Skocz do zawartości
Nerwica.com

Forumowe kłótnie


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

a co, mamy sie wszyscy lizac wzajemnie po siusiakach i cipkach? nie no, ja nie cierpie takiego sweetasnego syfu. troche ognia musi byc, bo mozna sie z nudow porzygac. a jak ktos baaardzo nie chce nigdy nikogo urazic, to zwykly objaw leku IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego zaburzenie?

Bo wiem, że to nie jest normalne, połączenie natręctw, nietypowych rzeczy, które podniecają i uczucia żalu wobec kogoś; wszystko tak jakby ze sobą zsynchronizowane.

 

 

Zwykly fetysz ..nic w tym zlego

tez tak mysle

Jakby mnie dłonie podniecały po prostu, to tak; ale w przeciwnym wypadku zdecydowanie nie i tego akurat jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie główną rzeczą, która mnie czasem mocno wnerwia jest to, że czasem forum się zawiesza, lub pojawia się bad gateway. Czasami fantazjuję w myślach o wulgarnej kłótni z administracją forum.

 

To nie wina forum tylko Twojej przeglądarki - przede wszystkim wyczyść historię i usuń "ciastka"

(a najlepiej przeinstaluj przeglądarkę używając po odinstalowaniu np CC Cleanera wybiórczo)

Na 502 pomagają ciasteczka, a na 504 nie. To wina forum, a nie mojej przeglądarki i tego też jestem pewien. Coś złośliwego wgrywa się z forum i dlatego tak się dzieje (jeśli chodzi o 502), natomiast w przypadku 504, to inny problem techniczny z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×