Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Nobodycansee, nie wiem czy wiesz, ale kiepskiej jakości jest to zdjęcie, jesteś nieogolony, nieuśmiechnięty, a tło wygląda jak PRL-owska piwnica, wystarczyło jeszcze przerobić zdjęcie na czanobiałe i byłoby tak samo złe jak moje ;) Nie bądź zły, ale taka jest prawda. Zobacz sobie na zdjęcie kazimierza61, nienaganny fryz, ubiór, takie zdjęcie i taki człowiek budzi zaufanie społeczne, natomiast piwniczne klimaty świadczą raczej o tym, że mamy do czynienia z przegrywającym życie, także dobre zdjęcie to podstawa.

Pozwolę sobie skomentować jeszcze zdjęcie elo, 640 x 480 pikseli było dobre w 2001, teraz mamy 2017, nikt nie oczekuje miliona megapikseli i aparatu za 2 000 zł, ale sprzęty robiące przyzwoite zdjęcia nie są drogie.

distorted_level68, tu z kolei mamy do czynienia z ujeb*nym lustrem, często popełniany błąd przy robieniu selfie.

Na szczęście z pomocą przychodzi sztuczna inteligencja od Adobe, która poprawi nasze źle zrobione selfie i już nigdy nikt nie będzie źle wyglądał na zdjęciach :D

[videoyoutube=DQ8va2ipK8I][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyklopka też zadbała o każdy detal, włożenie palca wskazującego lekko pod kołnierz, zasługuje tu na szczególną uwagę :uklon:

Można się przyczepić do kąta pod jakim jakim było robione zdjęcie, różni się nieco od oryginału :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, nie jakiegoś, tylko Davida Bowiego :nono:

 

Liber8, ano, robiłam samowyzwalaczem w aparacie, więc nie widziałam swojej pozy ani w lustrze, ani w obiektywie. Tyle mi się udało wycisnąć w warunkach domowych, w nocy o północy, z poklejonymi włosami :mrgreen:

 

distorted_level68, Motocyklista, wiejskifilozof, dzięki, był pretekst, żeby wyciągnąć kurtkę z szafy :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×