Skocz do zawartości
Nerwica.com

Portale randkowe - hit czy kit?


niosaca_radosc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam problem trochę inny z portalami randkowymi. Często się zdarza, że atrakcyjne kobiety same mnie zagadują... no właśnie: atrakcyjne kobiety sukcesu. Moje ego może i jest połechcone, ale nie jest to mój target! Niestety, mi do faceta sukcesu sporo brakuje: słaba praca i wykształcenie, introwertyczny typ osobowości, nieśmiałość i jeszcze kilka cech przegrywa. Mam kilka na prawdę ciekawych pasji i dokonań z tym związanych, co pewnie przyciąga fajne babeczki. Spotkania z tymi pannami zazwyczaj są udane,ale przy bliższym poznaniu, mimo nawet wspólnego flow wychodzi, że to jednak nie ten wymarzony :?

Jeśli już wyhaczę mój typ: ''pocieszny gamoń'' :lol: to jest problem z nawiązaniem kontaktu. Najczęściej rozmowa się nie klei, albo po pierwszym spotkaniu się nie odzywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli zabieg zwany eutanazją, turystyka samobójcza robi się coraz popularniejsza. Jestem mało przydatny społecznie, bez zalet i powodzenia u płci przeciwnej, przyjaciele i bliscy znajomi (gdybym ich miał) doradziliby eutanazję :lol:

I jak fajnie to brzmi, nie samobójstwo, zabójstwo, po prostu "zabieg", skuteczność 100%, rozwiązuje problemy raz na zawsze. W końcu jestem postępowym europejczykiem, nie będę się ciął ani wieszał, lepszy byłby zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gadaliście kiedyś z kimś na portalu z poza Polski? Ale nie z Niemiec czy Anglii, tak z grubej rury zagadać, czyli drugi koniec świata - Japonia, Chiny, Ameryka Płd. tak by było daleko od Polski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na tych portalach tak, że w 95% przypadków nie dostają żadnej odpowiedzi. Może pytanie bardziej do kobiet niż mężczyzn. Co chciałybyście przeczytać w pierwszej wiadomości, aby nie odrzucić faceta oceniając go tylko przez zdjęcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na tych portalach tak, że w 95% przypadków nie dostają żadnej odpowiedzi. Może pytanie bardziej do kobiet niż mężczyzn. Co chciałybyście przeczytać w pierwszej wiadomości, aby nie odrzucić faceta oceniając go tylko przez zdjęcie?
Nie jestem kobietą niestety. Mam podobnie no może nie 95 % ale na pewno blisko 90%. Robię czasem eksperymenty i piszę do tych które zbytnio mi się nie podobają z wyglądu i one częściej odpisują, ale też może koło 50% czyli u tych mało atrakcyjnych jest większa szansa a większość tych piękności to zwykłe fejki do nabijania kasy tym portalom. Też nie wiem co za bardzo pisać w tych pierwszych wiadomościach, żeby nie być nudnym i sztampowym ale tez nie zbyt wścibskim, zresztą jak prawie żadna nie odpowiada to nawet człowiekowi nie chce się wysilać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vorenus, z racji tego, że mieszkam poza cywilizacją to trochę rozmawiam z kobietami przez neta, ale moje cele poznawcze są inne - zwykłe niezobowiązujące do niczego takie tam pogaduchy, a nie żaden podryw.

 

Ale Ok!

 

Czasem wystarczy proste - wydajesz się interesująca i chcę cię bliżej poznać.

 

Kobiety dostają multum wiadomości i na początku nie ma najmniejszego sensu produkować się. Zainteresuje się to zainteresuje, nie to nie - bywa różnie i nigdy nie wiesz jak trafisz. W każdym bądź razie nie skupiaj się na urodzie, traktuj ładną buzię jako zwykły bonus do tej osoby. Kobiety są znieczulone na banały typu - jesteś piękna! itp. Graj pod emocje - ich żywioł lub dostrzeż intelekt - tu czują się niedowartościowane. Słuchaj co mówią, czytaj co piszą. Zapamiętuj! ale nie bierz na poważnie. Mniej też świadomość tego, że kobiety nie odróżniają rynku matrymonialnego od rynku seksualnego i za niewiedzę ostro płacą - dają dupy i są zostawiane po prostu. Są przez to uczulone i nieufne, bo boją się wykorzystania i nie rozumieją dlaczego tak jest.

 

Kobietę zaciekawią tematy, które poruszą jej emocjonalną stronę i wpłyną na dobre samopoczucie. W przeciwieństwie do facetów potrzebują ciągłej stymulacji emocjonalnej. Unikaj rozmów o aborcji, eutanazji, religii, polityce itp. Pamiętaj natomiast, że chyba każda kobieta potrzebuje czułości i zaangażowania emocjonalnego, ale nie wykładaj przypadkiem historii swojego życia z miejsca. Dozuj odpowiednio info o sobie. Pokaż, że jesteś tajemniczy, ciekawy, niedostępny - je to kręci. Podchodź do nich zawsze pewnie i zdecydowanie, ale nie zgrywaj też jakiegoś przygłupa - co to nie ja.

Niedopowiedzenia to skok zainteresowania o milion procent.

 

Raeal!

 

Nie ważne co mówimy tylko jak to jest odbierane - to się tyczy i kobiet oczywiście.

Rozkład znaczenia komunikatu to jakieś:

7% - słowa

38% - głos

55% - ekspresja mimiczna - mowa ciała - komfort, relaks, pewność siebie itd.

 

Pamiętaj!

-zawsze mniej przy sobie więcej kasy

-płać za wszystko

-dbaj o samopoczucie kobiety

-gdy pada kup parasol, kawiarnia, uber-taxi

-nigdy nie bądź żyłą i nie skneruj kasy

-lekko zabawny

-lekko szarmancki

-pamiętaj o datach, kwiatach itp. pierdołach

 

ble ble ble

 

Ja sobie pozwalam na różne jazdy, ale mnie interesuje umysł ludzki, eksperymentuje różnorako i słowem pisanym. Rozmówczynie zwykle wiedzą jak jest i że nie mam złych intencji. Ciebie interesuje podryw, więc zadbaj o to, żeby chciała więcej Ciebie i myślała o Tobie bez przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio dużo wolnego czasu to postanowiłem ostro zadziałać na portalu randkowym. Wysłałem 30 wiadomości, otrzymałem 2 odpowiedzi w tym jedna to był jakiś żart chyba a z drugą rozmowa się nie kleiła poza tym ona mi się nawet z wyglądu nie podobała. Aby zwiększyć swoje szanse pisałem też do kobiet z dziećmi i kilka lat starszych, nie pisałem do tych super atrakcyjnych bo to albo fejki albo jakieś księżniczki które nie spojrzą na takiego przeciętniaka jak ja. Może jeszcze jakieś odpiszą, bo wiadomo święta, niektóre może zajęte są czymś innym. No ale można stwierdzić że facetowi o przeciętnym wyglądzie, nie chwalącym się swoim staniem posiadania, zdjęciami z wycieczek z całego świata ciężko tam kogoś znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra rodzona poznała na portalu randkowym swojego przyszłego męża . On w wieku 44 , ona 41 . Dwa lata chodzenia w realu ,ślub , a obecnie zagrożona ciąża bliźniacza w wieku 43 lat .
W takim wieku to ryzyko, na tym portalu randkowym też widzę że 40 latki mają wpisane w rubryce że chcą dzieci, czy tylko to nie za późno. Napisałem teraz parę wiadomości do dziewczyn ponad 180 cm nie żebym był jakiś wielkim fanem tak wysokich ale mój wzrost może je skusić bo raczej ze średnimi czy nawet umiarkowanie wysokimi niekoniecznie by chciały się spotkać choć znam małżeństwo ona 182 a on około 175 cm i też się przez internet poznali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te opisy tych nieraz całkiem ładnych kobiet to aż dziw że są same. Wszystkie prawie to podróżniczki i sportsmenki. Piszą że są towarzyskie, wesołe, pozytywnie nastawione do życia, obowiązkowo z wyższym wykształceniem, nader często specjalistki/ menedżerki/ właścicielki własnych firm w najgorszym wypadku pracownik biurowy. Same chodzące ideały tylko czemu są same, pewnie nie ma facetów na ich poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, nie pisz, masz racje, tam same stare wieprze siedzą szkoda czasu. Nigdy nie korztstałam ale co i raz cos czytam na ten temat, debilne, to. albo nie doroślimy mentalnie do tego, albo jest bo jest, bo ruch jest i ktos to trzyma, nie wiadomo po co i dla kogo. Bo to nie dla normalnych ludzi. Więc trzymajmy się z daleka.

??

Hmm a może Ty reklamy czytałeś? jesteś pewien że to nie była reklama?

Nie taki profil ma tam 2/3 kobiet w wieku 30-40 lat, choć oczywiście jest możliwość że to są fałszywe konta. A u facetów to większość skaczę na bungee i pływa, jeździ na desce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×