Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie kobiety wam się podobają ???


Loopy'7

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem więcej zła jest w mężczyznach.

 

A moim, w kobietach. ;)

 

Mimo to, podobają mi się kobiece kobiety, inteligentne i bezpruderyjne w alkowie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie byśmy się dogadały ;)

męska płeć lepsza? no nie wiem...cały ten świat wygląda tak a nie inaczej właśnie przez mężczyzn...gwałty, pedofilia, burdele, znęcanie się, nietolerancja, polityka, wojny. Nie mówię że kobiety są święte i że ich te sprawy nie dotyczą ale jednak moim zdaniem większe zło tkwi w mężczyźnie. Zdecydowanie więcej mężczyzn robi wymienione rzeczy ;) z góry przepraszam panów ;)

 

:brawo:

 

Zgadzam się w zupełności

 

Mężczyźni noszą ze sobą większe pokłady agresji, ich głównym dążeniem jest uzyskanie dominacji i władzy, dlatego też dzieje się jak się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardziej mi się podobają wysokie (>175), ale nie jestem pewien, bo to się zmierzyć nie daje.
No to 95% kobiet odpada , mało która ma ponad 175 cm. Dla mnie wzrost nie ma znaczenia byle powyżej 150 cm i żeby nie była wyższa ode mnie ale to jest szansa jeden na milion. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...No to 95% kobiet odpada , mało która ma ponad 175 cm. ...
Po pierwsze: nie odpada. Nigdzie nie napisałem, że mi się nie podobają niższe. Napisałem "podobają bardziej" i napisałem "chyba". Teraz widać?

Po drugie, zdecydowanie źle szacujesz odsetek. Znacznie więcej jest wysokich kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...No to 95% kobiet odpada , mało która ma ponad 175 cm. ...
Po pierwsze: nie odpada. Nigdzie nie napisałem, że mi się nie podobają niższe. Napisałem "podobają bardziej" i napisałem "chyba". Teraz widać?

Po drugie, zdecydowanie źle szacujesz odsetek. Znacznie więcej jest wysokich kobiet.

no może spośród młodych jest więcej wysokich, ale w całej populacji kobiet wzrost ponad 175cm ma pewnie kilka procent. Moja siostra ma 176 cm i nie może często dostać ubrań bo za wysoka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardziej mi się podobają wysokie (>175), ale nie jestem pewien, bo to się zmierzyć nie daje.
No to 95% kobiet odpada , mało która ma ponad 175 cm. Dla mnie wzrost nie ma znaczenia byle powyżej 150 cm i żeby nie była wyższa ode mnie ale to jest szansa jeden na milion. :mrgreen:

Kaszub, jaja se robisz ? Ja ostatnio specjalnie się przypatrywałam w tramwaju takiej parze, gdzie koleś był o jakieś 30 cm wyższy od dziewczyny i wyglądało to co najmniej komicznie :roll: Inna sprawa, że ona naprawdę niska, a on musiał się schylić przy wychodzeniu z pojazdu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio specjalnie się przypatrywałam w tramwaju takiej parze, gdzie koleś był o jakieś 30 cm wyższy od dziewczyny i wyglądało to co najmniej komicznie
30 cm to nie tak dużo blisko połowa kobiet jest ode mnie co najmniej tyle niższa i nie widzę w tym problemu. Jeśli chodzi o małżeństwa i dzieci to nawet lepiej bo wtedy potomkowie nie będą ani za niscy ani przesadnie wysocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio specjalnie się przypatrywałam w tramwaju takiej parze, gdzie koleś był o jakieś 30 cm wyższy od dziewczyny i wyglądało to co najmniej komicznie
30 cm to nie tak dużo blisko połowa kobiet jest ode mnie co najmniej tyle niższa i nie widzę w tym problemu. Jeśli chodzi o małżeństwa i dzieci to nawet lepiej bo wtedy potomkowie nie będą ani za niscy ani przesadnie wysocy.

A jakbyś się z taką dziewczyną gdzieś pokazał :mrgreen: ? Jakiś Ty pragmatyczny ... Bosz :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio specjalnie się przypatrywałam w tramwaju takiej parze, gdzie koleś był o jakieś 30 cm wyższy od dziewczyny i wyglądało to co najmniej komicznie
30 cm to nie tak dużo blisko połowa kobiet jest ode mnie co najmniej tyle niższa i nie widzę w tym problemu. Jeśli chodzi o małżeństwa i dzieci to nawet lepiej bo wtedy potomkowie nie będą ani za niscy ani przesadnie wysocy.

A jakbyś się z taką dziewczyną gdzieś pokazał :mrgreen: ? Jakiś Ty pragmatyczny ... Bosz :hide:

nie widzę z tym problemu co prawda nigdy takowej nie miałem, ale jakby jakaś ładna, miła dziewczyna miała 160 cm czy 155 w ogóle by mi to nie przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no w sumie mógłbyś ją nawet na rękach nosić :mrgreen:

 

Patrz, a ja myślałam, że dlatego jesteś sam, bo celujesz w co najmniej 1,80 m dziewczyny. Serio :roll:

To żeś se wymyśliła, faceci rzadko przywiązują wagę do wzrostu kobiety, patrzą na inne rzeczy typu biust, tyłek, nogi no i twarz oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeś se wymyśliła, faceci rzadko przywiązują wagę do wzrostu kobiety, patrzą na inne rzeczy typu biust, tyłek, nogi no i twarz oczywiście.

 

No co Ty opowiadasz... Nie wyobrażam sobie bycia z kobietą, która byłaby wyższa ode mnie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeś se wymyśliła, faceci rzadko przywiązują wagę do wzrostu kobiety, patrzą na inne rzeczy typu biust, tyłek, nogi no i twarz oczywiście.

 

No co Ty opowiadasz... Nie wyobrażam sobie bycia z kobietą, która byłaby wyższa ode mnie. :roll:

no tak ale np mnie ten problem nie dotyczy bo jestem za wysoki. Zresztą wielu facetom to nie przeszkadzałoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×