Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

light, przecież już podpadł Relatywiście :D8)

Że niby mam go wyzwać na ten przysłowiowy Sąd Boży ma udeptanej ziemi, a po fakcie dobić tym puginałem, coby chłopak za bardzo nie cierpiał ? :D

 

Aurorka, ale to najsampierw musze poczekać, coby Cię obraził, czy dajmy na to choć Twą dumę uraził ;) Będzie pretekst i wtedy, mając swoisty "casus belli", będę mógł stanąć do honorowej walki, niczym ten rycerz w obronie swej Damy Serca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, gdybyś pozbyła się tego morderczego wzroku, uśmiechnęła się, zadbała o włosy i cerę, może nawet zmieniła fryzurę byłabyś naprawdę śliczna ;) nie ma co wpadać w kompleksy tylko brać się do roboty :mrgreen:

1. Czyli mam sobie wydłubać oczy? Poza tym nie widzę, bym miała morderczy wzrok, a raczej smutny. Chyba że smutny = morderczy.

2. Nie mam powodu, by się uśmiechać, bo nie mam przyjaciół, nikt mnie nie chce i jestem samotna.

3. Nie da się nic zrobić z włosami.

4. Podobnie z cerą, bo mam trądzik, blizny potrądzikowe i przetłuszczającą się cerę (choć gdzieniegdzie wręcz przeciwnie :shock: ).

 

Aurorka, ale to najsampierw musze poczekać, coby Cię obraził, czy dajmy na to choć Twą dumę uraził ;) Będzie pretekst i wtedy, mając swoisty "casus belli", będę mógł stanąć do honorowej walki, niczym ten rycerz w obronie swej Damy Serca :D

:lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, jakbym miała sobie Ciebie wyobrażać to myślę, że dokładnie tak jak wyglądasz. Jasnowidz ze mnie. :P

Aurora92, jak jeszcze raz będziesz mówić, że jesteś brzydka to Cię uduszę, bo nie jesteś. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×