Skocz do zawartości
Nerwica.com

Forumowe kłótnie


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

Variable, ojejej. Trzeba bylo mi wczoraj nie obrabiac tylka, to by nie bylo tej dzisiejszej dyskusji w tym temacie.

 

-- 06 lis 2013, 17:28 --

 

Variable, zapomnialem dodac: swinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, a co ty taki delikatny? Myślisz, ze tylko tobie ktoś tyłek obrabia? Weź dziecko wyluzuj... Mów sobie co chcesz, ale właśnie teraz ty pokazujesz jaki jesteś niedojrzały, nazywając mnie świną i czym tam chcesz :P Dorośnij, mam większe problemy niż kłotnie z nastolatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, moge byc teraz najwiekszym chamem na swiecie, ale nie pozwole sobie na wjezdzanie na moja osobe. Rozumiesz to, czy mam Ci przeliterowac?

A to:

Myślisz, ze tylko tobie ktoś tyłek obrabia?

Nie jest zadnym wytlumaczeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, a proszę bardzo, ale skoro ty na głupie żarty w taki sposób reagujesz to co będzie jak ci się w życiu coś na prawdę przykrego przytrafi :P Sam z siebie publicznie robisz dupę, bo masz błache "problemy" z dziewczynami, więc nie dziw się, ze potem są śmieszne dyskusje na ten temat i dodam, że ja sama ze sobą konwersacji nie prowadziłam więc proszę się ode mnie odwalić :P

 

-- 06 lis 2013, 17:36 --

 

Masked_Man, i mnie też nikt nie będzie nazywał świną więc prosze weź się zajmij nauką i obrażaniem ewentualnie kolezanek w klasie, bo ja jestem już nieco starsza od ciebie i nie życzę sobie takiego zachowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, blahe problemy...coz, faktycznie ostatnio cos pisalem, ale bylem po pijaku, wiec sie nie liczy. Wczoraj cos wspominalem na temat swojego wygladu, ale nie bylo to samo marudzenie. Poza tym czy problem maly czy nie, nie Tobie to oceniac, bo nie jest to Twoj problem. A wlasnie, moze sie posmiejemy z Twoich problemow? To bylaby niezla frajda zapewne. Nie tylko do Ciebie sie przychrzanilem. Radze spojrzec ze 3 strony wstecz.

 

-- 06 lis 2013, 17:38 --

 

Variable, poza tym ten moj problem sklada sie na moja NN, wiec prosze wara Wam od tego.

1234qwerty, akurat nie interesuje mnie to, czy dostane warna. Moge i bana dostac. Ja tylko bronie swojej godnosci

 

-- 06 lis 2013, 17:38 --

 

1234qwerty, wszyscy mnie wpienili po rowno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, a moze ja uwazam, ze sa mniejsze? Moze ja sie posmieje jednak? Prosze Cie nastepnym razem uzyj glowy zanim cos na kogos napiszesz. To tyczy sie wszystkich Was, obgadywaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, mowie Ci, ze mnie nie interesuje Twoja cierpliwosc. Ty masz mnie w dupie odwalajac takie akcje wraz z pozostalymi osobami wiec ja tez moge miec w dupie Twoja cierpliwosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, eeej chłopcze skończ już, bo mnie dupa już swędzi od czytania twoich wypocin. Ja nie pisze na forum tak jak ty, że mnie jakas pijana laska obrzygała czy coś. Zajebiście smieszne to było więc się pośmialiśmy :mrgreen:

 

Kestrel, zrób z nim coś proszę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Ciebie to juz w ogole nie rozumiem. Zdawales sie byc spoko, a jednak... Poza tym sam zycia nie masz (jak twierdzisz) i mnie obgadujesz, ze ja cos probuje ze swoim robic.

 

-- 06 lis 2013, 17:45 --

 

Variable, kobietko, to sie podrap tam czyms (moze dildo? :P ). Nie bylo tam tylko mowy o tym zdarzeniu. Nie chce mi sie wszystkiego przytaczac. Jak masz amnezje to idz tam i poczytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, masz szczęscie, że nie rozmawiamy twarzą w twarz bo już byś w gębe dostał za ten tekst i ostrzegam cię Mogę ci dopiero pokazać na co mnie stać więc odwal się już ode mnie i zajmij się nauką,a nie wkurzaniem ludzi na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, pomimo Twojego wieku to tez pokazujesz, ze psychicznie to jest z Ciebie mala dziewczynka. Ja sie nie bawie w cos takiego jak obgadywanie. Dobre to dla podstawowki/gimbazy*

 

*niepotrzebne skreslic 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×