Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

@maribellcherry, może być anemia jedynym objawem. Mam w dalszej rodzinie taki przypadek, że utrzymująca się dłuższy czas i pogłębiająca anemia skłoniła lekarza rodzinnego do skierowania do szpitala. No i wyszedł nowotwór jelita grubego z przerzutami do wątroby i gdzieś jeszcze. Na chwilę obecną ta osoba jest można powiedzieć w remisji, ale no za wyleczoną jej uznać nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, acherontia styx napisał(a):

@maribellcherry, może być anemia jedynym objawem. Mam w dalszej rodzinie taki przypadek, że utrzymująca się dłuższy czas i pogłębiająca anemia skłoniła lekarza rodzinnego do skierowania do szpitala. No i wyszedł nowotwór jelita grubego z przerzutami do wątroby i gdzieś jeszcze. Na chwilę obecną ta osoba jest można powiedzieć w remisji, ale no za wyleczoną jej uznać nie można.

A czy ta osoba czula sie slabo przez te anemie? Czy to czuc ze sie ma anemie nawet lekka???!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maribellcherry napisał(a):

A czy ta osoba czula sie slabo przez te anemie? Czy to czuc ze sie ma anemie nawet lekka???!

Nie wiem aż tak dokładnie bo to dalsza rodzina i ona miała w trakcie chemioterapii fazę, że nie wychodziła praktycznie z domu i nie przyjmowała gości, bo się bała, że się zarazi czymś. I inna sprawa, że to 70-letnia osoba, także no z racji wieku też miała prawo się gorzej czuć, bo wszystkie choroby współistniejące też coś tam na pewno dokładały.

 

Czy człowiek czuje się gorzej przy anemii? Kwestia indywidualna. Przy lekkiej anemii często większość osób nie ma nawet pojęcia o tym, że ją ma, dowiadują się przypadkowo przy badaniach krwi. Chociaż mam kuzynkę, która ma wieczną anemię i to okresowo na tyle dużą, że lekarz ją chce do szpitala kierować (ale powód jest znany) i są dni, że czuje się gorzej, ale poza tym jest zupełnie normalnie. 

Ja też mam nieustającą niedokrwistość, z tym, że utajoną, bo i Hb i żelazo mam w normie, tylko ferrytyna leży i kwiczy mimo suplementacji żelaza.

 

Pierwsze co bym zrobiła przy obniżonej hemoglobinie to sprawdziła poziom żelaza, ferrytyny i kwasu foliowego. Przyczyn niedokrwistości może być milion i w zdecydowanej większości przyczyną są niedobory, kwestia znalezienia czego ten niedobór jest i uzupełnienia.

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, maribellcherry napisał(a):

Nie znam sie na tych procedurach, ale jak masz prawo do określonych rent/zasilków itp, to walcz o swoje!

Powodzenia!

 

PS a co to za niepełnosprawność? (Tak z ciekawosci)

Mam niepełnosprawność umysłową w stopniu lekkim, ale ogólnie orzeczenie chyba juz mam nieważne więc jakoś w kolejnym tygodniu będę jechać je odnowić

 

15 godzin temu, acherontia styx napisał(a):

Na takie coś jest baaaardzo ciężko rentę uzyskać. Powodzenia, ale nie nastawiałabym się, że dostaniesz.

No właśnie czytałam dużo o tym i wiem, że na nerwice i depresję jest mega ciężko dostać rentę, bo wiem, że na schizofrenię jest bardzo szybko i łatwo, moja przyjaciółka dostała. I jakby no boli mnie to i jest mi mega przykro, bo każda choroba psychiczna jest ciężka i ja naprawdę nie mam łatwo, nie wiem jak miałabym iść do pracy z tymi wszystkimi lękami itp a oni mają to gdzieś, stwierdzają że sobie poradzę i że wcale nie jest ze mną tak źle. Może i jest lepiej niż jeszcze do niedawna było, ale nadal nie jest za dobrze. To jest po prostu przykre, że mi osobie chorej psychicznie i mającej niepełnosprawnosc w lekkim stopniu nie należy się nic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ide jutro dopiero na badanie krwi tak, ze nic nie wiem jeszcze. 

Ale, ze mam od 2,5 roku problemy z jelitem ( u lekarza bylam z 5 razy, mialam 3 razy badana krew i usg brzucha) to czytalam duzo ostatnio o raku jelita (pojawia sie u coraz mlodszych osob, szacuje sie ze do 2030 zachorowania wzrosna o 90%..., to jest dramatyczna wizja jesli to prawda, bo oznacza to ze, prawie kazdy zachoruje). I w kazdym razie byly rozne przypadki opisane i objawy i stad te moje pytania o anemie. 

Przestalam zwalac problem z jelitami na nerwice bo u mnie dosyc spokojnie jest teraz. Nawet nie mam wiekszych stresów. Jedynie co mnie pociesza to to ze wlasnie w styczniu usg brzucha bylo okej i nie chudne. A tak to chyba wszystko przerobilam... W sensie rozne rodzaje boli (skurczowe, ostre, klujace, rozdymajace, gniecace) po wypchane odstajace jelita, biegunki na zmiane z normalnymi stolcami, stolec wszystkie kolory teczy, nudnosci, cofanie tresci zoladkowej (tylko kilka razy), mniejszy apetyt (w mometach zaostrzen), bole w roznych miejscach brzucha, albo i nawet na plecach czy w boku... pffff.... chyba wszystko... naprawde duzo tego bylo...

Edytowane przez maribellcherry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maribellcherry napisał(a):

Ja ide jutro dopiero na badanie krwi tak, ze nic nie wiem jeszcze. 

Ale, ze mam od 2,5 roku problemy z jelitem ( u lekarza bylam z 5 razy, mialam 3 razy badana krew i usg brzucha) to czytalam duzo ostatnio o raku jelita (pojawia sie u coraz mlodszych osob, szacuje sie ze do 2030 zachorowania wzrosna o 90%..., to jest dramatyczna wizja jesli to prawda, bo oznacza to ze, prawie kazdy zachoruje). I w kazdym razie byly rozne przypadki opisane i objawy i stad te moje pytania o anemie. 

Przestalam zwalac problem z jelitami na nerwice bo u mnie dosyc spokojnie jest teraz. Nawet nie mam wiekszych stresów. Jedynie co mnie pociesza to to ze wlasnie w styczniu usg brzucha bylo okej i nie chudne. A tak to chyba wszystko przerobilam... W sensie rozne rodzaje boli (skurczowe, ostre, klujace, rozdymajace, gniecace) po wypchane odstajace jelita, biegunki na zmiane z normalnymi stolcami, stolec wszystkie kolory teczy, nudnosci, cofanie tresci zoladkowej (tylko kilka razy), mniejszy apetyt (w mometach zaostrzen), bole w roznych miejscach brzucha, albo i nawet na plecach czy w boku... pffff.... chyba wszystko... naprawde duzo tego bylo...

Z badania genetycznego wyszla mi srednia szansa na zachorowanie na crohna i minimalna na celiakie. W rodzinie nie bylo zadnych przypadków raka jelita, ale patrzac na obecne statystyki to wcale nie musi byc... 

Crohn i tego typu to prawie na pewno nie jest bo bym pewnie crp i ob miala kosmiczne a nie mialam do tego pory. 

IBS mialam 15 lat temu stwierdzone oficjalnie ale nie wiem czy to to by wrocilo tak dziwnie....???

WZJ ma moj maz od 12 lat wiec to u mnie nie to.

Inne choroby jelit jak SIBO, mikroskopowe zapalenie i pewnie kilka jeszcze ale tu nie wiem.. ciezko mi sie wypowiedziec.

No i zostaje rak jelita... Wg artykulów i statystyk mlodzi chodza z objawami 1-2lata przed diagnoza... No coz... mi mija 2,5roku... 

Dlatego pytalam czy na usg byloby widac przerzuty np do watroby czy otrzewnej i powiekszone wezly? Bo raczej po 2 latach chodzenia z rakiem powinnam miec przerzuty gdzies???

 

Jak pisalam jutro mam badanie krwi a w piatek lekarza (ze wzgledu na to cisnienie krwi, pisalam ze 2-3 tyg temu o tym tutaj jak mnie wymeczylo) i nawiaze jeszcze do tematu brzucha i po prosze o skierowanie na kolonoskopie (pewnie i tak juz za pozno na leczenie po prawie 3 latach chodzenia z tym) chociaz ze wzgledu na wiek i ryzyko (39 lat w tym roku). Zalecaja pierwsza kolonoskopie w wieku 40 lat...

Edytowane przez maribellcherry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, patrycja03 napisał(a):

Mam niepełnosprawność umysłową w stopniu lekkim, ale ogólnie orzeczenie chyba juz mam nieważne więc jakoś w kolejnym tygodniu będę jechać je odnowić

Jeśli ważność orzeczenia kończyła się w okresie pandemii to takie orzeczenia mają przedłużoną ważność do 60 dni po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego, ale rzeczywiście warto je już przedłużyć, bo trochę się czeka. Z tym, że wróciły już normalnie komisje (wszędzie) także będziesz musiała się stawić osobiście na badanie lekarskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to nie chce mi sie dzis jesc. Zjadlam bulke z szynka i pol paczki chipsow przez caly dzien i wypilam pol litra coli 🙄

Nie wiem jak to okreslic ale nie czuje glodu ale mam ochote np na kotlety mielone… Cos takiego dzis odczuwam.

Dodatkowo od wczoraj cos mnie kluje w prawym dolnym podbrzuszu i wkreta mam na raka wyrostka. Przeczytalam wczoraj artykul o jakims polskim lekarzu ze szpitala w lodzi u ktorego wyszedl przypadkowo ten rak wlasnie. Ponoc bardzo zle rokujacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, acherontia styx napisał(a):

Jeśli ważność orzeczenia kończyła się w okresie pandemii to takie orzeczenia mają przedłużoną ważność do 60 dni po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego, ale rzeczywiście warto je już przedłużyć, bo trochę się czeka. Z tym, że wróciły już normalnie komisje (wszędzie) także będziesz musiała się stawić osobiście na badanie lekarskie

Właśnie ja pamiętam, że ostatnie orzeczenie robiłam zanim szłam do szkoły średniej. A to komisja lekarska jest też wtedy kiedy chce przedłużyć albo zrobić nowe orzeczenie? Bo ja zawsze chodziłam do poradni psych.pedag. robić orzeczenie a teraz będę szła do mopsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, patrycja03 napisał(a):

Właśnie ja pamiętam, że ostatnie orzeczenie robiłam zanim szłam do szkoły średniej. A to komisja lekarska jest też wtedy kiedy chce przedłużyć albo zrobić nowe orzeczenie? Bo ja zawsze chodziłam do poradni psych.pedag. robić orzeczenie a teraz będę szła do mopsu

Moze dlatego ze wtedy bylas niepelnoletnia? Nie znak jednak zasad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, patrycja03 napisał(a):

Właśnie ja pamiętam, że ostatnie orzeczenie robiłam zanim szłam do szkoły średniej. A to komisja lekarska jest też wtedy kiedy chce przedłużyć albo zrobić nowe orzeczenie? Bo ja zawsze chodziłam do poradni psych.pedag. robić orzeczenie a teraz będę szła do mopsu

No orzeczenie o niepełnosprawności wydaje Powiatowy Zespół ds. Orzekania i Niepełnosprawności, może u Ciebie on jest przy MOPS, bo różnie mają siedziby, u mnie jest w starostwie powiatowym. Tak, komisja jest za każdym razem, w pandemii tylko wydawali zaocznie orzeczenia, teraz już nawet nie mogą tego robić. Ogólnie komisja to jest rozmowa z psychologiem i później badanie lekarskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, od bardzo dawna podczytuję wpisy na tym forum, ale przyszedł moment, że i ja muszę się wygadać, tym bardziej, że mam kolejną "schizę" czy też "wkręt".

Od ponad trzech lat mam zdiagnozowane zaburzenia lękowe a kiedy na raka zmarła moja teściowa, z którą mieszkałam i widziałam jej agonię przeszło to w nerwicę natręctw, głównie na punkcie zdrowia, a raczej chorób... 

W tamtym czasie szybko ten lęk zdusiły w zarodku leki, ale kiedy po roku je odstawiłam wszystko wróciło ze zdwojoną siłą, tym bardziej, że zaczęłam się bać, że mam raka jelita lub odbytu.

Cóż, miałam wiele objawów które pasowały i do raka i do hemoroidów, łącznie z ogromnym uczuciem parcia na odbyt, nieustającego... Uparłam się na kolonoskopię ale w moim stanie nie wytrzymałabym na kilkumiesięczne czekanie na nfz więc wyłożyłam 2 tysiące i po kontroli u gastroenterologa dowiedziałam się ,że mam dwa hemoroidy, krew i śluz na papierze to wynik ich podrażnienia a parcie jest na tle nerwowym i to co mi dolega to zespół jelita drażliwego i lepiej żebym została pod opieką psychiatry. 

Jakiś czas był spokój, ale jakiś tydzień temu zobaczyłam w lustrze, że lewa pierś jest nieco większa niż prawa i się zaczęło. Oczywiście jedną pierś zawsze miałam większą, jak większość kobiet, bo nie jesteśmy symetryczni, ale mój umysł juz się nakręcił. Pomijam fakt, że usg piersi miałam 8 miesięcy temu... natomiast ja zauważyłam niemal wszystkie objawy raka piersi z wyjątkiem guza bo go nie czuję, pod pachami też okej. Moja nerwica osiągnęła apogeum wczoraj rano, kiedy wydało mi się że moja bluzka od piżamy jest wilgotna w okolicy prawej piersi. No i się zaczęło sprawdzanie... cały dzień ściągałam i oglądałam miseczki biustonosza, ściskałam brodawki, no podręcznikowa nerwica z kompulsjami ! Oczywiście żadnej plamki nie zauważyłam, mój mąż ( który ledwo już znosi moje natręctwa ) zapewnił mnie również, że nie widzi żadnych plam... 

Moi drodzy, tak się nie da żyć... mi nie pomagają leki, nie pomogła nawet terapia poznawczo-behawioralna... czasem mam ochotę zamknąć się w psychiatryku, może tam by mi pomogli... 

Długi wpis,ale prawdziwy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2023 o 18:47, Kinia37 napisał(a):

Cześć wszystkim.

Czy jest jeszcze ktoś na tym forum, kto ma problem z trzustką?

Bo ja chyba niestety mam

Kiniu, czasem mnie kłuje w lewym nadbrzuszu i też mam różne myśli, ale usg jamy brzusznej miałam rok temu więc myślę, że coś by wykryło, chociaż słyszałam, że akurat trzustkę ciężko diagnozować poprzez usg. Chyba trzeba zrobić badanie enzymów trzystkowych. Robiłaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2023 o 09:08, maribellcherry napisał(a):

Ja ide jutro dopiero na badanie krwi tak, ze nic nie wiem jeszcze. 

Ale, ze mam od 2,5 roku problemy z jelitem ( u lekarza bylam z 5 razy, mialam 3 razy badana krew i usg brzucha) to czytalam duzo ostatnio o raku jelita (pojawia sie u coraz mlodszych osob, szacuje sie ze do 2030 zachorowania wzrosna o 90%..., to jest dramatyczna wizja jesli to prawda, bo oznacza to ze, prawie kazdy zachoruje). I w kazdym razie byly rozne przypadki opisane i objawy i stad te moje pytania o anemie. 

Przestalam zwalac problem z jelitami na nerwice bo u mnie dosyc spokojnie jest teraz. Nawet nie mam wiekszych stresów. Jedynie co mnie pociesza to to ze wlasnie w styczniu usg brzucha bylo okej i nie chudne. A tak to chyba wszystko przerobilam... W sensie rozne rodzaje boli (skurczowe, ostre, klujace, rozdymajace, gniecace) po wypchane odstajace jelita, biegunki na zmiane z normalnymi stolcami, stolec wszystkie kolory teczy, nudnosci, cofanie tresci zoladkowej (tylko kilka razy), mniejszy apetyt (w mometach zaostrzen), bole w roznych miejscach brzucha, albo i nawet na plecach czy w boku... pffff.... chyba wszystko... naprawde duzo tego bylo...

Witaj maribellcherry, widzę,że przechodzisz to co ja przechodziłam z jelitem... Mnie dodatkowo przerażał śluz i krew na papierze, ogromne parcie na odbyt, częste wizyty w toalecie i brak apetytu, jak się okazało potem z nerwów. 

Kolonoskopia wykazała dwa hemoroidy w kanale odbytu, a wycinki histopatologiczne nie wykazały ani Crohna ani innych chorób jelita. Myślę, że to badanie Cię uspokoi. 

Za to ja umówiłam się na usg piersi mimo,że od ostatniego mija 8 miesięcy. Z jednej strony czuję ogromny lęk przed TĄ chorobą, z drugiej wiem, że nerwica natręctw może wmówić mi wszystko...

Nie wiem już jak żyć... Może Ty mi powiesz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Frida.42 napisał(a):

Witaj maribellcherry, widzę,że przechodzisz to co ja przechodziłam z jelitem... Mnie dodatkowo przerażał śluz i krew na papierze, ogromne parcie na odbyt, częste wizyty w toalecie i brak apetytu, jak się okazało potem z nerwów. 

Kolonoskopia wykazała dwa hemoroidy w kanale odbytu, a wycinki histopatologiczne nie wykazały ani Crohna ani innych chorób jelita. Myślę, że to badanie Cię uspokoi. 

Za to ja umówiłam się na usg piersi mimo,że od ostatniego mija 8 miesięcy. Z jednej strony czuję ogromny lęk przed TĄ chorobą, z drugiej wiem, że nerwica natręctw może wmówić mi wszystko...

Nie wiem już jak żyć... Może Ty mi powiesz? 

Jak bym wiedziala jak sobie samej pomoc to bym sie z Toba podzielila ta wiedza. Najgorsze... a moze najlepsze... ze ja naprawde nie mam stresow teraz. Hipo jest na poziomie stabilnym.... Nie wiem na co ten brzuch zwalic.

Dzis odebralam wyniki krwi, nie sa zle.... ech... HB mam 8.8 wiec lekarka mowi, ze nic nie wskazuje na krwawienie z jelita... 

Jedynie podwyzszony mam troche LDL i chol cal.. ale to mam juz od 10 lat... Trojglic i HDL b dobre.

Ach i wit D mam ponizej normy... Reszta wyników w porzo.... 

 

Mieszkam za granica wiec tu maja inne jednostki, tak a propo... 

Edytowane przez maribellcherry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu są świetne rady, można przeczytać...

https://emocje.pro/jak-radzic-sobie-z-lekiem-o-zdrowie-hipochondria/

 

Tylko wiem,że ciężko je wprowadzić w życie. Wielokrotnie próbowałam cieszyć się życiem nie martwiąc się o zdrowie ale odkąd zobaczyłam odchodzenie z powodu nowotworu na własne oczy, coś we mnie pękło. Kiedyś zawsze mówiłam, że jakby co to będę walczyć, ale teraz... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maribellcherry napisał(a):

Jak bym wiedziala jak sobie samej pomoc to bym sie z Toba podzielila ta wiedza. Najgorsze... a moze najlepsze... ze ja naprawde nie mam stresow teraz. Hipo jest na poziomie stabilnym.... Nie wiem na co ten brzuch zwalic.

Dzis odebralam wyniki krwi, nie sa zle.... ech... HB mam 8.8 wiec lekarka mowi, ze nic nie wskazuje na krwawienie z jelita... 

Jedynie podwyzszony mam troche LDL i chol cal.. ale to mam juz od 10 lat... Trojglic i HDL b dobre.

Ach i wit D mam ponizej normy... Reszta wyników w porzo.... 

 

Mieszkam za granica wiec tu maja inne jednostki, tak a propo... 

 

Może to faktycznie jelito drażliwe. Miałam podobne objawy i dostałam na to Debretin, Rebutestin i Tributron. Nie wiem czy pomogło to czy fakt, że się w końcu uspokoiłam. Mówisz, że się nie stresujesz... Ale to czasami dzieje się podświadomie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Ola mam 23 lata od kilku lat leczę się na nerwice ostatnio wróciła i to dość intensywnie. Boje sie ze mam bialaczke albo jakiegoś chloniaka wszystko od morfologii gdzie zobaczyłam że monocyty procentowe byly powiększone o kilka setnych i obniżona hemoglobina ale to zawsze mam  oczywiście wpisałam w Google i wtedy się zaczęło przez kilka tygodni się bałam dalej się boję mierze sobie temp. To mam ok 37 , kulo mnie ciało w różnych miejscach , po kilku tygodniach zrobilam morfologia to wyszła lekka anemia reszta w normie . Dzisiaj zaczął mnie bolec węzeł chłonny pod zuchwą i tak bardzo się boję. Mam też po tej stronie 8 do wyrwania bo jest w połowie na wierzchu i chyba jest już zepsuta wiem że muszę ją usunąć ale boję się że to jednak coś gorszego.... wcześniej ok miesiąca temu miałam badania crp i było poniżej 2 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim 

Obserwuje to forum od kilku tygodni i w końcu odważyłam się napisac.

Panicznie boję się raka…od czasu kiedy zachorował mój szwagier szukam sobie choroby…Szwagier zmarł rok temu. Moje napady hipochondrii odpuściły na jakieś 8 miesięcy. Miesiąc temu zaczęło się znowu.

Chorowalam już na raka

-piersi

-wątroby

- jelita grubego 

-tarczycy

-guz mozgu

Za każdym razem miałam wszystkie objawy wyczytane w Google. Wykluczałam je wizytami u lekarza. A teraz? Teraz boje się wizyty, boje się pójść i usłyszeć diagnozę RAKA TRZUSTKI, być może to z przerzutów od czerniaka bo mam pare nowych znamion na ciele.

Moje objawy to chroniczne zmeczenie, (otworze oczy i już jestem śpiąca), zaburzenia widzenia (widzę jakby przez mgle),bóle pod żebrami, bóle pleców z lewej strony pod łopatka, No i schudłam 4 kg…Jestem przerażona wiem, ze nie ma dla mnie ratunku…te objawy zaczęły się jak dowiedziałam sie o dziewczynie ze sklepu od nas w mieście co zmarła w miesiąc na raka,a bolały ją tylko plecy. Dodam, ze przez 21 dni brałam tabletki antykoncepcyjne - 2 tyg odstawiłam

bo myślałam ze te dolegliwości są właśnie od nich. 

Wiem, ze mam problem z zaburzeniami lękowymi, ale kurde 8 miesięcy było Ok a tu nagle taki strzał…

Boże powiedzcie, ze te objawy są z mojej głowy…widzę, ze Wy chodzicie do lekarza i wykluczacie

choroby a Ja nie jestem na tyle odważna bo wiem na 100% co mi powie😫

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×