Skocz do zawartości
Nerwica.com

Forumowe kłótnie


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

Masked_Man, jeśli to że napisałam "chłopie" uwarzasz za brak szacunku... to mi Cię żal. Bo nie napisałam tego żeby w jakikolwiek sposób Cię obrazić, tylko żartobliwie. Ale trza się znać na żartach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, OMFG JAKI Z CIEBIE BUC, DEBIL I IDIOTA NO OMG!

Aranjani, niestety, przez literki nie wyczuje czy to bylo zartobliwie czy nie, ale skoro tak mowisz to przepraszam za zla interpretacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, Nie nie,jako wytrawny hejter wyczuwam kiedy czyjś internetowy ból dupy wymaga tego.

masc-od-bolu-dupy-cos-dla-ciebie_46_smieszne.png,kiedy nie.

To są lata internetowych i życiowych napin i hejtów,wtedy wyczuwasz kiedy to jest prawdziwe :mrgreen:

Aranjani, znów nie strzeliłaś focha

vader.jpg

Ale kiedyś,któregoś dnia mi się to uda,wyszarpię z ciebie ten podręcznikowy przypadek emocji gdy odwracasz się napięcie,tupiesz obcasikiem w ziemie i prychasz z pogardą niczym wściekła kotka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, wyobraz sobie taki nowy przedmiot w szkole: WOBD(wiedza o bolu dupy dla nieobeznanych). Ty, pierwszy nauczyciel tego przedmiotu w historii. Pierwsza lekcja "geneza bolu dupy". Jakbys poprowadzil taki temat? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, Rozpocząłbym od wyszukania pierwszej internetowej napiny,ewentualnie przywiódł przykłady mojej rodziny.

 

Np mój dziadek,ostatni ból dupy był o to że miałem bezczelnie czelność ubrać zimowe buty w TYM MIESIĄCU OMFG FFFUUU WSTYD SPŁOŃ W PIEKLE HERETYKU boś miał czelność obuwie zimowe ubrać,to byłyby potencjalne tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×