Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lobby homoseksualne


Ivann

Rekomendowane odpowiedzi

kurat 10 przykazań odnosiła się tylko do ludu wybranego a nie całej ludzkości. A jeśli chodzi o moralność to chodziło mi np o niechęć do homoseksualistów, innowierców, kobiet która obecna jest w świętych księgach.

 

 

A niechęć do homoseksualistów dotyczyła tylko do Boga. To jeszcze mniejsze spektrum. :)

 

Carlosbueno - bla bla bla. Ostatnio niechęcią do kobiet jest nawet krytyka aborcji, więc nie dziwią mnie te bzdury wygadywane przez "oświeconych", ale to ma niewiele wspólnego z Biblią.

 

http://www.pch24.pl/kanada-coraz-blizej-lewackiego-totalitaryzmu,6662,i.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, ja nie piszę tylko o Chrześcijaństwie ogólnie o religiach a one jako że były tworzone wieki, tysiąclecia temu nie różnią się od reguł radzących w tamtych czasach gdzie kobieta była głównie od rodzenia, opiekowania się dziećmi, domem. Nie rozumiem czemu prawa wymyślone tysiące lat temu mają obowiązywać dziś w całkowicie innej rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałeś wcześniej o tym że podobnego jak ja argumentu używali przeciwnicy zezwalania kobietom na głosowanie. Wiem, że pogląd "kobiety nie powinny głosować" jest obecnie szykanowany i piętnowany jako szowinizm i faszyzm, ale zastanówmy się - dokąd nas ta zmiana jako społeczeństwo doprowadziła? "Odblokowała" kobiety też w innych sferach, i jak by na to nie patrzeć - obecnie łatwiej znaleźć chyba 20-letnią studentkę niż... mamę. Popatrz na to jaki mamy w naszym cywilizowanym, tolerancyjnym społeczeństwie przyrost naturalny - tak tragiczny, że niedługo muzułmanie nas zjedzą bo nasze kochane kobiety nie chcą rodzić dzieci. Odchodzimy od tradycyjnych zasad rządzących społeczeństwem, to są te zmiany o których mówię. I nie chcę w tym momencie namawiać do przywracania "starego porządku" - co się stało, to się nie odstanie. Ja raczej rad byłbym gdyby ludzie pomyśleli troche perspektywicznie i zastanowili się nad konsekwencjami jakie mogą w przyszłości przynieść obecne decyzje. Mam koleżankę która totalnie popiera całkowitą wolność - homoseksualne związki, otwarte związki, bezzwiązkowe związki (single zadowalający się okazjonalnym seksem z innymi singlami) - tyle że nie zastanawia się w ogóle nad tym jak to wpłynie na przyszły obraz społeczeństwa. Może zezwalając na coraz wiecej szykujemy sobie zgubę?

@deader

szczerze, to wolałbym żeby to kobiety rządziły światem. jakoś większe zaufanie w kwestii ważnych politycznych decyzji mam do kobiet niż do napompowanych testosteronem i rządnych władzy troglodytów. włączenie kobiet do życia poza kuchnią dało bardzo wiele społeczeństwom. ot, choćby przyspieszyło to rozwój gospodarczy - kobiety to dobrzy pracownicy, statystycznie lepsi od mężczyzn. myślę, że gdyby nie równouprawnienie, to bylibyśmy ładne naście lub dziesiąt lat do tyłu w wielu dziedzinach życia społecznego i gospodarczego.

 

gdybym miał coś powiedzieć na temat homoseksualnych rodziców, to jestem przekonany, że porównawczo bardziej się starają. spoczywa na nich większa odpowiedzialność, bo odpowiadają również za obraz takiego modelu rodziny, która jest nowością, na którą cały świat spogląda. poza tym rodzice adopcyjni muszą spełnić szereg warunków, a nie tylko mieć sprawne układy rozrodcze. jasne, w rodzinach adopcyjnych zdarzają się patologie, ale podejrzewam, że statystyka i tak wypada bardzo na ich korzyść.

Jakie pytanie? Nie mogę znaleźć.

Podejrzewasz, że odsetek jest taki sam, bo taki jest przekaz propagandowy, że oni się niczym nie różnią.

@refren,

pytanie było do deader-a, pomyliłem się.

przekaz propagandowy? bitch please. może jeszcze podprogowy? nigdzie takiego nie widzę. i owszem - nie różnią się. a z pewnością nie ci, których znam.

Cenzura Biblii, to typowy lewacki pomysł, bo lewica zawsze wie od ludzi lepiej, co jest dla nich dobre. Jak będziemy cenzurować Biblię, to będziemy mieć już klasyczny ustrój totalitarny. Tylko że katolicyzm nie ma nic wspólnego z nienawiścią i dlatego ma taką moc.

jak ja to uwielbiam :mrgreen: lewacki pomysł, lewacka propaganda, lewackie knowania, spiski, układy. prawica natomiast oddaje władze ludowi i słucha jego głosu (...).

katolicyzm może ma niewiele wspólnego z nienawiścią, ale katolicy owszem. wystarczy spojrzeć na oszołomów spod krzyża lub tych nawołujących do tępienia pedałów, Żydów, lewaków i innych, aż szkoda klawiatury by wymieniać.

Katolik przez całe życie uczy się rozumieć Biblię i nie wyciąga uproszczonych wniosków.

większość znanych mi katolików nigdy nie miało Biblii w rękach, a jak miał, to tę, którą dostał na komunię i którą później odłożył na półkę razem z pamiątką komunijną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kahir, co do nienawistnych katolików - z przyjemnością oddam dziecko do nienawistnej katolickiej szkoły, gdzie będzie mniej agresji, przemocy, narkotyków - o ile takie szkoły przetrwają napór lewicy, która likwiduje wszystko, co zaprzecza jej ideologii. Oddaj swoje do "postępowej", jak najbardziej jestem za :)

 

Co do efektów "spod krzyża" to były też hasła "mohery do gazu", poza tym tam było wulgarne obrażanie tych ludzi i wiary, w dodatku kłębowisko emocji na tle polityki. Ci staruszkowie są wykluczeni od dawana społecznie, więc nic dziwnego, że są sfrustrowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, ale zwrocilas uwage na cos czego nie lubie, niektorzy mysla, ze wiedza lepiej co dla mnie dobre, przykladowo jak chce sobie zajarac trawke to nie powinni mnie za to karac, chyba sie zgodzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienny, co do legalizacji marihuany to inny temat, ja akurat nie mam nic przeciwko, o ile będzie od 18-u lat i nie będzie reklamowana. Z tym że jeśli chodzi o ograniczanie wolności, to widzę wiele ważniejszych problemów niż jaranie trawy. Obchodzi mnie na przykład, że odebrali dzieci rodzicom bez powodu 1000 razy bardziej niż to, że ktoś "musi" sobie kupić nielegalną, zanieczyszczoną trawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, agresja, przemoc, narkotyki są wszędzie, nie unikniesz ich tylko dlatego, że szkoła, do której poślesz dziecko będzie miała dodatek "katolicka".

 

odnośnie "moherów", to mam sprzeczne uczucia, bo jednocześnie, faktycznie, szkoda mi tych ludzi i ich wykluczenia, ale jednak to z ich strony padało więcej nienawistnych haseł, więcej było agresji, a frustracja niczego nie usprawiedliwia. a przynajmniej usprawiedliwia bardzo niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, jak myslisz ze z trawka chodzi tylko o czystosc to sie grubo mylisz, problemem jest, ze odbieraja ludziom wolnosc za to ze chcieli sie zrelaksowac i sobie zajarac, a nie to, ze nie maja czystej trawki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, agresja, przemoc, narkotyki są wszędzie, nie unikniesz ich tylko dlatego, że szkoła, do której poślesz dziecko będzie miała dodatek "katolicka".

 

Dlatego napisałam mniej. Nie uniknie się choćby dlatego, że niektórzy specjalnie posyłają dzieci, które sprawiają problemy wychowawcze do szkół katolickich, żeby się "nawróciły". Poza tym gorliwi katolicy też popełniają błędy wychowawcze i nie można pominąć wpływu kultury, w której żyjemy, od której (niestety) nie można nikogo odizolować. Jednak zapewniam Cię, że nauczyciele sto razy bardziej wolą pracować w takich szkołach. Ciekawe czemu.

 

-- 04 kwi 2013, 20:03 --

 

refren, agresja, przemoc, narkotyki są wszędzie, nie unikniesz ich tylko dlatego, że szkoła, do której poślesz dziecko będzie miała dodatek "katolicka".

 

odnośnie "moherów", to mam sprzeczne uczucia, bo jednocześnie, faktycznie, szkoda mi tych ludzi i ich wykluczenia, ale jednak to z ich strony padało więcej nienawistnych haseł, więcej było agresji, a frustracja niczego nie usprawiedliwia. a przynajmniej usprawiedliwia bardzo niewiele.

 

Nie usprawiedliwia moim zdaniem, jeśli ktoś kogoś skrzywdzi, a tak nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze, to wolałbym żeby to kobiety rządziły światem. jakoś większe zaufanie w kwestii ważnych politycznych decyzji mam do kobiet niż do napompowanych testosteronem i rządnych władzy troglodytów. włączenie kobiet do życia poza kuchnią dało bardzo wiele społeczeństwom. ot, choćby przyspieszyło to rozwój gospodarczy - kobiety to dobrzy pracownicy, statystycznie lepsi od mężczyzn. myślę, że gdyby nie równouprawnienie, to bylibyśmy ładne naście lub dziesiąt lat do tyłu w wielu dziedzinach życia społecznego i gospodarczego.

 

No, a ja po pierwsze że tak nie uważam, a po drugie chętnie bym się społecznie "cofnął". Do czasów w których sypianie z kim popadnie nie było przyjętą społecznie normą, do czasów gdy w sklepach z męskimi ubraniami znajdowały się męskie a nie damskie ubrania, do czasów gdy z każdego plakatu nie spoglądają na mnie cycki zachęcające do kupienia jakiegoś szajsu. Mówiąc krótko - do czasów nieco mniej barbarzyńskich. Nie musisz podzielać moich poglądów, nie namawiam do tego żebyś je przejmował, mam nadzieję że pokazałem że niektórzy tęsknią do bardziej tradycyjnego świata i nie jest to spowodowane jakimiś politycznymi czy religijnymi naleciałościami. Ot, taki ze mnie lubiący tradycję człowiek. I chodziło mi tylko o podpytanie czy jesteś w stanie uznać kogoś kto jest przeciwko różnorakim kwestiom homoseksualnym nie za homoFOBA..? Tak jak na przykład ja nie każdego człowieka religijnego od razu określam mianem "katola" czy każdego popierającego homoseksualistów za "lewaka"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, zawsze sprawy medialne obchodzą (niezainteresowanych) bardziej, niż te, który w tym wypadku rozkładają się po użytkownikach, których zapewne jest 1000 albo więcej na każde niesprawiedliwie odebrane dziecko.

 

To nie jest sprawa ilości osób, które to dotyczy, ale stopnia szkód.

 

Wolę, żeby 1000 osób nie jarało - raczej im to wyjdzie na dobre albo dostało trzy miechy w zawiasach za posiadanie, niż żeby jedno dziecko przeszło traumę. A przypadków z dziećmi jest sporo, tylko właśnie nie wszystkie są medialne.

 

Poza tym myślę, że kara za posiadanie służy po to, żeby ludzi nastraszyć i żeby wskazywali dealerów albo żeby skazywać dealerów, którym nie udowodniono, a nie do polowania na każdego, kto używa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, niejeden juz siedzial za jaranie i przeszedl traume w zwiazku z trawa, zreszta o czym wogole mowa jakby trzeba bylo wybierac, przeciez zmienili ustawe dotyczaca trawy, wiec i tak sie zaangazowali i tak, ale spierniczyli to na maksa, teraz prokurator moze ale nie musi scigac, po prostu kpina.

ile kasy na to idzie?

 

dodatkowo delegalizujac trawe panstwo laczy mlodych ludzi z dealerami.

Poza tym myślę, że kara za posiadanie służy po to, żeby ludzi nastraszyć i żeby wskazywali dealerów albo żeby skazywać dealerów, którym nie udowodniono, a nie do polowania na każdego, kto używa.

 

w praktyce odbija to sie na plotkach, sypnie moze miec powazne problemy nie sypnie to moze miec tez powazne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienny, po prostu zastanawiają mnie ludzie, którzy będą walczyć jak lwy w sprawie marihuany w obronie "wolności", a nie obchodzi ich prawdziwe zło, które się wokół dzieje. Gdyby tak nie było, to może to zło by się nie działo.

 

Ale parafrazując powiedzenie, "tam serce twoje, gdzie twój skarb"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, przeinaczasz sprawe, to nie walka o marichuane, a o to, ze zabiora wolnosc jak sobie ja zapalisz.

 

widze bardzo wybiorczo podchodzisz do wolnosci...

 

jakby Ci zabrali neta tak jak w korei i bys protestowala to znaczy, ze Twoje serce w necie? eee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlosbueno,Katolik przez całe życie uczy się rozumieć Biblię i nie wyciąga uproszczonych wniosków.

Speak for yourself

Deader to się nazywa prawdziwa idealizacja przeszłości :) W czasach o których mówisz osobom z chorobami psychicznymi nie działo się raczej najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym myślę, że kara za posiadanie służy po to, żeby ludzi nastraszyć i żeby wskazywali dealerów albo żeby skazywać dealerów, którym nie udowodniono, a nie do polowania na każdego, kto używa.

zrobiliśmy jednego wielkiego OT, ale tam...

kara za posiadanie służy wielu rzeczom, ale z całą pewnością nie pomaga zmniejszyć odsetku ludzi palących. jest też fatalnym straszakiem. mamy przeludnione więzienia. bardzo wiele osób w nich siedzących, siedzi właśnie za posiadanie, a więzienie potrafi złamać człowieka, złamać życie. resocjalizacja jest mitem. gdyby przeznaczyć pieniądze wydawane na nieskuteczną walkę z narkotykami na edukację i profilaktykę, każdej stronie wyszłoby to na korzyść. sami policjanci nie są specjalnie chętni łapaniu użytkowników. sami policjanci, prokuratorzy i sędziowie uważają obecne prawo za nieporozumienie. mój brat był wysoko postawionym funkcjonariuszem oddziału policji stołecznej do spraw przestępczości zorganizowanej. powiedział dokładnie to samo, co mówią zwolennicy legalizacji: prawo jest głupie, szkodliwe, a policja wykorzystuje je w celu polepszenia statystyk wykrywalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=http://www.youtube.com/watch?v=D529HBoHW1c][/videoyoutube]

Oglądajcie i drżyjcie! ...homosexual

spójrzcie co stało się z tą biedną dziewczyną 2:10 i 3:10! czy to pomyłka, czy to przypadek? Na pewno nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×