Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie siedzę przy kawusi i zaraz będę nie po chrześcijańsku uskuteczniać resztę sprzątania , która mi została z wczoraj

Jeśli należysz do Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego (chrześcijańskiego) to dzień święty miałaś wczoraj, tak więc to co zamierzasz zrobić jest jak najbardziej chrześcijańskie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry/Wieczór dobry :)

 

Purpurowy, gratuluję, zazdroszczę, też tak chcę :) Tak poważnie, to naprawdę nie lada wyczynu dokonałeś :brawo:

Też jestem w trakcie pracy nad sobą, choć jesień/zima to nie najlepszy czas na gubienie wagi. Nie będę jakoś drastycznie katować się, ale muszę zaostrzyć dietę, bo mam zbyt duże wahania cukru, więc wszystko powinno stać się naturalnie...

 

U mnie mały remont łazienki. Ja staram się nie przeszkadzać, w razie czego - jestem.

Nastrój średni, pojawiło się trochę małych, rodzinnych problemów, które skutecznie psują mi humor.

Zaczynam wycofywać się, a to nie wróży niczego dobrego...

Nie mam już siły na zbieranie złych nastrojów całej rodzinki ;)

 

Mam nadzieję, że łazienka będzie ładna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo ja ile masz wzrostu?

To po lekach?

Mam 168cm wzrostu. Po lekach przytyłem, potem jak już nic nie brałem to przez 1,5 roku codziennie piłem wina owocowe, a że to bardzo słodkie, to utyłem do tych 95kg. W kwietniu przestałem pić, potem zacząłem robić długie spacery i udało się tyle zrzucić.

 

Purpurowy, no to odniosłeś sukces, wielu by tak chciało. Schudłeś prawie 30 kg. Stosowałeś do tego jakąś dietę jeszcze?

Diety żadnej nie stosowałem, tylko tyle że więcej ruchu.

 

Dzień dobry/Wieczór dobry :)

 

Purpurowy, gratuluję, zazdroszczę, też tak chcę :) Tak poważnie, to naprawdę nie lada wyczynu dokonałeś :brawo:

Też jestem w trakcie pracy nad sobą, choć jesień/zima to nie najlepszy czas na gubienie wagi. Nie będę jakoś drastycznie katować się, ale muszę zaostrzyć dietę, bo mam zbyt duże wahania cukru, więc wszystko powinno stać się naturalnie...

Dziękuję. :D

Jesień niestety utrudnia trochę ruch poza domem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×