Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lobby homoseksualne


Ivann

Rekomendowane odpowiedzi

neon, zabawne bo czytając Twoje posty o Powstaniu Warszawskim a zwłaszcza mierny poziom wiedzy, doszedłem do wniosku, że nie możesz mieć więcej niż 16 lat, no ale ok, rozumiem, najpierw wiara, potem reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można jednak nie zauważyć, że neon ma pewne zadatki na księdza. Wierzy, ma ochotę dzieci przekładać przez kolano, może potem jakieś zabawy z bitą śmietaną... - przyszły ksiądz prałat, oby tylko nie zszedł z tej słusznej drogi. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: ...jaką inteligencję??? Nie widzę jej w ogóle w tym tekście. Co to za farmazony?

Człowiek po śmierci mózgowej nie jest człowiekiem? A gdzie Twój szacunek do człowieka po śmierci?

Ależ masz płytkie myślenie, nie powiem już, że denne. :silence::time:

Wiesz, moja inteligencja mówi mi, ze człowiek po śmierci to zwłoki, a zwłoki się traktuje inaczej niż żywych ludzi... rozumiem, że masz głębsze przemyślenia, które nie sa denne.

 

Refren widze, ze jednak nie potrafisz się powstrzymać od udowadniania swoich racji, twierdzac jednocześnie, ze wcale nie masz natręctw w tym temacie... i próbujesz mnie wciagnac w dyskusje, wiedzac, ze nie będę odpowiadać. Ofc nie widzisz w swoim zachowaniu żadnych sprzeczności. No tak.

 

neon, czytając niektóre wpisy bawie się przednie, wiec nas nie rozganiaj. Nawet rechocze w głos, nic tak humoru nie podbija jak forum :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, czytając niektóre wpisy bawie się przednie, wiec nas nie rozganiaj. Nawet rechocze w głos, nic tak humoru nie podbija jak forum :uklon:

Jesteśmy niczym legion, zresztą to takie gniazdo herezji że i tak za max tydzień dwa będą przed pałacem prezydenckim ukrzyżowani wszyscy forowi heretycy a zgliszcza spalonej bazy danych forum będą straszyć niczym posępne widmo i przestroga dla wszystkich którym się poprzewracało w głowach i dupach od tych stert wesołych pastyl które dostajemy od dobrego dr konowała heretyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Refren widze, ze jednak nie potrafisz się powstrzymać od udowadniania swoich racji, twierdzac jednocześnie, ze wcale nie masz natręctw w tym temacie... i próbujesz mnie wciagnac w dyskusje, wiedzac, ze nie będę odpowiadać.

 

Rzeczywiście bardzo dziwne, argumentować za swoimi przekonaniami i domagać się argumentów od innych, skoro już zabrali głos w dyskusji... :roll: Skoro nie chcesz pisać to nie pisz i nie wypowiadaj się w wątkach, w których nie masz zamiaru dyskutować.

 

Rozumiem, że dla Ciebie argumentowanie za swoimi racjami jest natręctwem. Przy takim rozumieniu, to jesteś bardzo zdrowa, bo tego unikasz, może jeszcze tylko nie atakuj innych, nie diagnozuj im zaburzeń, zwłaszcza jeśli się na tym nie znasz, nie pisz, że kawałek paznokcia niewiele się różni od zarodka i nie chwal się swoją rzekomą inteligencją. I będzie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, ale tego wszystkiego nie da się rozwiązać argumentami, różnice są na poziomie mentalnym, postrzegania, wiary. Koleżanka gorzko-słodka jest światopoglądowo wyluzowana, a Ty nie, więc dyskusja o tym, czym są zwłoki po śmierci jest bezprzedmiotowa. Wpis o inteligencji w zestawieniu z intelem też był chyba lekką szyderą, bo pamiętam tego pana z dyskusji politycznej. Raczej nie można obrazić czegoś, czego się nie posiada. :bezradny:

 

Szczerze mówiąc, nigdy nie patrzyłem na Twoją wiarę przez pryzmat nerwicy natręctw, zupełnie się na tym nie znam. Wydaje mi się, że jesteś najbardziej szczera i oddana swoim przekonaniom z całego tego forum i w pewnym sensie imponuje mi to. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, zabawne bo czytając Twoje posty o Powstaniu Warszawskim a zwłaszcza mierny poziom wiedzy, doszedłem do wniosku, że nie możesz mieć więcej niż 16 lat

 

Ależ gdzie ja popełniłem błąd dotyczący wiedzy o Powstaniu Warszawskim? jedynie objaśniałem, z mojego punktu widzenia, długofalowe skutki tego wydarzenie ukazując krótkowzrocznośc, co niektórych. dunno :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, czytając niektóre wpisy bawie się przednie, wiec nas nie rozganiaj. Nawet rechocze w głos, nic tak humoru nie podbija jak forum :uklon:

Jesteśmy niczym legion, zresztą to takie gniazdo herezji że i tak za max tydzień dwa będą przed pałacem prezydenckim ukrzyżowani wszyscy forowi heretycy a zgliszcza spalonej bazy danych forum będą straszyć niczym posępne widmo i przestroga dla wszystkich którym się poprzewracało w głowach i dupach od tych stert wesołych pastyl które dostajemy od dobrego dr konowała heretyka.

 

Mniej komputera kolego, zacznij czasem wyglądać przez okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, zabawne bo czytając Twoje posty o Powstaniu Warszawskim a zwłaszcza mierny poziom wiedzy, doszedłem do wniosku, że nie możesz mieć więcej niż 16 lat

 

Ależ gdzie ja popełniłem błąd dotyczący wiedzy o Powstaniu Warszawskim? jedynie objaśniałem, z mojego punktu widzenia, długofalowe skutki tego wydarzenie ukazując krótkowzrocznośc, co niektórych. dunno :bezradny:

najbardziej krótkowzroczna to była chyba decyzja o wybuchu powstania, taki Kraków np przeżył bez powstania a pewnie i tam zapędy takie były i nic się nie stało znaczy nie zniszczono doszczętnie miasta i nie zginęło kilkaset tysięcy ludzi. Wiadomo że powstańcy myśleli że wygrają z Niemcami ale dowództwo powinno patrzeć bardziej realnie a nawet już po wybuchu można je było dużo szybciej skończyć bo po miesiącu wiadomo było, że nic dobrego ono przynieść nie może oprócz jeszcze większych strat, no ale polska mentalność nie pozwalała na tak szybkie poddanie. Popatrzmy nawet na dowódców powstania byli tacy arcypolscy jeden bór- Komorowski myślał że modłami zmieni jego bieg, a drugi Okulicki był ciągle pijany, obaj są winni śmierci tysięcy ludzi a dziś robi się z nich bohaterów i nadaje ich nazwiskami nazwy ulic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, zabawne bo czytając Twoje posty o Powstaniu Warszawskim a zwłaszcza mierny poziom wiedzy, doszedłem do wniosku, że nie możesz mieć więcej niż 16 lat

 

Ależ gdzie ja popełniłem błąd dotyczący wiedzy o Powstaniu Warszawskim? jedynie objaśniałem, z mojego punktu widzenia, długofalowe skutki tego wydarzenie ukazując krótkowzrocznośc, co niektórych. dunno :bezradny:

najbardziej krótkowzroczna to była chyba decyzja o wybuchu powstania, taki Kraków np przeżył bez powstania a pewnie i tam zapędy takie były i nic się nie stało znaczy nie zniszczono doszczętnie miasta i nie zginęło kilkaset tysięcy ludzi. Wiadomo że powstańcy myśleli że wygrają z Niemcami ale dowództwo powinno patrzeć bardziej realnie a nawet już po wybuchu można je było dużo szybciej skończyć bo po miesiącu wiadomo było, że nic dobrego ono przynieść nie może oprócz jeszcze większych strat, no ale polska mentalność nie pozwalała na tak szybkie poddanie. Popatrzmy nawet na dowódców powstania byli tacy arcypolscy jeden bór- Komorowski myślał że modłami zmieni jego bieg, a drugi Okulicki był ciągle pijany, obaj są winni śmierci tysięcy ludzi a dziś robi się z nich bohaterów i nadaje ich nazwiskami nazwy ulic.

 

Żyjąc w takich warunkach, gdyby ich zbadał współeczesny lekarz założe się, że każdego uznano by za niepoczytalnego. Zresztą decyzje ponoć koorydnowane były z rządem na uchodztwie. Decyzja walki nie trudno oszacować, że była błędna, jednak błędy w każdych wojnach się zdażały, a Powstańców należy gloryfikować za waleczność, nawet w najgorszej beznadzieji.

 

Masz przykład współczensych Cyborgów z Donbasu:

 

W najbliższą, wyborczą niedzielę, minie dokładnie pięć miesięcy, jak bronią donieckiego lotniska. Cyborgi. Tak w swej bezsilności nazwał ich wróg. Przyjęło się. Na całej Ukrainie. Dziś są bohaterami, nie mniejszymi niż ci z Niebiańskiej Sotni.

 

Wysłani zostali na pewną smierć.

 

Na Ukrainie przynajmniej rzeczy nazywaj po imieniu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Refren widze, ze jednak nie potrafisz się powstrzymać od udowadniania swoich racji, twierdzac jednocześnie, ze wcale nie masz natręctw w tym temacie... i próbujesz mnie wciagnac w dyskusje, wiedzac, ze nie będę odpowiadać.

 

Rzeczywiście bardzo dziwne, argumentować za swoimi przekonaniami i domagać się argumentów od innych, skoro już zabrali głos w dyskusji... :roll: Skoro nie chcesz pisać to nie pisz i nie wypowiadaj się w wątkach, w których nie masz zamiaru dyskutować.

 

Rozumiem, że dla Ciebie argumentowanie za swoimi racjami jest natręctwem. Przy takim rozumieniu, to jesteś bardzo zdrowa, bo tego unikasz, może jeszcze tylko nie atakuj innych, nie diagnozuj im zaburzeń, zwłaszcza jeśli się na tym nie znasz, nie pisz, że kawałek paznokcia niewiele się różni od zarodka i nie chwal się swoją rzekomą inteligencją. I będzie super.

Dziewczyno, czy Ty nie potrafisz zyc bez mojego zdania czy ocb ? Dlaczego moje odpowiedzi sa dla Ciebie takie istotne, tego nie ogarniam, szczególnie ze jestem tylko rzekomo inteligentna.

A pomysł, ze mam się nie wypowiadać w wątkach jeżeli Tobie nie odpisuje, jest doprawdy paradny. Wgl to nie wierze, ze się tłumacze :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, chodzą słuchy, że tworzona jest lista osób niepokornych, przeciwników Kościoła, walczących zarówno czynem, jak i słowem, nie tylko w realu, ale także w wirtualnej rzeczywistości. Na każdym większym forum jest komórka tzw. odławiająca, która wysyła do kurii listę takich osób i potem kuria po adresach IP namierza delikwentów. Działania wymierzone w takie czarne owce naszego katolickiego społeczeństwa mają się zacząć już jutro, a prawdziwa ofensywa połączona z publicznym piętnowaniem podejrzanych osobników rozpocznie się po wygranych przez PiS wyborach parlamentarnych. Dlatego ja, jako że chcę uniknąć problemów, postanowiłem zbastować z atakowaniem Kościoła i jego wysłanników, co i Wam, drodzy ateusze, szczerze radzę. :pirate::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, chodzą słuchy, że tworzona jest lista osób niepokornych, przeciwników Kościoła, walczących zarówno czynem, jak i słowem, nie tylko w realu, ale także w wirtualnej rzeczywistości. Na każdym większym forum jest komórka tzw. odławiająca, która wysyła do kurii listę takich osób i potem kuria po adresach IP namierza delikwentów. Działania wymierzone w takie czarne owce naszego katolickiego społeczeństwa mają się zacząć już jutro, a prawdziwa ofensywa połączona z publicznym piętnowaniem podejrzanych osobników rozpocznie się po wygranych przez PiS wyborach parlamentarnych. Dlatego ja, jako że chcę uniknąć problemów, postanowiłem zbastować z atakowaniem Kościoła i jego wysłanników, co i Wam, drodzy ateusze, szczerze radzę. :pirate::twisted:
To chyba jakieś plotki, PiS chcać porwać tłumy do urn nie może przesadzać w swym religianctwie bo "katole" i tak na nich zagłosują a obojętni religijnie i letni katolicy którzy w Polsce stanowią większość mogą się zrazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, nie jesteś w stanie przeczytać tekstu ze zrozumieniem.

 

Koleżanka gorzko-słodka jest światopoglądowo wyluzowana, a Ty nie

 

Co za określenie, "światopoglądowo wyluzowana", nie wiedziałam że tak się określa niespójny światopogląd oraz twierdzenie, że zarodek nie jest istotą ludzką. Zapewne klinika, która handlowała organami nienarodzonych dzieci, też była w Twoich kategoriach wyluzowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans za późno, jesteś na liście ;p. Z tym PiSem to jest żenujące, wg mnie oni bardziej grają pod publikę na katolicyzmie, poza tym to jest partia prawicowa tylko z nazwy i niby poglądów, a i tak dla mnie to jest systemowa opozycją, z dwojga złego... Ale taki wybór...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy niczym legion, zresztą to takie gniazdo herezji że i tak za max tydzień dwa będą przed pałacem prezydenckim ukrzyżowani

 

Bez przesady, żeby stworzyć herezję, to jednak trzeba mieć coś w głowie i do powiedzenia, herezja ma uzasadnienie teologiczne i opiera się na jakiejś interpretacji Pisma Św. Poziom dla większości prześmiewców w tym wątku raczej nie dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rico, może wreszcie będę prześladowany i pojadę do Niemiec jako uchodźca, a nie gastarbeiter. ;)

 

No chyba, że katolicy zaproponują mi jakąś bezbolesną śmierć, to wtedy idę na to, ale kiedyś coś do refren o dekapitacji pisałem, to mi tak odpisała, że zrozumiałem, że raczej stos i umieranie w męczarniach mnie czeka niż szybka dekapitacja. :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy niczym legion, zresztą to takie gniazdo herezji że i tak za max tydzień dwa będą przed pałacem prezydenckim ukrzyżowani

 

Bez przesady, żeby stworzyć herezję, to jednak trzeba mieć coś w głowie i do powiedzenia, herezja ma uzasadnienie teologiczne i opiera się na jakiejś interpretacji Pisma Św. Poziom dla większości prześmiewców w tym wątku raczej nie dostępny.

liźnięcie "literatury fachowej" z zakresu religii nie oznacza że można się tu wywyższać nad innymi, ja tez mam z pewnych dziedzin większa wiedzę od zwykłych zjadaczy chleba ale nie nazywam ich idiotami i nie odmawiam dyskusji w tym temacie. Pokora przecież powinna być cechą wyróżniająca katolika a tu tego nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×