Skocz do zawartości
Nerwica.com

JAK DŁUGO MOŻNA JECHAĆ NA LEKACH?


goszka53

Rekomendowane odpowiedzi

zdaje mi się,ze jak się wchodzi w leki antydep. to raczej jest to zwiazek na całe życie. tak jak cukrzyk podpisuje pakt z insuliną...

chyba ze sie zrobi calkowite pranie mózgu, ale leki i tak działaja na emocje, więc niewiele sie poradzi. zreszta. co to za problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na lekach 25 lat . W tym 12 lat czynnego alkoholizmu , + (jak się skończył alkoholizm) + 12 nastepnych lat z wirusem HCV.Od 18rż. roku NN. Mnóstwo trawy , tramali też , bezno , suple to tyle ,że mógłbym wanny całe ,,, żyję , oddycham , mam rodzinę samochód ( bruumm, bruum z drogi bo połamie nogi :lol: ) i w sumie jakoś pierdzę w stołek i pierdzieć będę do usranejśmierci , a kiedy nadejdzie powiem Jezusowi ; Panie ,,,w końcu JESTEŚ!",bo już nie mogłem sie doczekać.

 

 

 

w sumie też bym tak powiedziała tylko to tycie :( to mnie dobija :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę od 8 lat i już sie przyzwyczaiłam do tej myśli, że będę brała całe życie.. Tylko właśnie nie wiem co z dzieckiem, bo mąż bardzo chce i ja też zawsze chciałam..:( No i gdyby było tak pięknie, że nie trzeba leków zmieniać, a zawsze po paru miesiącach przestają działać i trzeba szukać nowego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatancze z Matka Farmacja jeszcze pare lat, jak skoczy sie namietnosc, bierzemy rozwod z powodu niezgodnosci charakterow.

 

-- 19 paź 2013, 20:57 --

 

I mam gdzieś teksty niektórych uzytkowników w stylu > "i tak nie dasz rady", "jeszcze będziesz błagała o tableteczkę" itp..

To ktos tak Ci mowil?!

Co za kretynstwo. :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy ludzie chorują np ma astmę lub nadciśnienie i też muszą do końca życia brać leki, tak to sobie można tłumaczyć, że jeśli trzeba to trzeba. Lepiej pożyć 10 lat dobrze, bez lęków niż żyć 15 lat w czarnej dupie....

 

-- 07 lis 2013, 23:41 --

 

do konca swiata i jeszcze dluzej... obecnie nie biore i to jest blad

 

ja też obecnie nie biorę i nie wiem ile tak jeszcze wytrzymam. Nie biorę już ponad rok czasu, bo urodziłam 4 mies temu i karmię piersią. Ale czuję że jest coraz gorzej. Brałam leki około 13 lat, z przerwami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×