Skocz do zawartości
Nerwica.com

Portale randkowe - hit czy kit?


niosaca_radosc

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, właśnie miałam Cię wzywać na ratunek i jesteś, Mistrzu :105: Naprawdę żałuję, że tak daleko mam do tego ... Żelistrzewa :mrgreen: Jak dla mnie jesteś idealnym kandydatem na faceta 8) Ja bym innego nie szukała ...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się rozbieraliśmy przed kamerką

 

ale że co? tak genitalia wprost do kamery i obnażone kadłuby? ja się jednak nie nadaję na te współczesne czasy, wysłanie zdjęcia od szyi w górę okupuję takim stresem, że łoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się rozbieraliśmy przed kamerką

 

ale że co? tak genitalia wprost do kamery i obnażone kadłuby? ja się jednak nie nadaję na te współczesne czasy, wysłanie zdjęcia od szyi w górę okupuję takim stresem, że łoo

Szczegóły techniczne pominę. Moje życie erotyczne może i czasem wykracza poza dobre obyczaje, ale ogólnie raczej to wszystko jak dotąd takie epizodyczne było, po trochu tylko. Chciałbym stałej i długotrwałej relacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na sobotę się umówiłem na randkę z Sympatii. Ale dziewczyna też z orzeczeniem na coś. Może będzie fajnie. Już się rozbieraliśmy przed kamerką ;) Ale spotkanie będzie raczej grzeczne, bo tylko na parę godzin na mieście coś zjeść, pospacerować.

słodkie jak mała kaczuszka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie mogliście w Majnkrafcie pospacerować hie hie, swoją drogą to dobre- w internetach fiuuu dupa cyc na wierzchu a później przed kawiarenkę, ceść Zuzia jestem, wolisz kapuczino czy makjato?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w gry online. Kupiłem na spotkanie świecącą ozdobę świąteczną na pamiątkę i czekoladę.

 

A co do portali to kiedyś przez miesiąc opłacałem konto na sprawni.net.pl, ale wyjątkowo beznadziejny portal, bo prawie same zagraniczne osoby (o ile to nie jakieś słupy) i mało osób z Polski, no ale żeby się przekonać musiałem miesiąc opłacić. Czasem jakaś dziewczyna się odezwała, np. chyba jakaś murzynka z USA ;) ale odpisywałem grzecznie że szukam tylko ze swojego kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się rozbieraliśmy przed kamerką

 

ale że co? tak genitalia wprost do kamery i obnażone kadłuby? ja się jednak nie nadaję na te współczesne czasy, wysłanie zdjęcia od szyi w górę okupuję takim stresem, że łoo

Jest więcej osób, które się nie nadają na współczesne czasy:) A czy tylko mnie się wydaje, że trzeba być bardzo ufnym, żeby takie rzeczy robić? Ktoś może to wykorzystać w niecny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej obawiałbym się fb i nk. Ten drugi serwis co prawda pół żywy ale mnóstwo osób ma tam konta i często idzie łatwo kogoś tam znaleźć na podstawie 4 danych - zdjęcia, imienia, wieku i miasta. Bez potrzeby znajomości nazwiska. A jak się znajdzie kogoś na nk to łatwo można znaleźć też tą osobę na fb. Wiek nie jest konieczny, ale ułatwia sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się rozbieraliśmy przed kamerką

 

ale że co? tak genitalia wprost do kamery i obnażone kadłuby? ja się jednak nie nadaję na te współczesne czasy, wysłanie zdjęcia od szyi w górę okupuję takim stresem, że łoo

mnie tam bardziej by stresowało pokazanie twarzy niz innych czesci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×