Skocz do zawartości
Nerwica.com

czytanie w myślach


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

pisze to po to żebyście sie przekonali że ci ludzie czytaja w moich myślach , wiedzą że ich nie lubie,wiedzą że nie mam ochoty ich spotykac to specjalnie chodzą za mną, jak tu żyć

 

Czy uważasz, że to co w danej chwili myślisz (także o nich) to ci ludzie wiedzą na pewno? Jeżeli tak to muszą przewidzieć twoje zachowanie, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze to po to żebyście sie przekonali że ci ludzie czytaja w moich myślach , wiedzą że ich nie lubie,wiedzą że nie mam ochoty ich spotykac to specjalnie chodzą za mną, jak tu żyć

 

Czy uważasz, że to co w danej chwili myślisz (także o nich) to ci ludzie wiedzą na pewno? Jeżeli tak to muszą przewidzieć twoje zachowanie, tak?

 

Na urojenia nie działają żadne logiczne argumenty, one nie podlegają korekcji

A jak będziesz dyskutował to możesz zostać włączony w system urojeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze to po to żebyście sie przekonali że ci ludzie czytaja w moich myślach , wiedzą że ich nie lubie,wiedzą że nie mam ochoty ich spotykac to specjalnie chodzą za mną, jak tu żyć

 

Czy uważasz, że to co w danej chwili myślisz (także o nich) to ci ludzie wiedzą na pewno? Jeżeli tak to muszą przewidzieć twoje zachowanie, tak?

 

Czy ty jesteś aż tak tępy że nie potrafisz zrozumieć że ta osoba jest w psychozie?

CZy wiesz jak należy mówić do osoby w psychozie?

Chcesz wykazać że ona nie rozumuje logicznie, zaś to co piszesz świadczy o twojej niezdolnośći zrozumienia że ktoś jest chory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śledzi mnie dozorczyni bloku. wszedzie jak wychodze to ją widze,dosłowanie łazi za mną,brzydze się jej,ma złą aure, a dziś przeszła samą siebie, pukała do drzwi, niech sobie puka, nie otworze jej, śledzi mnie też sasiadka z 3 piętra ze swoim psem, nie znosze zwierzat a ten pies ciagle po mnie skacze, a ona i jej ojciec chcą mi uprzykrzyć życie, śledzi mnie też listonosz, to samo co z dozorczynią, zmówili się, koniec zakupów przez allegro,

Ale Ahma jak tak dalej pójdzie to bedziesz misiała skonczyc z wodociągami i ciągnięciem prądu, oni tam dobre statystyki prowadzą i można sporo wydedukować kto co co w domu robi :D

A tak na poważnie to wybierz się to tego psychola w końcu raz a porządnie. Powiedz że dalej tyjesz , żadasz wzw. z pogarszającym się stanem zdrowia fizycznego zmiany na zyprazydon jako główny lek przeciwpsychotyczny. Jeżeli powie nie bo "nie" to skontaktuj się ze mną na PW. Potem cała twoja dieta polega na: przestań żryć jakiekolwiek węglowodany oprócz warzyw i ew. 2,3 kromki chleba razowego dziennie , no i wiadomo jak tłuszcz to żeby nie był to smalec czy masło, a teraz wróć na chociaż połowę dawki leku podstawowego z którym wyszłaś ze szpitala, bo jak wpadniesz do lekarza w takim stanie to nawet nie bedzie z tobą dyskutował tylko dostaniesz z progu miesiac w hotelu bez klamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vizir, po pieprzysz jakby Ci ząbki szły :?

Z takimi tekstami do mamy, albo tam do opiekuna co cie na spacer wyprowadza

 

 

W temacie jest burdel, a problemem jest odstawianie leku min. w wzw. z tyciem na LPP, skoro jest to jednąz głównych przyczyn braku współpracy , a ze znoszeniem objawów radził sobie Solian to zyprazydon ma niemal tak samo duże szanse nie nieosac ze soba takiego poziomu problemow z wagą. Tylko Ahma doprowadz sie do staniu uzytkowalnosci umyslowej i na ten czas zacznij brac to z czym wyszlas ze szpitala bo jeszcze miesiac i bez kolejnych wakacji i stabilizowania sie nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vizir, po pieprzysz jakby Ci ząbki szły :?

Z takimi tekstami do mamy, albo tam do opiekuna co cie na spacer wyprowadza

 

 

W temacie jest burdel, a problemem jest odstawianie leku min. w wzw. z tyciem na LPP, skoro jest to jednąz głównych przyczyn braku współpracy , a ze znoszeniem objawów radził sobie Solian to zyprazydon ma niemal tak samo duże szanse nie nieosac ze soba takiego poziomu problemow z wagą. Tylko Ahma doprowadz sie do staniu uzytkowalnosci umyslowej i na ten czas zacznij brac to z czym wyszlas ze szpitala bo jeszcze miesiac i bez kolejnych wakacji i stabilizowania sie nie obejdzie.

 

 

Ahma nawet w remisji nie dopuszcza do siebie, że ma schizofrenię

 

mam wrażenie, że gimbazy zagościły na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Ahma Cię posłucha ;)

Jeżeli nie teraz to podczas/po nadchodzącym pobycie w placówce bedzie miała duzo czasu poczytać zaległe posty swoich ulubionych tematów, wiec nie rozumiem po co powiekszasz śmietnik robiony tu przez niepełnosprawnych :)

Ahma nawet w remisji nie dopuszcza do siebie, że ma schizofrenię

Ale z tego co czytam to że waży 250% tego co parę lat temu przed rozpoczeciem leczenia dopuszcza juz bardzo ładnie

mam wrażenie, że gimbazy zagościły na tym forum

witamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam brać żadnych leków!!!, czuje sie dobrze,

 

jutro mam rozmowe o prace , 3 etap kwalifikacji ( nienawidze etapów kwalifikacji conajmniej jakbym startowała na stanowisko dyrektora)

od 5 dni nie wychodziłam z domu i nie wiem jak niepostrzeżenie dotrzeć na to spotkanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Ahma Cię posłucha ;)

Jeżeli nie teraz to podczas/po nadchodzącym pobycie w placówce bedzie miała duzo czasu poczytać zaległe posty swoich ulubionych tematów, wiec nie rozumiem po co powiekszasz śmietnik robiony tu przez niepełnosprawnych :)

Ahma nawet w remisji nie dopuszcza do siebie, że ma schizofrenię

Ale z tego co czytam to że waży 250% tego co parę lat temu przed rozpoczeciem leczenia dopuszcza juz bardzo ładnie

mam wrażenie, że gimbazy zagościły na tym forum

witamy

 

Że kogo nazywasz niepełnosprawnym? Sam jesteś na tym forum, więc i z Tobą jest coś nie tak i nikt tu nie wyśmiewał się z Twoich problemów gdy prosiłeś o radę

 

Ahma jak pisała przytyła 20-30 kg to chyba nie jest 250 procent, bodajrze 90 kg (nie jestm pewna tej wagi)

 

Dzieciaku ja już bliżej 30stki jestem niż gimnazjum

Lekarz wbrew temu co myślisz nie jest głupi, a na pewno mądrzejszy od Ciebie w sprawach psychiatrii

skąd wiesz, że np Ahma nie brała zyprazydonu, może jej nie pomógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×