Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

O kuva co za hejt. Trzeba by napisać do adminów o zmianę nazwy wątku na "Lewacki hejt i mowa nienawiści wątek zbiorczy"

Z drugiej jednak strony widzę ze przy tych co tutaj piszą to ja jestem okazem zdrowia. Zaburzenia maniakalno hejterskie choćby w tym wątku to kupa pracy dla psychologów.

Wróciłem właśnie z imprezy na której byłem ze świetną dziewczyna. A tu co się działo przez cały wieczór ? Jeden lewak stymuluje się na 2 baty raz siebie raz drugiego lewaka i tak się nakrecaja i podniecają swoim hejtem kto mi bardziej dołoży.

Mi zarzucają brak sexu a wasze życie towarzyskie na czym polega?

Na stymulowaniu się na forum hejterskimi komentarzami. Bez tego wasze życie towarzyskie istnieje tylko teoretycznie praktycznie nie istnieje jak mawia klasyk.

Naga kobietę widzieliście tylko na ekranie monitora a randkę to pewnie tylko na filmie......

Żal dosłownie.

Ale z 2 strony ja przy tym co tu jest jestem okazem zdrowia co mnie cieszy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, i o to tu właśnie chodzi, zakładasz wątek a my Cię leczymy

 

-- 29 mar 2015, 03:38 --

 

znaczy się oni, ja przecież nie hejtowałem! nie hejtowałem, nie zgłaszać! ;p

they see u rollin' they hatin'!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z imprezy na której byłem ze świetną dziewczyna. A tu co się działo przez cały wieczór ? Jeden lewak stymuluje się na 2 baty raz siebie raz drugiego lewaka i tak się nakrecaja i podniecają swoim hejtem kto mi bardziej dołoży.

Mi zarzucają brak sexu a wasze życie towarzyskie na czym polega?

Na stymulowaniu się na forum hejterskimi komentarzami. Bez tego wasze życie towarzyskie istnieje tylko teoretycznie praktycznie nie istnieje jak mawia klasyk.

Naga kobietę widzieliście tylko na ekranie monitora a randkę to pewnie tylko na filmie......

Żal dosłownie.

ale beka, macius, jak laska wychodzi na impre z cebula przechwalajacą sie zarobkami to na pewno nie jest swietna, drugie secundo zdecyduj sie wreszcie czy lewactwo uprawia demoralizacje i genderhomoseks czy odwrotnie, nie chodzi nawet na randki ?

 

Arhol, Ty to ten kot ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosz soon

że nie już ,to normalnie ja walę

 

Mi zarzucają brak sexu a wasze życie towarzyskie na czym polega?

Ja np. 10 minut temu zjechałem sobie na ręcznym po całonocnym ćpaniu. Silny orgazm. A żeby było śmieszniej 8 godzin temu ściskałem tę samą bluźnierczą dłoń z nikim innym jak Jezusem Chrystusem w postaci greckoikonicznej (a przynajmniej tak mi się wydało, może to było ruskie malowidło), bezbożne lewackie spierdoliny. Czemu na tym forum taki burdel [sic!]/*sigh*?

Pozdrawiam i podaję prawą grabę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nigdy nie spotkałam, żby ktoś dziwne patrzył bądź wyśmiewał się z osób, które albo nie mają w ogóle żadnego doświadczenia w tej sferze bądź nie mają takiego pociągu.

Negatywne nastawienie do seksu jest wyśmiewane, przynajmniej w internecie (także na tym forum).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

warrior11, w przypowieściach o bogu są stwierdzenia, że Maryja Panna zaszła bez penetracji. Może ten cały seks jest zatem niefajny i należy szukać innych rozwiązań. :(

 

Ale wszyscy inni w Biblii płodzili dzieci tradycyjnie, więc stosunek niepokalanego poczęcia do zwykłych poczęć będzie zdecydowanie na korzyść tych drugich (1:50? 1: 100?).

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usta są też do całowania.

I o to mi głównie chodziło, nie ukrywam :105:

 

Najgorsze jest to, że niektórzy faceci preferują stosunki oralne w obie strony, nie że tylko partnerka zaspokaja faceta ... nie czaję, jak to się może komuś podobać i podniecać :hide:

 

Sprawianie komuś przyjemności jest fajne, poza tym faceci to wzrokowcy, lubią sobie popatrzeć na podnieconą kobietę. Ale nic na siłę. W seksie nie ma obowiązków.

 

-- 02 kwi 2015, 17:35 --

 

Arasha, ale to bardzo dobrze, że chociaż szukasz wyjaśnień, niektórzy wolą ominąć niewygodne pytania ;)

 

Bez urazy, ale na te "niewygodne" pytania, to chce mi się głównie ziewać. Dyskusja jest dość przewidywalna i wiadomo, jakie będą argumenty z dwóch stron. Może ktoś inny ma dziś cierpliwość, żeby się w to pobawić. A Arasha bardzo dobrze Ci odpowiedziała. Kiedyś już był taki temat seks i wiara i było o celibacie i niepokalanym poczęciu, dla mnie to powtórka z rozrywki, choć rozumiem, że dla wielu osób to są istotne kwestie i nie obchodzi je, że kiedyś już to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według niektórych interpretacji przed grzechem pierworodnym ludzie nie wymieniali płynów ustrojowych, mieli płodzić dzieci bez seksu. No ale cóż.

 

:shock:, jak to? To przed grzechem pierworodnym istnieli ludzie? Adam i Ewa to nie były pierwsze osoby? Serio pytam, ja się nie znam.

 

Z drugiej strony ta wymiana płynów, poty i szybkie ruchy nie są widać takie obrzydliwe, skoro tylu chętnych. ;)

 

Być może, ja i tak jestem tylko erotomanem-gawędziarzem. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pytanie takie do refrenów i warriorów: czemu księża mają celibat skoro seks nie jest zły?

 

Żeby wszystko zostało w "kościele" a nie przechodziło na dzieci. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle to jest ciekawe, bo ksiądz zostaje księdzem nie z własnej wolnej woli, tylko jest to misja nadana tak?

jeśli tak, to dostaje misje i celibat, zamiast misje i odpowiednie do niej predyspozycje, co jest bardzo nieekonomiczne...

 

Zostaje z własnej chęci i wyboru, a to że chce zostać księdzem potwierdza to, że Bóg mu dał tę misję (choć nie każdy kto chce ma prawdziwe powołanie). A "predyspozycje" dostaje w łasce Bożej, z którą powinien współpracować. Wiara to nie jest spojrzenie czysto ludzkie. :bezradny:

 

a inni ludzie nie mają żadnych misji, jak ktoś jest strażakiem, albo filantropem, to też powinien mieć celibat?

 

Są różne powołania i różne misje. Strażak na przykład nie będzie przerzucony z diecezji krakowskiej do Irkucka ani nie mówi ludziom bez ślubu, że mają żyć w czystości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, Skoro ksiądz zyje w czystosc, nie może założyc rodziny, nie wie tak na prawdę na czym polega życie w rodzinie i wychowywanie dzieci, nie martwi się czy mu starczy do pierwszego ma prawo z ambony nauczać ludzi jak maja żyć, jak maja wychowywać dzieci... udzielac nauk przedmałżeńskich skoro zna to tylko w teorii... dla mnie to idiotyczne.

 

Niech zniosa celibat, niech pozwola duchownym na posiadanie rodziny... na zmaganie sie z codziennymi problemami... wtedy jakis ksiadz może zabierać głos na te tematy. I udzielac innym "dobrych" rad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wiara powinna być w Boga jeśli już ktoś wierzy, a nie w kościół, w to co powie jakiś koleś w sukience. Niektorzy tu ładnie mają namieszane w głowach

 

Przecież to kapłan. Taki bardziej z dupy ale ma prawo poświęcić wodę a Ty nie (cokolwiek to znaczy). :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×