Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

halenore, Jestem niemal w 100 % przekonany, ze koncerny farmaceutyczne jakby chcialy to juz kilka lat temu mogly opracowac skuteczne leki, takie , ktore czynia kazdego szczesliwym i pewnym siebie...Niestety jestesmy leczeni ochlapami...doslownie.

 

Miejmy nadzieje, ze potega panstw G-8 w koncu wplynie odpowiednio na koncerny farmaceutyczne (mocarstwa traca dziesiatki miliardow dolarow rocznie z powodu nieskutecznego leczenia depresji, nerwic , ZO, OCD itp itd).

G 8 jest w zmowie z koncernami farmaceutycznymi i na nico nie wpłynie, bo korporacje rządzą światem a rządy są na ich usługach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Trzeba dokonać wyboru: albo brniesz w związek i ponosisz wszelkie ryzyko. Albo też decydujesz się na to, co dobrze znasz - samotność.

Hmm ja bym to trochę rozszerzył,bo to nie jest takie proste.Bo najpierw trzeba poznać kogoś,a żeby ta osoba nas zaakceptowała musimy spełniać określone kryteria...i tu zaczynają się schody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Jestem niemal w 100 % przekonany, ze koncerny farmaceutyczne jakby chcialy to juz kilka lat temu mogly opracowac skuteczne leki, takie , ktore czynia kazdego szczesliwym i pewnym siebie...Niestety jestesmy leczeni ochlapami...doslownie.

 

Miejmy nadzieje, ze potega panstw G-8 w koncu wplynie odpowiednio na koncerny farmaceutyczne (mocarstwa traca dziesiatki miliardow dolarow rocznie z powodu nieskutecznego leczenia depresji, nerwic , ZO, OCD itp itd).

G 8 jest w zmowie z koncernami farmaceutycznymi i na nico nie wpłynie, bo korporacje rządzą światem a rządy są na ich usługach.

 

Tyle, ze dla dobra ekonomicznego i rzadow, panstw i korporacji lezy sprawa zeby ludzie byli skutecznie leczeni z chorob mózgu !

 

Przez nieskuteczne leczenie depresji, nerwic, depresjo-nerwic itp itd traca i panstwa i swiatowe koncerny (naczynia polaczone)...Na swiecie sa potezniejsze korporacje od farmaceutycznych...i to nie korporacje farmaceutyczne rzadza swiatem...tylko korporacje ogolnie...

 

A przez nieskuteczne leczenie takich zaburzen wiele super-poteznych koncernow traci potencjalnych klientow, poniewaz ludzie zaburzeni zazwyczaj sa slabo sytuowani i nie moga konsumowac na takim poziomie jak ludzie zdrowi. Co za tym idzie skarby panstw tez traca , bo ludzie bardzo czesto w sile wieku, zdrowi fizycznie zamiast (srry za kolokwalizm) robic dzieci, dobrze zarabiac i placic wysokie podatki - ledwa zipia (sa na garnuszku panstwa) i nawet jak maja "utrafione" leki to i tak funkcjonua moze w 1/4-1/3 tak jak przecietni ludzie.

 

Nie mowiac o tym jakie perturbacje nieskuteczne leczenie depresji (mowiac ogolnie, pod zaburzenia depresyjne mozna podpiac niemal wszystko) jeszcze niesie np wszelakia patologie spoleczno-rodzinne czy tam zamachy robione przez zaburzonych ludzi, zabojstwa spowodowane nademierna wrazliwoscia itp itd...

 

W interesie wszystkich jest azeby choroby mozgu byly skutecznie leczone. I dlatego teraz sie to zmienia. Testowanych jest wiele lekow. Potencjalnie o niebo skuteczniejszych od obecnych smiesznych SSRI, ktore na malo kogo dzialaja w stopniu satysfakcjonujacym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie eliminacje do top model :roll:

 

Zmuszony jestem nie zgodzić się. Życie to właśnie taka eliminacja do Top Model. Z tym, że każdy jest sędzią, każdy we własnej kategorii, a żeby przystąpić do eliminacji, trzeba najpierw zacząć rozmowę z sędzią nie znając żadnych jego kryteriów.

 

To w sumie cała zabawa, ale jednak wielu nie potrafi przeskoczyć tak skomplikowanych zasad. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kolezanke ktora akurat badzo podnieca ze facet jest niesmialym prawiczkiem i sobie takich ciagle wyszukuje

 

zaloz sobie profil na portalu randkowym, opisz swoja sytuacje i na pewno sie odezwie pare dziewczyn ktore lubia niesmialych

Mogę dostać jej namiary ;)

 

-- 05 wrz 2011, 15:05 --

 

Czy ja byłbym dobrym mężem...nie jestem supersamiec . Przymnie to kobieta byłaby głową domu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Faceci maja pod tym wzgledem znacznie gorzej, gdyz zawsze sie jest narazonym na odrzucenie , z roznych powodow. A przezywanie emocji mamy praktycznie takie same...

 

Przypomnialy mi sie znamienne slowa wypowiedzane przez Shadowmere , brzmialo to mniej wiecej tak "gdybym byla chlopakiem to zostalabym sama do konca zycia, poniewaz nie znioslabym odrzucenia"...

 

 

Zupelnie nie zgadzam sie z tymi slowami i uwazam, ze gdyby nawet dzis zmieniono mi plec, to od razu wyruszylabym na lowy :mrgreen:

I calkiem dobrze wyszloby mi podrywanie dziewczyn z moja obecna osobowoscia wtloczona w meskie cialo, tyle, ze nie wiem co by bylo pozniej... - z lekami przed chorobami, wysokoscia oraz samolotami oraz rzadko bo rzadko ale jednak placzliwo-histerycznymi akcjami lekowymi raczej bym sie nie spodobala dziewczynom :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Trzeba dokonać wyboru: albo brniesz w związek i ponosisz wszelkie ryzyko. Albo też decydujesz się na to, co dobrze znasz - samotność.

Hmm ja bym to trochę rozszerzył,bo to nie jest takie proste.Bo najpierw trzeba poznać kogoś,a żeby ta osoba nas zaakceptowała musimy spełniać określone kryteria...i tu zaczynają się schody.

 

Ten znowu lamentuje. ;)

Człowiek nerwica, mój ekspert od lamentów wszelakich. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, a Ty nigdy nie rozpaczasz? Może zdradź rówieśnikom swoje sposoby na płeć przeciwną?

 

 

sama sobie chyba odpowiedziałaś

 

 

shinobi, ja lubię Twoje poczucie humoru, jak czytam Twoje wypociny na forum ;) zawsze się uśmieję :lol:

 

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polaczenie inteligentny (wyzej niz przecietnie) i mily oraz uczuciowy zdarza sie u facetow raczej rzadko. Inteligentni faceci sa przewaznie bardzo niemili, wywyzszaja sie, sa nadetymi gburami i raczej nie sa zbyt uczuciowi...

Przepraszam, ale poczułem się urażony. Uważam się za inteligentnego, miłego oraz uczuciowego faceta. Do tego mam pełno innych dobrych cech. Uprawiam sport. Bieganie, rower, siłownia. Jestem dobrze zbudowany. Wzrost przyzwoity. Waga ok. Nie noszę okularów. Ubieram się schludnie. Zawsze czysty. Obcięte paznokcie. Świetnie się uczę. Jestem odpowiedzialny. Umiem się poświęcić. Z reguły jestem ambitny..

 

 

 

:uklon:

Na pewno kiedyś spotkasz tę jedyną która to doceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polaczenie inteligentny (wyzej niz przecietnie) i mily oraz uczuciowy zdarza sie u facetow raczej rzadko. Inteligentni faceci sa przewaznie bardzo niemili, wywyzszaja sie, sa nadetymi gburami i raczej nie sa zbyt uczuciowi...

Przepraszam, ale poczułem się urażony. Uważam się za inteligentnego, miłego oraz uczuciowego faceta. Do tego mam pełno innych dobrych cech. Uprawiam sport. Bieganie, rower, siłownia. Jestem dobrze zbudowany. Wzrost przyzwoity. Waga ok. Nie noszę okularów. Ubieram się schludnie. Zawsze czysty. Obcięte paznokcie. Świetnie się uczę. Jestem odpowiedzialny. Umiem się poświęcić. Z reguły jestem ambitny..

 

Oj, kolega najwyraźniej zapomniał napomknąć o najistotniejszym ze swych atutów - nadzwyczajnej i wprost niespotykanej skromności, rzecz jasna... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polaczenie inteligentny (wyzej niz przecietnie) i mily oraz uczuciowy zdarza sie u facetow raczej rzadko. Inteligentni faceci sa przewaznie bardzo niemili, wywyzszaja sie, sa nadetymi gburami i raczej nie sa zbyt uczuciowi...

Przepraszam, ale poczułem się urażony. Uważam się za inteligentnego, miłego oraz uczuciowego faceta. Do tego mam pełno innych dobrych cech. Uprawiam sport. Bieganie, rower, siłownia. Jestem dobrze zbudowany. Wzrost przyzwoity. Waga ok. Nie noszę okularów. Ubieram się schludnie. Zawsze czysty. Obcięte paznokcie. Świetnie się uczę. Jestem odpowiedzialny. Umiem się poświęcić. Z reguły jestem ambitny..

 

Oj, kolega najwyraźniej zapomniał napomknąć o najistotniejszym ze swych atutów - nadzwyczajnej i wprost niespotykanej skromności, rzecz jasna... :lol:

 

Przynajmniej ma wysoką samoocenę bo ja nigdy nic o sobie pozytywnego bym nie napisał ani nie pomyslał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×