Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Heliush

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy. 15 lat temu nalazłem się w szpitalu na obserwacji gdzie zdiagnozowano u mnie nerwicę, ale były podejrzenia o depresję bo byłem też w dołku. I tak zaczęło się. Miałem psychoterapię. Początkowo nie brałem leków ,ale jak sie pojawił prozac i bioxetin( fluoksetyna) to sie zlitowali nade mną i mi dali . No i pomagało nawet. od tego czasu praktycznie nie rozstawałem sie na dłużej z fluoksetyną i xanaxem (doraźnie). No i miewałem dołki i górki , aż latem tego roku poczułem się jakbym dużo gorzej i wylądowałem 2 raz w szpitalu . I tu niespodzianka. Okazało się ,że mam F33

zaburzenia depresyjne nawracające. Dostałem Cital w szpitalu 20mg nie pomagało dali mi 40 mg jakoś po 3tygodniach poczułem sie lepiej i mnie wypisali . Przez kilka miesięcy brałem 40mg citalu ( citalopram) plus fluanxol

oczywiście doraźnie xanax. generalnie dolega mi LĘK i to powoduje ,że się wycofuję , pozbawia mnie to radości życia .Unikam czasem nawet znajomych

, czasem nie odbieram telefonu ( nie wiem jak to wyjaśnić) Cieszę się ,że trafiłem na to forum . Nawet nie wiem czy głupot nie piszę teraz bo się słabo czuję. No ale jakoś się przedstawiłem chorobowo wam . Witajcie:)

Za kilka godzin ide do apteki po mój nowy lek velafax no i tak ślęczę w nocy tu bo za bardzo nie moge spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu dziś się strasznie zaczytuję postami na forum i powiem wam ,że cieszy mnie jedno , sporo podobnych problemów spotykam . To jest bardzo podnoszące na duchu ,że nie jest się samemu w tych problemach. Wprawzde mam przyjaciół i znajomych ,ale sami rozumiecie ,że "zdrowemu " trudno wyjaśnić co to jest lęk czy DÓŁ. Zdrowe osoby co najwyżej mają dołki , zwykle idą sie upić i wygadać z barmanem , apotem wszystko wraca do normy. Dziś spróbuję trochę popisać o swoich doświadczeniach , bo to mi też pomaga takie "wygadanie " się w róznych tematach.

Jeszcze raz dziękuję z ciepłe przyjęcie i prosze o wyrozumiałość , bo może będe pisał jakieś głupoty :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×