Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nergal.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

a propo prześladowania chrześcijan w Polsce to Kościół przy okazji liczenia wiernych w kościołach i smakoszy komunikantów mają zamiar też pytać wiernych o to właśnie czy są prześladowani za wiarę.
bardzo słusznie, to sa okrutne przesladowania, jak te którym poddał katolików człowiek-motyl, :arrow:

 

[videoyoutube=mShHwZJmIUQ][/videoyoutube]

 

dumnie donosze, ze jestem nieochrzczona, najwyraźniej musze należeć do tych którzy gnebia i przesladuja 87% katolicką wiekszosć :-|

no tak, teraz sobie przypomniałam, ze jak mój facet /katolik zresztą/ zamiast Boze Ciało myli sie mówiac Boskie Ciało zawsze złosliwie go obrażam i przesladuje twierdząc : boskie ciało to ja mam mój drogi, buahahhah :twisted::twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,teraz się ładnie pożegnam.Idę sobie oglądać TVN24 :lol:,

Lucy,ja przeczytałem.Ale humoru mi nie popsuło,bo poglądy Macieja znam.

Zresztą,On moje też.

No właśnie. A ja mimo różnic poglądowych lubię z detektywmonk, dyskutować :mrgreen:

Ja z Maciek też :mrgreen: ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos niech oni lepiej sie modla za swoich osobistych pedofilow przenoszonyh z parafii do parafii

Napisane tekstem jak na prawdziwego wyznawcę Michnika i TVNu przystało. Gratulację. Osiągasz coraz to nowe stopnie wtajemniczenia :D

 

-- 16 paź 2014, 07:35 --

 

Adam Smith, a to dobra riposta :twisted:

Wiesz im sie nie ma co dziwić. To wyznawcy Michnika, Kuźniara i innych "Polaków" pracujących w TVNie i wybiórczej.

Oni to szambo oglądają przez 24 godziny na dobie to jakim językiem mają mówić jak nie tym co im mózg przeprali?

W końcu TVN24=12 godzin kłamstw+12 godzin powtórek :mrgreen:

 

Ja nie czytam Wyborczej i nie oglądam TVN a poglądy pewnie mam w wielu sprawach zbieżne z nimi przynajmniej na kościół a pewnie i bardziej radykalne. Przecież nie każdy antyklerykał, osoba wroga konserwatyzmowi musi słuchać tych mediów, ale dla wielu to widocznie jest jednoznaczne a przecież nie każdy konserwatywny katolik słucha Rydzyka i Naszego Dziennika. A tak widzę że wszyscy wrogowie ideologiczni są wrzucani do jednego worka pt lewak na usługach PO i TVN-u. :mrgreen: a nawet jak ktoś byłby faktycznie wyznawca Michnika i TVN to co w tym strasznego?

 

A wracając do satanizmu to nie podoba mi się on bo to kult siły i mocy a ja jestem raczej słaby, mi się satanizm kojarzy z dzikim kapitalizmem i Korwinem- Mikke owszem może to uczciwe ale dla wielu zbyt trudne bo nie każdy jest silny psychicznie i fizycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisane tekstem jak na prawdziwego wyznawcę Michnika i TVNu przystało. Gratulację. Osiągasz coraz to nowe stopnie wtajemniczenia :D

 

 

rany jakie to plytkie. Rozumiem ze albo sie slucha ksiedza albo tvn? Nic po srodku? Ludzie nie posiadaja wlasnych pogladow wlasnego inelektu? Nie sadz wszystkich swoja miarka

 

 

Nie mam nic przeciwko modleniu się w intencjach innych ludzi.

Ja rowniez... mnie tam rybka kto za kogo sie modli byleby nie wlazili z modlitwami na moje podworko. Od tego sa koscioly.

 

zamiast Boze Ciało myli sie mówiac Boskie Ciało zawsze złosliwie go obrażam i przesladuje twierdząc : boskie ciało to ja mam mój drogi, buahahhah :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:lol:

Carlos znasz przynajmnie dwie nieorzczone w takim razie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, wszystko jasne, tylko napotykasz fundamentalny problem- Ty możesz sobie być chrześcijaninem wg własnego przepisu, ale to Ty sobie jesteś sam wg siebie tym chrześcijaninem bo kościół Cię nie chce tym kim jesteś, to on stanowi fundament wiary katolickiej a nie jednostka. Ba, jesteś dla niego nawet gorszy i groźniejszy od niewierzącego, jak komórka rakowa w organizmie a nie bakteria poza nim. Toteż jesteś sobie chrześcijaninem sam sobie, tak jak ja mogę sobie być ostatnim wcieleniem Thora na Ziemi, z tą różnicą, że ja nie muszę kryć się ze swoją wiarą i mogę chodzić w koszulce THOR i Asgardem na plecach, Ty w kościele w koszulce Behemotha chyba nie bardzo, swoich poglądów księdzu też nie wyłożysz, musisz potulnie przyjąć jego wersję, dlaczego więc wybrałeś chrześcijaństwo, nie rozumiem, nie zrozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dumnie donosze, ze jestem nieochrzczona, najwyraźniej musze należeć do tych którzy gnebia i przesladuja 87% katolicką wiekszosć

Ale bólodupne posty :P w islamie sie gwałci kobiety, zwierzęta, w szkołach uczy pierdół, że einstein dzięki allahowi stworzył teorie kwantową, zabija chrześcijan za ich wyznanie. Tam pojechać i przekonać się co oznacza gnębienie, bo tu nikt nożem mi nie groził za to że do kościoła nie chodzę. Taka maniera polaków, że jak nie ma na co narzekać, to trzeba na siłę jakiś powód znależć. Jak gimbaza jakaś, która przechodzi okres buntu i pluje na kościół bo przeczytali " heretyka" Nergala :D . Trochę dojrzałośći i trzeżwego spojrzenia sie przyda, bo katolicy nikogo nie mordują za odmienne poglądy, a poza tym nasza cywilizacja łacińska sie opiera na etyce chrześcijańskiej. Historia pokazuje, że cywilizacje które odchodziły od wiary upadały. Warto więc wyciągnąć z tego lekcje, a nie smęcić o pedofilach w kościole, bo to retoryka rodem z tvn-u. Fakt kościół często zamiata takie sprawy pod dywan i sam potrzebuje porządnej lustracji, ale nie popadajmy w skrajność jakoby pedofile tylko w kościele urzędowali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, wszyscy się wypowiedzieli, ale nikt na temat.

 

Prawda jest taka, że jakby Nergal nie miał parcia na szkło tj. nie występował w talent showach, talk showach it.d., to osoby niesłuchające metalu nawet by nie wiedziały kto to jest i nie mówiło by się o nim w kontekście "mediów" czy "sceny".

 

1. Obrażanie czyichś uczuć religijnych w stylu "a ty w głupie rzeczy wierzysz" nie jest ścigane z urzędu, natomiast publiczne wzywanie do nienawiści wobec dużych grup ludzi na jakimś tle już jest przestępstwem. Czyli osoba, która tak robi powinna zostać ukarana.

 

2. Zrównoważony (czyli nie emocjonalny, nie prowokujący) ateista teoretycznie musiałby ograniczyć swój udział w jakiejkolwiek debacie na temat wiary i religii, ponieważ nie wierzy w żadne z tych rzeczy, o których mowa. Nadto musiałby dajmy na to w swojej twórczości zrezygnować z religijnej symboliki i różnych pojęć zakorzenionych w kulturze. Dlatego ateista zapożycza satanizm albo sztucznie zrekonstruowane pogańskie korzenie, żeby pokazać swój konflikt z wiarą od której się odcina. Nergal nie wierzy w Szatana, ale używa takiego imidżu, żeby podkreślić swoją niechęć do religii katolickiej, takiej jaką poznał w Polsce. Wielu ludzi tego nie rozumie.

 

3. Postawa "nienawidzę katoli*, ale mam paru dobrych znajomych i oni są w sumie spoko" jaką publicznie prezentuje Nergal i niektóre osoby, które w życiu spotkałam jest żałosna. Jak również owi znajomi, którzy tak dają o sobie w ten sposób mówić. To albo uogólniamy i wzywamy do nienawiści i unikamy w prywatnym życiu, albo traktujemy każdego człowieka indywidualnie wielowymiarowo.

 

*wstaw cokolwiek, pedałów, Murzynów, Polaków, Arabów, lewaków, wegetarian, reguła jest ta sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Obrażanie czyichś uczuć religijnych w stylu "a ty w głupie rzeczy wierzysz" nie jest ścigane z urzędu, natomiast publiczne wzywanie do nienawiści wobec dużych grup ludzi na jakimś tle już jest przestępstwem. Czyli osoba, która tak robi powinna zostać ukarana.

Racja, ale jaki to ma związek, twierdzisz, że Darski się tego dopuścił? Pokaż, w którym miejscu, bo nie przypominam sobie...aha może dla Ciebie za taki tytuł utworu jak Christians To The Lions powinno się siedzieć w pierdlu, dzięki bogu :lol: wyznaniowość Polski jeszcze nie nabrała tak patologicznego wymiaru

Dlatego ateista zapożycza satanizm albo sztucznie zrekonstruowane pogańskie korzenie, żeby pokazać swój konflikt z wiarą od której się odcina. Nergal nie wierzy w Szatana, ale używa takiego imidżu, żeby podkreślić swoją niechęć do religii katolickiej, takiej jaką poznał w Polsce. Wielu ludzi tego nie rozumie.

A czego Ty oczekujesz od masy ludzi sterowanej mózgiem jednego proboszcza. Jednak ponad osobistymi pobudkami jest zawsze sfera materialna a i najzwyczajniej ciężkie brzmienia przeważnie są osadzone w takich klimatach, tak jak gore opiera się na epatowaniu krwią, tego też tamci nie rozumieją i ośmieszają się dając świadectwo swojej zaściankowości.

3. Postawa "nienawidzę katoli*, ale mam paru dobrych znajomych i oni są w sumie spoko" jaką publicznie prezentuje Nergal i niektóre osoby, które w życiu spotkałam jest żałosna. Jak również owi znajomi, którzy tak dają o sobie w ten sposób mówić. To albo uogólniamy i wzywamy do nienawiści i unikamy w prywatnym życiu, albo traktujemy każdego człowieka indywidualnie wielowymiarowo.

Ciekawe skąd to wzięłaś, daj jakiś cytat bo nieładnie tak sobie wygenerować coś na podstawie swojego spojrzenia na kogoś i mu to wsadzić w usta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czytam Wyborczej i nie oglądam TVN a poglądy pewnie mam w wielu sprawach zbieżne z nimi przynajmniej na kościół a pewnie i bardziej radykalne. Przecież nie każdy antyklerykał, osoba wroga konserwatyzmowi musi słuchać tych mediów, ale dla wielu to widocznie jest jednoznaczne a przecież nie każdy konserwatywny katolik słucha Rydzyka i Naszego Dziennika. A tak widzę że wszyscy wrogowie ideologiczni są wrzucani do jednego worka pt lewak na usługach PO i TVN-u. :mrgreen: a nawet jak ktoś byłby faktycznie wyznawca Michnika i TVN to co w tym strasznego?

Wiadomo. Nie każdy antyklerykał jest wyznawcą TVNu, tak samo jak nie każdy katolik jest wyznawcą Rydzyka.

Ja akurat uważam że całe Rydzykowo mimo dobrych chęci robi Kościołowi zły PR dlatego nie słucham tej rozgłośni. Ciekawe jednak jest, że jak sie rozmawia czasem z ludźmi to teksty przez nich wygłaszane są deczka w deczke tym samym co ktoś powiedział czy to w Rydzykowie czy w TVNie. A jak zapytasz daną osobę skąd ma takie informacje lub poglądy to odpowiada:"No bo w TVNie tak mówili". Stąd wynika, że naprawdę wiekszośc społeczeństwa nie ma tzw. własnego rozumu i własnego równoważenia opinii na dany temat tylko żywcem odpowiadają tekstami czy to rodem z TVNu czy z Rydzykowa. Przykładem jest tutaj choćby fakt jak to TVN bryluje w starym jak świat hitlerowskim przekazie:"Każdy ksiądz to pedofil". Chcąc w ten sposób zdyskretytować wszystkich księży przez to że od czasu do czasu znajdzie się wśród nich jakaś czarna owca. A wśród innych zawodów pedofili nie ma?

Wielu wyznawców TVNowskich także na sztandarach nosi hasło oczywiście wmówione im przez ich guru dziennikarzy stacji pt.:"Kościół nie ma prawa się wtrącać do polityki".

Ja z tym hasłem się jak najbardziej NIE zgadzam. Moim zdaniem Kościół ma nie tylko prawo ale i obowiązek wtrącać się do polityki. Dlaczego? A choćby dlatego, że głównym zadaniem Kościoła jest nawracanie wiernych (ludzi którzy dobrowolnie do niego przychodzą bo chodzenie do kościoła obowiązkowe nie jest) na naukę Chrystusa czyli konkretny światopogląd i ideologię.

Stąd też Kościół powinien dawać ludzi do zrozumienia jaką opcję polityczną mają popierać czyli taką która jest wierna nauce Chrystusa czyli de facto ludzi którzy są także chrześcijanami. W wielu przypadkach jestem nawet za tym by ksiądz z ambony mówił ludziom konkretnie jak na dobrego pasterza przystało którą opcję powinni popierać a którą nie. Czemu?

A choćby z tego powodu by nie doszło do de facto absurdu by ludzie wierzący nie głosowali na Anty chrześcijańską światopoglądowo lewicę, która jak ma władze realizuje anty chrześcijańską politykę. Bierność Kościoła w Hiszpani tym właśnie zaowocowała, że Katolicy poparli Zapatero który to potem doprowadził kraj prawie że do upadku zarówno gospodarczego jak i światopoglądowego. Rany liżą do dzisiaj.

Po 2 Kler to także obywatele Polski mający światopogląd własny i poglądy polityczne. Taki Kuźniar może w TVNie na cały głos ogłaszać jak bardzo nienawidzi PiSu i jak bardzo uwielbia złodziejską Platforme a ksiądz nie może mówić za jaką opcją jest i jaką opcję popiera Kościół. W imię czego? W czym TVNowiec jest lepszy od księdza? Takie coś to zwykłe ograniczanie wolności słowa.

Kościół nie był nie jest i nie powinien być obiektywny podobnie jak nie są obiektywne stronnicze dzisiaj media.

rany jakie to plytkie. Rozumiem ze albo sie slucha ksiedza albo tvn? Nic po srodku? Ludzie nie posiadaja wlasnych pogladow wlasnego inelektu? Nie sadz wszystkich swoja miarka

Rany jakie to głębiokie....a że teksty żywcem z TVNu wzięte stąd tym sie zasugerowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słyszałem,że podobno miała być krucjata przeciw Behemothowi w Gdańsku,przyszła masa ludzi.Coś ze 16 osób.Całe miasto zakorkowali :D A,dodam że dzień też zakończę z TVN24,będę się raczył Szkłem Kontaktowym.

Dobra,muzyka metalowa to nie tylko Nergal.

Kiedyś czytałem,że oni oddają cześć nie tylko Szatanowi :twisted: ale i też Bogom Słowiańskim,Greckim,lub Germańskim.

Czyli jak Kuźniar popiera PO,to już źle ? No,tak TVN zły,bo popiera PO.A ma popierać PIS.

Czyli prawicowe myślenie,jak media popierają Platformę,to są złe i stronnicze.A jak są za PIS,to już jest wszystko w porządku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja,jak zawsze swój poranek zacząłem od TVN24 :lol: ,co

Ja tam TVN24 też czasem lubie. Nie lubie jednak Kuźniara który jest hamski, grubiański często bezczelny i nienawistny szczególnie do opozycji. Jak go widze od razu zmieniam kanał. Przypominam słynną akcję w internecie "Zwolnij Kuźniara z TVNu"

W ogóle w TVNie są niektóre ciekawe programy jak na przykład X factor mimo lewaka Wojewódzkiego. Albo geslerowa.

Sam jestem też fanem TVN Turbo.

Moim ulubionym redaktorem w 24 jest Rymanowski. On jako ostatni sprawiedliwy w tej stacji stara się być jeszcze choć trochę obiektywny i czasem nawet krytyczny w stosunku do włądzy. Pewnie nie raz od swoich szefów dostał za to po głowie.

TVN24 było kiedyś naprawde fajną rzeczową infromacyjną stacją. Póki nie podpisali cyrografu z platformą i tak jak ona nie zaczeli ze swoim przekazem skręcać radykalnie w lewo. Pamiętam jak radykalnym krytykiem rządów SLd i PiSu z reszta co słusznie ta stacja była kiedyś. Dobrze bo media od tego są by patrzeć władzy na ręce. Od kiedy rządy objeła platforma to stacja jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zamiast być medium oceniającym stała się tubą propagandową rządu tak jak GW w zamian za reklamy rządowe. Na 1 plan wyszli sczekacze typu Kuźniar, Pochanke i stara lewaczka Olejnikowa...Fason z różnym skutkiem trzyma jeszcze kajdanowicz. Dziwi mnie czasem zachowanie Durczoka. Toczka w toczke naśladuje LiSa góru pro platformerstwa i antypisostwa.

Za to właśnie część ludzi sie od nich odwróciła....

 

-- 17 paź 2014, 09:20 --

 

detektywmonk, media wg standardów dziennikarstwa i redaktorzy z resztą też nie powinni być za nikim na antenie. Poglądy polityczne powinni schować do kieszeni i głosować na kogo chcą prywatnie.

Dziennikarz prowadzący program powinien być obiektywny i dawać szanse i rządzącym i opozycji. Dobrym zwyczajem w Polsce za różnych rządów przed 2007 rokiem było to że media oceniały działania rządu.

Dzisiaj wszystko staneło na głowie. Media zamiast oceniać i patrzeć władzy na ręce to albo ją chwalą albo ją bronią albo robią wrzutki tematyczne by przykrywać afery władzy. To chore i niedemokratyczne. Stąd PO ma dzisiaj jeszcze jakieś poparcie mimo afer i złych rządów. Gdyby PO miała media sobie tak nieprzychylne jak miało SLD czy PiS za swoich rządów miałaby może z 10%. A tak dzisiaj media zamiast być ponad rozgrywką polityczną jako obserwator stały sie graczem i uczestnikiem walki politycznej. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Kuźniara,to nie lubi człowiek PIS i,czy to źle ? A,czy jest obowiązek lubić PiS :D ,słyszałem o tej akcji.Lecz nie czytałem postów.Lubię X-Factor.Ale,bardziej Mam Talent.A,najbardziej to Xięgarnia.Co to Wojewódzkiego,to nie jest to mój idol.Ale,się zgadzam z nim w wielu kwestiach.Choćby,to że mamy kompleksy narodowe.A,tak to chciałbym mieć tyle kasy co on,i mieć powodzenie u kobiet :D ,ale w przeciwieństwie do Kuby,nie uganiam się za nastolatkami.Mam koleżanki,w wieku 30-40 kilka lat :D i bardziej podobają mi się kobiety w wieku 39 lat,niż 17.

TVN Turbo,bardzo lubię,świetny program.

Gessler nie oglądam,Kawa Na ławę-lubię.Czy dostał,po głowie Rymanowski to nie wiem ? i się nie będę wypowiadał.

Ja mam lewicowe poglądy,więc nie przeszkadza mi skręt na lewo TVN.

Za Pochankę nie przepadam,bo jest chamska i arogancka.

Moją ulubioną dziennikarką jest Małgorzata Telmińska,może dlatego,że mi się najbardziej podoba.

Chociaż ładne są też,Kryńska i Kaczmarek-Szałko.

Olejnik nie oglądam,bo wolę posiedzieć w necie,a w środę Kiepskich obejrzeć.

Co,do Durczoka i Kajdanowicza.To są w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu wyznawców TVNowskich także na sztandarach nosi hasło oczywiście wmówione im przez ich guru dziennikarzy stacji pt.:"Kościół nie ma prawa się wtrącać do polityki".

facepalm.jpg

 

zdecydowanie za dużo oglądasz tvnu bo już świata poza nim nie widzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reibuś, kwiatuszku nie denerwuj się tak , złość piękności szkodzi :*

 

 

 

Tvn to najbardziej klamliwa stacja jaką może być , pokazują tylko to co rząd uzna za stosowne , dlatego proponuje wyłączyć telewizję i włączyć swój mózg . :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×