Skocz do zawartości
Nerwica.com

Portale randkowe - hit czy kit?


niosaca_radosc

Rekomendowane odpowiedzi

myślałam że 10 lat młodsze ;) 3,4 lata to prawie równolatki szukasz :) a gdybyś poznawał ludzi na lekach to nie przyzwyczaisz się do tych ludzi na tyle by móc potem odstawić leki?

Do 8 lat młodszych pisałem co najwyżej, choć w realu z 3 razy spotkałem się z 12 czy nawet 15 lat młodszymi ale nic z tego nie wyszło raz z mojej winy, czego czasem żałuje. W drugą stronę też miałem kiedyś mocny wychył ale na takim portalu chyba nie ma co przesadzać, by mnie za obleśnego dziada nie uznały. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałam że 10 lat młodsze ;) 3,4 lata to prawie równolatki szukasz :) a gdybyś poznawał ludzi na lekach to nie przyzwyczaisz się do tych ludzi na tyle by móc potem odstawić leki?

Do 8 lat młodszych pisałem co najwyżej, choć w realu z 3 razy spotkałem się z 12 czy nawet 15 lat młodszymi ale nic z tego nie wyszło raz z mojej winy, czego czasem żałuje. W drugą stronę też miałem kiedyś mocny wychył ale na takim portalu chyba nie ma co przesadzać, by mnie za obleśnego dziada nie uznały. :mrgreen:

 

A czemu z Twojej winy? To nie ma źle jeśli nie jest to regułą bo większość o tyle młodszych to jednak ma co innego w głowie niż ktoś starszy. Ale czemu zaraz obleśnego dziada? Te które nie lubią starszych/młodszych i tak cie za takiego uznają, te które lubią nie pomyślą w ten sposób więc czym tu się przejmować?

 

Mam taki pomysł, wklejajmy nasze rozmowy z ludźmi których oceniamy na "nie" lub które nas tak oceniły i nie wiemy czemu. Reszta będzie mogła skomentować czy to my psujemy czy tamci i co ewentualnie zmienić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się przypomniało, jak kiedyś pisałem na randkach. 60% z nich nie odpisywało. Jak mnie to wkurviało, jaaa pieeeerdooo*le.
Mi 90% nie odpowiada, co Ty im pisałeś że tak dużo i tak odpowiadało, ale nie wiem w jakim wieku pisałeś bo może te młodsze bardziej odpisują choć ja miałem konto jeszcze tuż przed 30-tką i też zdecydowana większość nie odpowiadała.

To że lasencje nie odpisują to rozumiem ale często nie odpisują te przeciętnej urody, czy te z dziećmi a one przecież są skreślane przez wielu za to.

 

A jak poszukałem w necie co kobiety piszą o portalach randkowych to wszędzie że nie mogą tam znaleźć facetów, że albo tylko seksu chcą, albo oszuści, staruchy itp, a przecież one w porównaniu do facetów bombardowane są wiadomościami, no ale może pisały te najbrzydsze których nikt "normalny" nie zaczepiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic wolf, ale dopowiedzenia :D Wiesz, że ludzie czasem zakładają konta bo nikogo nie szukają, tylko sie dowartościowują i to im wystarcza? :D Mi często się odechciewa jak widzę, że mam branie, okazuje się, że aktualnie wcale nie chce nikogo poznać :P

Ciekawe ile procent kobiet tak postępuje, może większość. Dla mnie to jakaś co najmniej dziwna forma rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, nie lubisz królików?

 

carlosbueno, Tinder dobrze to pokazuje, funkcjonuje tam pojęcie "kolekcjonowania dopasowań". Na początku pisałam do wszystkich jeśli przesunęłam w prawo i w tym momencie okazywało się, że oni mnie też dali w prawo (czyli, że im się wcześniej spodobałam). Wydawało mi się to zwyczajnie kulturalne. Jeśli wyświetla Ci się, że ty się temu komuś podobasz to dopiero wtedy pojawia się możliwość pisania. Tak więc kultura nakazuje napisać. Ilość odpisań była taka, że przestałam XD a dopasowania dalej wiszą. Procentowo 10% odpisało XD

 

magic wolf, nie pastwią się, myślę, że nawet im to przez myśl nie przeszło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tinder to chyba bardziej na szybki seks jest, ale może się mylę. Na tym portalu jest też taka opcja polubienie, ale mi wysyłają je zwykle tak nieatrakcyjnie dziewczyny, kobiety że szkoda gadać tak 1 góra 2 /10 z wyglądu a jak już jakaś która od biedy by uszła to z drugiego końca Polski. Zainteresowanie wzbudzam tylko u brzydkich, grubych albo 10 lat starszych, ale nawet takim nie chcę się do mnie napisać, co świadczy o dysproporcjach między facetami a kobietami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, bardzo rygorystycznie oceniasz po wyglądzie, więc czemu dziwisz się, że kobiety też mają swoje rygorystyczne kryteria oceny? Gdyby obie strony zaczęły podchodzić do tego bardziej ludzko, to by było lepiej na portalach. Faceci nie są ani odrobinę mniej "winni" od kobiet w kwestii tworzenia niezdrowej atmosfery tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, bardzo rygorystycznie oceniasz po wyglądzie, więc czemu dziwisz się, że kobiety też mają swoje rygorystyczne kryteria oceny? Gdyby obie strony zaczęły podchodzić do tego bardziej ludzko, to by było lepiej na portalach. Faceci nie są ani odrobinę mniej "winni" od kobiet w kwestii tworzenia niezdrowej atmosfery tam.

A jak mam oceniać jak nie po wyglądzie. Nie mam jakiś kosmicznych wymagań tylko te które mi wysyłają te polubienia to w 90% kobiety na które nikt nie poleci, poza jakimiś desperatami. Ja też za przystojny nie jestem ale na pewno w porównaniu do tych kobiet wyglądam atrakcyjniej ale na tych portalach jest tak że ładna dziewczyna= super przystojny facet, średnia dziewczyna= przystojny facet, kobieta poniżej przeciętnej= przeciętny facet i wynika to z tego że facetów jest więcej a kobiety bardziej wybredne. W realu chyba tak nie jest często wręcz odwrotnie widać sporo bardzo ładnych dziewczyn z przeciętnymi facetami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W realu chyba tak nie jest często wręcz odwrotnie widać sporo bardzo ładnych dziewczyn z przeciętnymi facetami.

oczywiście .

Jakbym szukał kobiety na stałe , to bym pier---dolił to portale randkowe .

Lepiej na ulicy wyrwać dziewczynę , niż tam szukać przebranego gówna .Ulica/ miejsce w realu to rzeczywisty kontakt osób , a nie przez z dupy wzięte bajery .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, ale on tylko zjadł czereśnie :>

 

carlosbueno, "A jak mam oceniać jak nie po wyglądzie" - wale głową w mur. Może po wartościach dodanych w tle, opisie, rozmowie? Najgorsze jest gdy nie ma o czym pogadać, nie ma poczucia humoru. Jest tylko ciągłe przeglądanie się w lusterku z opinii drugiej osoby. Carlos, masz odpowiedź czemu Ci nie idzie, jesteś powierzchowny i budujesz swoje ego na tym jakie dupy na Ciebie lecą i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Możesz mnie za to nie lubić ale takie fakty nam przedstawiłeś.

Ja szukam głównie seksu a nie oceniam po wyglądzie, chyba, że ktoś jest odrzucający lub dziwny. W końcu co mi po tym, że ktoś wygląda idealnie jeśli nie potrafi stworzyć atmosfery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arahja7, Ale jak mam z nimi pogadać jak prawie żadna nie odpisuje, a nawet jak ten cud się zdarzy to jakoś rozmowa się nie układa zwykle albo ktoś odpisze raz a później oleje.

A co do opisów to 50% ma to samo coś w stylu: jestem towarzyska, pozytywnie nastawiona do życia i lubię podróże i często do tych podróży nawiązuje ale to nic nie daje . Gdybym miał "gadkę" na kobiety to bym nie musiał zakładać konta na portalu tylko rwałbym w realnym świecie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos Ty masz takie parcie na babę ?

Brakuje Ci seksu , czy drugiej osoby ( antidotum na samotność ) , czy kucharki , czy wszystkich rzeczy na raz , a może jeszcze czegos innego , co jest w kobiecie , a czego nie masz teraz ?

Trochę wszystkiego naraz, może oprócz kucharki. No i żeby mieszkała nie za daleko maks 100 km a najlepiej bliżej bo ja niezmotoryzowany, a to kolejny minus dla kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

---znam ból .

Bez kobiet żle ,a z drugiej strony wkurwiają swoim mieleniem jęzorem szczególnie .

Sa ludzie , którzy genetycznie nie umieją żyć bez kobiety . Chyba -kvrwa- jestem jednym z nich , bo jakoś słabo znoszę dłuższą samotność .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mam oceniać jak nie po wyglądzie. Nie mam jakiś kosmicznych wymagań tylko te które mi wysyłają te polubienia to w 90% kobiety na które nikt nie poleci, poza jakimiś desperatami.

Jasne, że musi ci się podobać i tego nie neguję, ale na portalu nie oceniasz po wyglądzie (realnym) tylko po fotach. Większość kobiet ostro się tam fotoszopuje, pindrzy, robi ogromne serie zdjęć, z których wybiera jedno/ kilka najlepszych więc jeśli jakaś dziewczyna chce się zaprezentować naturalnie, może przy tym wypaść bardzo blado. Albo taka, która nie ma wiedzy o tym, jak robić dobre zdjęcia, ma kiepski sprzęt, jest niefotogeniczna. Dlatego to może być opcja, by taką dziewczynę sprawdzić na żywo - skoro pisze do ciebie, będzie się dobrze gadało a konkurencji do niej dużej nie ma, to czemu by nie spróbować, a na żywo może jednak trafi w twoje gusta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mam oceniać jak nie po wyglądzie. Nie mam jakiś kosmicznych wymagań tylko te które mi wysyłają te polubienia to w 90% kobiety na które nikt nie poleci, poza jakimiś desperatami.

Jasne, że musi ci się podobać i tego nie neguję, ale na portalu nie oceniasz po wyglądzie (realnym) tylko po fotach. Większość kobiet ostro się tam fotoszopuje, pindrzy, robi ogromne serie zdjęć, z których wybiera jedno/ kilka najlepszych więc jeśli jakaś dziewczyna chce się zaprezentować naturalnie, może przy tym wypaść bardzo blado. Albo taka, która nie ma wiedzy o tym, jak robić dobre zdjęcia, ma kiepski sprzęt, jest niefotogeniczna. Dlatego to może być opcja, by taką dziewczynę sprawdzić na żywo - skoro pisze do ciebie, będzie się dobrze gadało a konkurencji do niej dużej nie ma, to czemu by nie spróbować, a na żywo może jednak trafi w twoje gusta ;)

Ja właśnie wolę takie naturalne a nie wypindrzone, a co do zdjęć to wiadomo że każdy daję najlepsze, ja też przecież tak robię. O to chodzi że do mnie poza jakimiś ruskimi trollami nikt nie piszę, a te polubienia to za bardzo o niczym nie świadczą ja sam ich pewnie setki wygenerowałem( pokazują ci zdjęcia a ty je oceniasz na plus lub minus taka zabawa dla znudzonych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja widzę, że Tobie się powodzi wśród kobiet na tym forum, po co Ci randki, tu masz masę fajnych dziewczyn, zobacz ile do Ciebie zagaduje. Masz sprawny intelekt, jesteś nie konfliktowy, prowadzisz ciekawe dyskusje. Gdybym był kobietą (zaburzoną ) to bym się Tobą zainteresował

 

Mówię wam babki, bierzcie Carlosa, to dobry, porządny kumaty chłopak jest. Poważnie mówię.

 

mam dokładnie takie samo zdanie , jak Ty magic wolf,

Zresztą swego czasu poznałem tu naprawdę piękną ,zgrabną kobietę o 22 lata młodszą od siebie ( miała 20 lat ), baletnicę , czaisz pozy w łózku Przy jej ciałku ) , gdzieżeśmy sie w sobie oboje zakręcili- zauroczyli na maksa . Jednak jako porządny katolik przyjmujący co tydzień Świętą Eucharystię, z żoną i dzieckiem nie mogłem sobie pozwolić na zdradę i odejście od Rodziny . A było bardzo blisko . Sam zerwałem przy wielkich pokusach z bólem dupy i serca ów grzeszny kontakt w doczesności . Po drugiej stronie wieczności będę miał Anię , wiem o tym .

Tak więc Carlos przypatrz sie na Tutejsze Kobiety , upatrz sobie jakąś , przeczytaj sobie jej wszystkie posty i pozwól jej mówić i słyszec to wszystko co chciała by usłyszeć ( nieważne czy to prawda , czy nie ) . Bądż cierpliwy i delikatny . Umiesz przecież czarować ;) .

Jak zobaczysz na samym początku ,że dziewczyna to prawdziwy świrus to delikatnie się z taktem wycofaj . Mógłbym o tym gadac jeszcze i gadać , ale mam żonę ,której obiecałem przed Bogiem i nie interesują mnie ( nie moga ,tak samo jak dobre narkotyki ) bo suma sumarum sampozniszczę się .

Jest na Tym Forum tyle fajnych , pięknych kobiet ,że szukac na jakiś Portalach przyjeba-nych Ukrainek to Porażka przez duże P >

Ładna Polka i w konsekwencji ładne dzieci , a nie tam ruskie odpady .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 Gorliwy, a tam zdrada, inni Ci powiedzieli, że to zdrada a Ty uwierzyłeś. a może bycie z dwoma na raz to nie zdrada, tylko ludzie tak mówia?

jebieeeee mnie co ludzie mówią , ważne jest TYLKO co JEZUS o tym mówi , a mówi ,że to zdrada , a jak ON tak mówi ,Stwórca i Zbawiciel świata , to znaczy ,że tak jest . Nie mówi tego ,żeby mnie pognębić , ale żebym uniknął cierpień i kłopotów emocjonalnych i róznych jeszcze innych ( jak Tu żyć z dwiema kobietami na raz ? , rozsypałbyś się po miesiącu , a i która by sie zgodziła być walona i oszukiwana , chyba ,ze jakaś biedna mormonka) . Cóż , jak mówi Pismo , kto sie nie zaprze samego siebie , nie weżmie swego Krzyża i nie będzie mnie naśladował ,,, pewnie trafi do czeluści piekielnych ,gdzie wszyscy ze wszystkim tylko sie ruchają nie mając z tego najmniejszej przyjemności ,,, ale żem odjechał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×