Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Gepard

Użytkownik
 • Zawartość

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witaj freyaa_82 ! Jesteśmy z Twojej okolicy. Moja żona choruje od trzech lat ale powoli wychodzi na prostą. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego !
 2. Gepard

  Ja czyli Kto?

  Witaj na forum Goha99 !
 3. Gepard

  witam:)

  Witaj na forum Megan ! Moja żona choruje od dłuższego czasu. Mam nadzieję że znajdujesz wsparcie w mężu i rodzinie. Tutaj napewno nie pozostaniesz sama. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
 4. Gepard

  A dzień dobry...

  Witaj na forum Nachtigal ! Na pewno nie zostaniesz tu bez pomocy. Pozdrawiam serdecznie.
 5. Gepard

  Hej witajcie

  Witam na forum Polino ! Na pewno szybko ,,zakumasz''. Pozdrawiam serdecznie.
 6. Gepard

  witam

  Witaj Majka ! U mnie jest podobna sytuacja, choruje bliska mi osoba. Chętnie podzielę się z Tobą wiedzą na ten temat, Jeżeli chcesz to napisz mi na P.W. Pozdrawiam Was ciepło.
 7. Gepard

  Witojcie!

  Witam na forum Anuśka7 ! Jesteś młodą osobą i życie przed Tobą. Tutaj znajdziesz na pewno osoby z podobnymi problemami jak Ty. Walcz i nie poddawaj się. Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia.
 8. Gepard

  Hej!

  Dzięki za słowa otuchy i pozdrowienia. Mam nadzieję że Ty też nie jesteś pozbawiona otuchy i wsparcia przez najbliższych ? A tu na forum na pewno je otrzymasz. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego a nade wszystko powrotu do zdrowia.
 9. Gepard

  Hej!

  Witam na forum nika30 ! Na pewno tu nie pozostaniesz sama ze swoim problemem. Pisz śmiało co ci leży na duszy. Pozdrawiam ciepło.
 10. Gepard

  Witam..

  Witam na forum Aleqso ! Mam nadzieję że Twoja walka ,,na czysto'' z chorobą zakończy się powodzeniem. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
 11. Gepard

  Hej!

  Witam na forum Eulalio ! U mnie choruje moja druga połowa. Chciałbym kiedyś powiedzieć że choroba została pokonana, ale spotkałem już osoby które były pewne że są tego bliskie , a tu po pewnym czasie choroba znowu daje znać o sobie. Ale trzeba wierzyć w to że można ją pokonać. Wiara jest tu bardzo ważna a medycyna też ciągle idzie do przodu. Może uda się wynaleźć kiedyś idealny lek na tą chorobę. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.
 12. Gepard

  Hej

  Witaj na forum Marjetko ! Pozdrawiam ciepło.
 13. Gepard

  riverenza

  Witaj na forum haywire ! Może w którymś z przedziałów ,,naszego pociągu '' spotkasz przyjazne dusze. Pozdrawiam.
 14. Gepard

  Witam wszystkich

  Witaj na forum szaj ! Jak mówią - wiara czyni cuda. Z tą chorobą ciężko się walczy ale wielu jest takich co tę walkę wygrali. Oby i tobie się to udało. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.
 15. Witaj na forum Joanno24sziu ! Dzisiaj ciężko o najlepszego przyjaciela. Ludzie są inni niż kiedyś, kilkadziesiąt lat wstecz. Dobrze jest ich mieć ale czasami bywa tak że ledwo się odwrócisz a on już Ci ,,wbija sztylet w plecy''. Lepiej nie mieć wogóle przyjaciela -jeśli miałby to być tylko ,,przyszywany przyjaciel''. Mam nadzieję że tu, na forum znajdziesz i przyjaciół i wsparcie. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego !
×