Skocz do zawartości
Nerwica.com

chora aska


aska

Rekomendowane odpowiedzi

no tak ale nie chce zaczynac znow leczenia i myslę sobie że może sama sobie z tym poradzę.trochę mnie przeraża to wszystko.jutro mam jechać do koleżanki w drugi koniec miasta i juz o tym myślę czy dam radę w tramwaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jaka jest terapia żeby sie przestac bać podróżować środakmi lokomocji,podózować z kimś przez cały czas co ma samochód,stopniowo nie wielkie dystanse potemz biegiem czasu sie przyzwyczjasz potem najlepiej wsiadac do autobusy i przejeżdzać trzy cztery przystanki ,stopniowo przyzwyczaiać się psychicznie do podrózy gwarantuje że pomoże w moim przypadku tak było a jak mnie złapało to brałem taxi i wracałem do domu te 4 przystanki ale już widac że się nie boje jeżdzić teraz się przygotowuje psychicznie na wyjazdy za miasto co tez jest uciązliwe ale w końcu trzeb swoje przejść żeby się wyleczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkiem nieżle mi poszło.dojechałam i wróciłam.doradzcie mi bo nie wiem co mam zrobic jak będzie lepiej.jeżeli jakos sobie radze a nie biorę leków i chce sama nad chorobą popracować to możliwe jest wyleczenie ? czy leki są niezbędnę w tej chorobie?

 

[ Dodano: Nie Lut 19, 2006 6:49 pm ]

dałam rade.nie było az tak żle.pomóżcie bo nie wiem co robic,jeżeli chcę sama nad chorobąpracować to możliwe jest wyleczenie?czy konieczne jest branie lekow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc Rafik.mysleze terapia grupowa to nie dla mnie bo na sama mysl smiac mi sie chce.zaczęłam indywidualnąz jakąś idiotką psycholog , która mnia tylko z równowagi wyprowadziła twierdząc ,że poniewaz usmiecham sie i nie jestem zdołowana to pewnie chorobę sobie tylko wmawiam.na tym skonczyły sie moje próby leczenia.choć bardzo bym chciała porozmawiac z jakimś dobrym lekarzem albo psychologiem

 

[ Dodano: Pon Lut 20, 2006 7:00 pm ]

a poza tym chodzi mi o to czy jak pracuję nad sobą to też sie leczę czy tylko to przetrwanie .a ja chcę sie leczyć.a nie dziś sobie daje to jest ok. a za pół roku jak mnie dopadnie to sie nie pozbieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×