Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
niosaca_radosc

Portale randkowe - hit czy kit?

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie ma sensu aż tak krytykować te portale, bo fakt, niektóre są beznadziejne, gdzie obecność jest tylko stratą czasu, bo i tak nikogo sensownego się nie znajdzie. Ale z drugiej strony są też i lepsze portale, pewnie bardziej skuteczne, bo sam słyszałem o kilku parach, które poznały się przez internet. Wydaje mi się, że dla kogoś, kto nie ma za bardzo możliwości zawierania nowych znajomości, z różnych względów, czy to chodzi o nieśmiałość, brak czasu czy jakieś inne rzeczy, to dla kogoś takiego portal może być sporym ułatwieniem.

Nie sądzicie, że skoro jest możliwość ułatwienia sobie wyszukania partnerki czy partnera, to warto z tego skorzystać? Przed założeniem konta na pewno warto przyjrzeć się tym portalom, poczytać opinie o nich, jakieś rankingi sprawdzić, żeby nie wpakować się na minę. Ale jak się dobrze wybierze, to myślę, że można być zadowolonym. Po tym, jak założyłem konto na portalu matrymonialnym trochę zmieniłem zdanie właśnie na temat tych portali, bo na początku uważałem, że to strata czasu, ale teraz wydaje mi się, że czasem warto zaryzykować. Inna sprawa, że niewiele się ryzykuje, dlatego uważam, że niektórym może się to przydać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chwilę po zerwaniu związku założyłam w rozpaczy konto na Sympatii (miłość - miłością i te sprawy :P), ale tydzień później usunęłam, bo patrząc na proponowanych według jakiegośtam dopasowania facetów, robiło mi się niedobrze (dosłownie!!!).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nie ma sensu aż tak krytykować te portale

A moim zdaniem to te portale krytykują tylko ci co nie mają na nich powodzenia 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla każdego inne motto może być chwytliwe. Ustaw tak, żeby trafiało do odpowiadającego Ci "klienta" i żebyś była sobą (no powiedzmy tą lepszą częścią). 8)

Ja mialam "Pisz do mnie jak masz jaja. kastraci wypierdalac" 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Moim zdaniem nie ma sensu aż tak krytykować te portale

A moim zdaniem to te portale krytykują tylko ci co nie mają na nich powodzenia 8)

Mądrze prawisz... :great::lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niosaca_radosc, maili mialam w pip bo kazdy chcial pokazac ze ma jaja :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
niosaca_radosc, maili mialam w pip bo kazdy chcial pokazac ze ma jaja :P

to musiało być dużo maili ze zdjęciami :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Candy14, prezentowali swoje mózgi wszak,mogłaś choć "gest" docenić jakoś :lol: .

Tak poważniej...cóż - trzeba tam uważać tak czy siak D:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

musiałaś mieć męskich jaj po dziurki w nosie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arhol, zeby jeszcze mieli sie czym pochwalic :roll: nie wiem dlaczgo KAZDEMU faceetowi wydaje sie ze ma nie wiadomo jaki skarb miedzy nogami

Pieprz, wtedy tak :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bittersweet, to było specjalnie dwuznaczne, taki żarcik widzę że nie w sosie jesteś bo byś załapała ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym nie miał się czym pochwalić, ogólnie cały jestem niefotogeniczny. Jak byłem na portal;ach randkowych to może 1 na 20 odpowiadała na moje zaczepienie tylko w frustracje można popaść. Zreszta takie portale sa dobre dla dziewczyn( ale w miarę wyglądających) a nie facetów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętajcie, ze większość facetow ( i nie tylko) podkoloryzowuje swoje profie lub nawet kłamie.

Nie znaczy więc, ze ktoś kto ma w profilu napisane, ze jest lekarzem i ma hobby sporty ekstremalne, faktycznie nim jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bittersweet, to było specjalnie dwuznaczne, taki żarcik widzę że nie w sosie jesteś bo byś załapała ;)
:mrgreen: załapałam, mój komentarz z " :roll: " to był zart :mrgreen: hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pamiętajcie, ze większość facetow ( i nie tylko) podkoloryzowuje swoje profie lub nawet kłamie.

Nie znaczy więc, ze ktoś kto ma w profilu napisane, ze jest lekarzem i ma hobby sporty ekstremalne, faktycznie nim jest.

Ja miałem robotnik budowlany i zero odzewu a jak skreśliłem to już minimalnie lepiej było. Czyli panie bardzo zwracają uwagę na pracę i stanowisko choć większość mówi że to się nie liczy tylko wnętrze. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem robotnik budowlany i zero odzewu a jak skreśliłem to już minimalnie lepiej było. Czyli panie bardzo zwracają uwagę na pracę i stanowisko choć większość mówi że to się nie liczy tylko wnętrze. :mrgreen:

Teoretycznie największe szanse mają ci z tasiemcem i owsikami. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

carlosbueno, przecież nikt nie twierdzi, że liczy się tylko wnętrze, taki średniowieczny kit :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carlosbueno, przecież nikt nie twierdzi, że liczy się tylko wnętrze, taki średniowieczny kit :P

wnętrze portfela jest najważniejsze. :mrgreen: Takie portale są nie dla mnie bo ani zagadać nie potrafię ani pochwalić się nie mam czym a kłamać nie lubię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

carlosbueno, nikomu do portfela nie zaglądam, ale jak facet jest zaradny, to raczej ma za co żyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi