej mi się podobało, jak na jedno ze spotkań ze znajomymi przyszedłem właśnie z dziewczyną z portalu, to była już nasza 3. randka. Widziałem, jak kumple, którzy tak niepewnie podchodzili na początku do tego typu poznawania, patrzyli się z podziwem i dawali mi "potajemne" znaki, że dobrze wybrałem:)

 

A jeśli chodzi o to co się liczy najbardziej, czy jest to wnętrze, wnętrze portela, wygląd czy pociąg? Myślę, że dla każdego co innego, ale po części wszystkie te rzeczy składają się na taki ogólny wizerunek drugiej osoby. Ale ktoś wspomniał o chemii, moim zdaniem to jest najważniejsze, a chemia pojawia się właśnie między osobami, które są do siebie odpowiednio dopasowane. A na to składa się wiele czynników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem i jestem tego pewien,rencista nie ma szans.Never,nigdy,żadna nie chce rencisty.Możesz mieć trzy palce u ręki,pryszcze na pół twarzy i pachnieć zepsutym kapciem.Wtedy masz szansę,ale napisz że masz rentę.To zero,nic,żadna nie napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem i jestem tego pewien,rencista nie ma szans.Never,nigdy,żadna nie chce rencisty.Możesz mieć trzy palce u ręki,pryszcze na pół twarzy i pachnieć zepsutym kapciem.Wtedy masz szansę,ale napisz że masz rentę.To zero,nic,żadna nie napisze.

 

No ja jestem rencista , ale rencista aktywny ( wystarczy spojrzeć na ilość moich postów na Forum :lol: ) . Gdyby nie żona to jeszcze nie jedną bym gruchnął . ( jakby mi się udało i jakby Bóg pozwolił )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem i jestem tego pewien,rencista nie ma szans.Never,nigdy,żadna nie chce rencisty.Możesz mieć trzy palce u ręki,pryszcze na pół twarzy i pachnieć zepsutym kapciem.Wtedy masz szansę,ale napisz że masz rentę.To zero,nic,żadna nie napisze.

Dopisz, że rentę otrzymujesz w GBP to zobaczysz, że wszystko się zmieni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisz, że rentę otrzymujesz w GBP to zobaczysz, że wszystko się zmieni

 

 

 

,,,a życie nabierze erotycznej nuty iiiiiiiiii odgonić się nie dasz rady . Nawet Twoje ostatnie pryszczate zdjęcie na pól twarzy nie zrazi żadnej niewieściej biedaczyny ,,, w podartych majtkach) , bo ty kupisz jej nowe z koronką ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie wrażenie Pieprz, że najbardziej portale krytykują te osoby, które nigdy z nich nie korzystały. A swoją opinię opierają na stereotypach, które gdzieś usłyszeli.
Ja korzystałem łącznie z 3-ech i i jestem raczej krytyczny wobec nich, przynajmniej tych płatnych bo na takich byłem to w dużym mierze wyłudzacze pieniędzy z jakimiś fałszywymi kontami, bo głównie takie do mnie pisały( a raczej pewnie pisali). Oczywiście pewnie można tam spotkać ciekawe osoby ale nie jest to łatwe a wiele pań po prostu tylko leci na kasę, status o czym świadczy to że gdy miałem status pracy; robotnik budowlany nikt mi nie odpisywał( poza jakimiś pięknościami przed ost dniem wygaśnięcia subskrypcji a to były te fałszywki na które niestety parę razy dałem się nabrać). Także jak już korzystać to z tych darmowych bo te płatne to jedno wielkie oszustwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z którego korzystałam był płatny i moim zdaniem jest w porządku, większa jest szansa że ktoś w miarę serio podchodzi do sprawy, jeśli za to płaci.

 

Jeśli jakieś informacje ewidentnie wszystkich zniechęcają, to może lepiej ich nie umieszczać i zostawić je do ewentualnego obgadania później. Oczywiście nie mam na myśli informacji typu "mam żonę" czy "mieszkam w Nowym Yorku"

 

Raz mi się zdarzyło, że okazało się, że chłopak z którym rozmawiam, jeździ na wózku, uważam że to nie fair, że nie napisał od początku, choć też w pewnym stopniu go rozumiem. Napisałam mu, że ta sytuacja mnie przerasta i przestałam z nim pisać.

 

W każdym razie carlosbueno nienapisanie gdzie i jak pracujesz nie wydaje mi się czymś strasznym, można zostawić puste miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos , jak juz napiszesz swoje zarobki , koniecznie dopisz ,że w niedalekiej przyszłości masz duże szanse na podwyżkę lub nawet awans .

Nigdy nie korzystałem z tego typu usług ,,, i nawet dziś wolałbym poznać dziewczynę w realu na ulicy .

Takie spotkanka przez internet nawiązane, to by mi się zdawało ,że dziewczyny z którymi bym się spotykał robią to przynajmniej raz w tygodniu z innym facetem , zawodowo wręcz .

Nażrą się, napiją , narobią nadziei , a potem wyplują jak fusy.

Szczególnie te młodsze , ładniejsze i co cwańsze .Stare tez pewnie nie lepsze,,, naciągary .

Może są i kobiety uczciwe ( a do takich mam szczęście ) to może szybko bym normalną znalazł .

,,, z modlitwa na ustach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

portal randkowy dla osob zaburzonych- to byłby hit ale juz to kiedys mowilam ;P

 

 

 

można by wtedy pogrupować ludzi w osobne działy ( każdy wiedziałby czego oczekiwać ) , schizofrenicy , ADHD-owcy , NN , CHAD i inni,,, a potem kasować ich z ostatnich rencinych groszy . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

portal randkowy dla osob zaburzonych- to byłby hit ale juz to kiedys mowilam ;P

 

 

 

można by wtedy pogrupować ludzi w osobne działy ( każdy wiedziałby czego oczekiwać ) , schizofrenicy , ADHD-owcy , NN , CHAD i inni,,, a potem kasować ich z ostatnich rencinych groszy . ;)

 

raczej na początku sugerowałabym kwestonariusz i automatycznie generowane propozycje rodzaju zaburzen u partnera, wszak trzeba się uzupełniać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem i jestem tego pewien,rencista nie ma szans.Never,nigdy,żadna nie chce rencisty.

detektywmonk A rencistka miałaby szansę ? ( nie piszę o sobie )

Byłbyś zainteresowany rencistką, gdybyś sam pracował ?

Zależy od wielu czynników.Od wyglądu,sorry panie.Jestem facetem :mrgreen: Od inteligencji i tym podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem i jestem tego pewien,rencista nie ma szans.Never,nigdy,żadna nie chce rencisty.Możesz mieć trzy palce u ręki,pryszcze na pół twarzy i pachnieć zepsutym kapciem.Wtedy masz szansę,ale napisz że masz rentę.To zero,nic,żadna nie napisze.

 

Ciesz się, że nie trafiłeś na żeńską wersję Ferdka Kiepskiego, bo by i po rentce było!

 

Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi, portale randkowe również i jak ze wszystkim co jest dla ludzi trzeba uważać i kierować się zdrowym rozsądkiem. Nie dysponuję danymi statystycznymi, ale ciekawe ile par poprzez takie portale powstaje i jak im się wiedzie w porównaniu z tymi, które zawiązały się w, powiedzmy, bardziej tradycyjny sposób.

 

Jak czytam, że są tam różni szaleńcy i kłamcy to zastanawiam się, czy w realnym życiu, podczas poznawania kogoś "na żywo", ludzie mają aparat rentgenowski w oczach i widzą wszystkie ukryty wady.

 

Myślę, że portale randkowe to znak naszych czasów, tak jak komórki, portale społecznościowe i inne instagramy. Dla tych, pamiętających jeszcze czasy sprzed masowego internetu, może się to faktycznie wydawać dziwne i odbiegające od tradycyjnych metod poznawania partnerów/partnerek, ale młodzież to pływa w tym pewnie jak ryby w wodzie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem i jestem tego pewien,rencista nie ma szans.Never,nigdy,żadna nie chce rencisty.Możesz mieć trzy palce u ręki,pryszcze na pół twarzy i pachnieć zepsutym kapciem.Wtedy masz szansę,ale napisz że masz rentę.To zero,nic,żadna nie napisze.

 

No ja jestem rencista , ale rencista aktywny ( wystarczy spojrzeć na ilość moich postów na Forum :lol: ) . Gdyby nie żona to jeszcze nie jedną bym gruchnął . ( jakby mi się udało i jakby Bóg pozwolił )

Farciasz z Ciebie,a ja nadal prawiczek.Ty masz chociaż do kogo się w nocy przytulić,a ja :evil:

 

-- 21 lis 2014, 21:34 --

 

Ja korzystałem i jestem tego pewien,rencista nie ma szans.Never,nigdy,żadna nie chce rencisty.Możesz mieć trzy palce u ręki,pryszcze na pół twarzy i pachnieć zepsutym kapciem.Wtedy masz szansę,ale napisz że masz rentę.To zero,nic,żadna nie napisze.

Dopisz, że rentę otrzymujesz w GBP to zobaczysz, że wszystko się zmieni :D

GBP ? Co to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×