Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mam wolne...nic ze sobą nie robię. Godzina 13 nadal nieuczesana i tłuste włosy. Dałabym 10 minut po przebudzeniu ale obawiam się, że forum by tego nie wytrzymało :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ze imo im wiecej siwego w blondzie tym lepiej

+2!

Ale masz ładną cerę bez make upu, w ogóle się nie świecisz, i tak jednolicie wygląda. Zazdrość.

 

Naemo super oczyska, ogromniaste!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie od razu po obudzeniu się
niedobudzone elo
10 minut po przebudzeniu

Same śpiące księżniczki, wybudzałbym :D i śniadanie do łóżka też podawałbym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak się trafi do izolatki to jest się sensacją. I bywa okienko, wtedy można pomachać ludziom. Albo potrollować pielęgniarki, albo typów co w kamery patrzą. Udawać bardziej psychicznie chorą niż się jest.

A pasy to słabo :( Perspektywa pasów często powstrzymuje. Na szczeście nie miałam okazji. A Ty miałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt te akurat można poczuć i dość szybko mulą, ale zanim zgaśnie się, jest taki krótki czas, gdzie rzeczywistość miesza się ze snem - ciekawe doznanie. Oczywiście zastrzyków też można nie przyjąć, tyle, że w przypadku większego oporu zadzwonią po policję a ta paralizatorem ciapnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..albo go sobie zrobić ;) Jednak to nie jedyny sposób. Najlepiej w coś przypieprzyć, ale trzeba mieć też w co. Jak ja leżałem to wzywali do jednego takiego niesfornego właśnie policje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, pasy magnetyczne wbrew pozorom dają sporo możliwego ruchu, a w otoczeniu niemal zawsze jest coś co można wykorzystać jako klucz - chociażby obicia ścian. Możliwości jest masa - jeśli to nie izolatka to można też wyżebrać zapalniczkę i podgrzać magnesy albo całkiem sfajczyć pasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×