Skocz do zawartości
Nerwica.com

Portale randkowe - hit czy kit?


niosaca_radosc

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno,

 

burzysz mi wypracowany latami image

 

ten image to zburzyła dopiero Arasha, teraz już nikt na poważnie nie weźmie pisania, że żadna kobieta nie jest Tobą zainteresowana.

A kto tam wie, co jest maską, a co prawdą ? Ja nic nie burzę, ja staram się dostrzec w Carlosie plusy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie raczej odpuściłem tą znajomość z Sympatii bo okazało się że oprócz kiepskiego dojazdu, jeszcze jej rodzina bardzo się wtrąca, bo ona jest po szkole specjalnej, no i z tego względu ją pilnują bardzo. No a mi też nie wiem czy na dłuższą metę pasowałaby dziewczyna o takim wykształceniu. Rozmawia się z nią normalnie, ale przy dłuższym kontakcie to się da wyczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam bardzo merytoryczne i techniczne podsumowanie portalu sympatia i innych randkowych :D

 

http://popieprzone.blox.pl/2009/09/Glupie-pizdy-z-Sympatiapl.html

 

3./ Stan cywilny... Sam nie wiem co jest bardziej żałosne u kobiety: 30-letnia rozwódka czy 40-letnia bezdzietna stara panna? Bo na Sympatii można właściwie strzelać w ciemno patrząc na wiek: te dwie w/w opcje są w zdecydowanej przewadze. Albo była na tyle pojebana, że trzeba było kopnąć ją w dupę albo na tyle głupia, że nikt jej do tej pory nie chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry opis :D

 

"Usunąłem konto z sympatii żeby się nie pogrążać wśród nieudaczników życiowych , Primo- same mary jak się trafia lepsze zdjęcie to ma z 5 lat, jest zamazane, zaciemnione nie ma pół twarzy jest głupia mina jest z daleka w okularach tona pudru i fluidu w cieniu pod słońce lub inny sposób żeby ukryć paskudną gębę , same żebraki z tych lasek bez aktywacji konta żeby odpisać więcej niż 1 raz na dobę , bez kasy na telefonie żeby oddzwonić puszczają sygnałki piszą z neta za każdym razem nie wiem która to pisze, po wyjściu z restauracji nie płacą za siebie gdy widzą że to spotkanie koleżeńskie a nie żadna randka, zawsze czekają tylko aż postawisz podwieziesz kupisz zapłacisz :) , spotkanie zawsze przebiega sztampowo zazwyczaj jest niezdecydowana więc sam wybieram miejsce z klasą , nigdy nie wie co zamówić bo menu jest dla niej po hebrajsku kończy się że chce to samo a później wyciąga połowę składników na róg talerza tłumacząc się że jest wybredna, rozmowa to zazwyczaj monolog chwila w której mogę sobie pogadać do kogoś bez przerywania moich pasjonujących historii z których nic nie rozumie bo jej życie składa się z "wypadu na browar do knajpy, kina czy spędzania czasu z znajomymi" . Najgorsze jest to że notorycznie kłamią zaczynając od tego gdzie mieszkają , kręcą i kłamią prawie wszystkie jeszcze uczciwej nie spotkałem zazwyczaj ukrywają jakieś niespodzianki zaczynając od grubej dupy kończąc na tym że mają dziecko ale wolały poczekać z takim szokiem. Ogólnie mówiąc zawsze mają jakiś problem z sobą charakterem z kontaktami z ludźmi , przecież nie zostałyby takimi desperatkami z sympatii gdyby wszystko było ok. Portal Sympatia być może kiedyś łączył ciekawych ludzi lecz w tej chwili faceci szukają tylko przygodnego seksu i została tylko garstka lasek oczekująca jedynie sponsoringu i przygód a te brzydsze kogoś kto je w końcu ruchnie.. Moja rada dla szukających partnera na stałe to likwidacja konta i wyjście na miasto ja tak właśnie zrobiłem i moje samopoczucie w końcu się poprawiło .

Pozdrawiam i powodzenia."

 

-- 27 gru 2014, 13:55 --

 

Polecam bardzo merytoryczne i techniczne podsumowanie portalu sympatia i innych randkowych :D
To ironia jest, zgadza się? Bo ja jakoś często nie rozumiem ludzi;)

 

Najprawdziwsza prawda podana w ironicznym i szyderczym stylu :D Faceci też pewnie nie lepsi ale ja się z nimi nie umawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×