Skocz do zawartości
Nerwica.com

Forumowe kłótnie


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, to Ty trepów nie widziałeś. Kiedyś mieliśmy sytuacje że musieliśmy przekazać dowódcy że wfu nie zaliczył ale nikt nie chciał bo każdy chciał jechać do domu. :D Ściema w wojsku a jedyne co byś musiał umieć to maszerować. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę..bardziej disappointed. Zdaję sobie jednak sprawę, że ktoś może mieć różne dolegliwości i może się nawet nakręcać forumowymi bitewkami, sam ostatnio łatwo się denerwuję, ale postaram się zamknąć w jednym poście w przypadku ewentualnej batalii, a jak drugiej osobie nie przyniesie to satysfakcji to możemy zagrać partię w bilard online myszką ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym podziekowac nastepujacym osobom za obrabianie mi dupska w temacie Nocne Darki:

Reiben,

Variable,

Kestrel,

anna.anakaia,

Z pewnoscia mysleliscie, ze skoro te Wasze kretynskie gadki sa kilka stron wstecz to nie zauwaze, ale jednak zauwazylem. Moze jestem marudny, ale na pewno nie glupi. Ze swojej strony dodam, ze ciesze sie, ze nie mam do czynienia z takimi kretynami w prawdziwym zyciu. Nie chce miec z Wami NIC do czynienia.

 

P.S. Smieszne jest to, ze jeszcze niedawno Aranjani i Variable byly w ostrym konflikcie, ale jak doszlo do obrabiania mi dupska to juz pojednane. Ciesze sie, ze to Was pojednalo 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, no to w takim razie sie nie ciesze :P

 

Co do faktu obrobienia mi tylka - przekonalem sie, ze to forum to jednak nie moze sluzyc za wyrzucenie z siebie czegos, co mi przeszkadza w zyciu codziennym, poniewaz zaraz przyjda jakies zakompleksione swinie i mnie obgadaja. Najlepsze jest w tym wszystkim to, ze tutaj, na forum, pokazuje to, co mnie trapi. W normalnym zyciu tego nie robie, bo mam inne zajecia, mam swoje zycie. Ci ludzie mnie nie znaja a pieprza na moj temat jakies farmazony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×