Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ja i kuchnia.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

veganka, Ja już się pogubiłam :hide:

 

detektywmonk, ziemniaki na kefir??? :shock:

 

Jak chcesz to dam Ci taki przepis na szarlotkę , że na pewno ją zrobisz

 

-- 05 lip 2013, 19:45 --

 

veganka, Częstochowa istnieje, najświętsze słowo honoru :mrgreen:

Uwielbiam to, kefir lub maślanka.Do tego kartofelki i smażone (jajko, lub kiełbaska)

 

-- 06 lip 2013, 10:50 --

 

bo detektywmonk, pytał czy jest mało męski jak pomaga w kuchni. i już było powiedziane, że nie jest.
niektóre osoby tak stwierdziły, może i gotowanie nie jest niemęskie ale też męskości nie dodaje tak jak np taplanie się w smarach, naprawianie kranu czy zbudowanie samodzielne willi, tacy faceci to mają wzięcie :mrgreen: a gotowanie no jeśli ktoś jest szefem kuchni w Mariocie to na pewno na powodzenie nie narzeka. ;)

Ktoś kojarzy może Gordon Ramsay? Facet jest kucharzem, a zarabia więcej niż prezydent, premier i prezes razem wzięci ;)

 

-- 06 lip 2013, 10:53 --

 

carlosbueno, coś Ci się wydaje :smile: co ma wspólnego kasiastość z męskością? ok, niektóre kobiety na to lecą, inne lecą na strażaków ratujących małe kotki.

a w ogóle to podobno męski jest ten koleś co siedzi na koniu w reklamie old spice :)

Moja psycholog, jest żoną faceta, który maluje witraże :mrgreen:

brat cioteczny lat 490 pracuję w CPN, ma uroczą żonę i 15 syna.A sami wiecie,że z nalewania benzyny nie ma się kokosów.Żona jego pracuję w banku, ale też nie zarabia dużo.

 

-- 06 lip 2013, 10:55 --

 

rotten soul, też przez chwilę skojarzyłam z prawiczkami ale koń pasuje i do tematu kuchennego. Detektyw będzie niepocieszony rozwalono mu temat dokumentnie ;)

Detektyw się cieszy :mrgreen: że jest taka fajna dyskusja.Nie przeszkadza mi to :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Ty chyba za dużo brukowców i magazynów, portali o celebrytach czytasz, przy każdej osobie którą wspominasz podajesz jej wiek. Zresztą teraz już w większości artykułów gazetowych, internetowych jest taka moda czasami to jest wręcz śmieszne, ostatnio na łamach prasy jakieś dziecko opowiadało że chce grać jak M.Jordan i oczywiście wiek Jordana w nawiasie po co to komu, rozumiem że jeszcze jak podają że 70 letnia aktorka gzi się z 20 latkiem albo odwrotnie to ma jakiś sens, ale teraz nawet jakiś naukowiec się wypowiada o pogodzie to dają mu wiek w nawiasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, bleee ale amatorów nie brakuje.

detektywmonk, powinno być nie na kefir a do kefiru ;)

No dobra, nie jestem polonistą.

 

-- 06 lip 2013, 15:38 --

 

Carlos tak mi jest lepiej.Bo jak piszę o mojej psycholog, to ten kto czyta po raz pierwszy nie wie, czy kobieta ma lat 29 czy 77 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×