Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zamiast "zaraz zemdleję" - Klub Pozytywnej Odmiany


Atkaa

Rekomendowane odpowiedzi

a "ewenementami" się nie martwcie..

trochę mi to zepsuło dzisiejszy humor, ale od jutra postanawiam poprawę (humoru) ;)

jak najbardziej zgadzam sie z waszą teorią na temat leków...

miło :D

A co teraz robicie? Bo was nie widze ..pochwalcie sie więc..bo mnie tu tak troche smutnawo samej

A ja właśnie tracę resztki cierpliwości do nauki i resztki dzisiejszego zapasu energii życiowej, więc przechodzę na tryb czuwania i włączę sobie chyba Prison Break'a.

P.S. Wiecie co, chyba mnie wyrzucili z forum bo powiadomienia nie przychodzą Crying or Very sad Wiedziałam, że to się źle skończy Crying or Very sad

No co ty Atkaa :lol: , powiadomień nie ma bo znowu się pewnie coś spsuło... aj te komputery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Piotrek widzę że niepotrzebnie Cię podpuściłam żebyś zareagował w tamtym temacie bo niezła bitwa na słowa się tam zrobiła. Ale jak się patrzy na to z boku to widać grę emocji i niepotrzebnych słów. Tak naprawdę nikt nie chciał nikogo urazić. Doszło do czytania między wierszami i wyszła niezła kłótnia. Ale to już za nami może nas to czegoś nauczy.

 

Jutro (a raczej dzisiaj) mam ciężki dzień a raczej sądny bo zamierzam jechać sama na terapię autobusem i metrem, od 2 miesięcy byłam wożona, z jednej strony się cieszę a z drugiej modlę się żeby się udało, ale jak się uda to zakładam temat w krokach do wolności dałam radę- zdrowieję. Tak bardzo chcę żeby mi się udało. Nie pamiętam już kiedy ostatnio jechałam autobusem i metrem. Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Piotrek widzę że niepotrzebnie Cię podpuściłam żebyś zareagował w tamtym temacie bo niezła bitwa na słowa się tam zrobiła.

Nie masz się o co obwiniać... Cokolwiek byś nie napisała - to była moja decyzja że napisałem, co napisałem i jak napisałem. Twojej winy w tym ani krzty.

Trzymajcie za mnie kciuki.

3mam kciuki i czekam na post w "małych i wielkich sukcesach", że się udało :D

powiadomień nie ma bo znowu się pewnie coś spsuło

pomyłka - wszystko działa jak należy - tylko dosyć powoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję bo to samo centrum, jak ktoś w środku Warszawy będzie widział spękaną dziewczynę albo na maksa uśmiechnięta to ja

 

A Ty Piotrek na którą do szkoły że tak późno na forum siedzisz i jak tam matura!?(pewnie mówię jak Twoi rodzice)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja Ci mogę powiedzieć o ile dobrze pamiętam. Zaczęliśmy rozmawiać na temacie chyba ewy26 i padła propozycja żeby zamiast pisać o złych rzeczach to skupić się na dobrych. Tzn żeby nie narzekać że jest nam źle tylko skupić się na tym co jest dobre. I tak powstał klub a potem impreza a potem to już sam wiesz. Jeszcze się ze mną ścigałeś kto pierwszy napisze w klubie i wygrałeś.

 

A odm to chyba miało być odmieniony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to ostatnie mnie nurtowało... (to pierwsze wiedziałem - to od tematu "Jak sobie poradzić z uczuciem: zaraz zemdleję"). I tak właśnie myślę, że chodzi o klub pozytywnie odmienionych :P ale czemu Atkaa zjadła litery... głodzą ją czy co ?? :lol:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:53 am ]

A Ty Piotrek na którą do szkoły że tak późno na forum siedzisz i jak tam matura!?(pewnie mówię jak Twoi rodzice)

heh :P ja mam na 11 :D :D :D w sumie to mam kilka okienek i sobie ulżyłem do 1 lekcji, bo tak to bym przyszedł na wf, biologię i geografię (na których nic bym nie robił bo nie zdaję z tego matury) i dopiero na matmę, na którą wyłącznie jutro idę (sprawdzian!).

A matura... cały czas staram się jakoś przygotować. Maj oceni moje starania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh Razz ja mam na 11 Very Happy Very Happy Very Happy w sumie to mam kilka okienek i sobie ulżyłem do 1 lekcji, bo tak to bym przyszedł na wf, biologię i geografię (na których nic bym nie robił bo nie zdaję z tego matury) i dopiero na matmę, na którą wyłącznie jutro idę (sprawdzian!).

 

 

To właśnie pamiętam z klasy maturalnej i najbardziej to mi się podobało. Jesteś najstarszy, przychodzisz kiedy chcesz, lejesz na wszystko inne poza twoimi przedmiotami, a młodsze klasy patrzą i zazdroszczą :D

 

 

P.S. A w ogóle to nie ma obgadywaniaaaaa Evil or Very Mad

 

 

Atkaa ustaliliśmy wczoraj że koniec obgadywania ,złośliwości i nerwów, że bardzo się lubimy i szanujemy mimo że to tylko Internet więc nikt nikogo nie obgaduje i chyba się już nawet nie odważy po wczorajszym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cześc wam Miśki Kochane :D

Atkaa pod wodą nie wiem czy jest cicho bo ja pływam tylko po powierzchni..a jak mnie woda zalewa to mi sie rytm pływania gubi..musze stanąć i wytrzeć oczy a na 3,5 metra to nie mozliwe więc pływam z lekkim obciążeniem psychicznym.."co będzie gdy.." :lol:

Ech ja też sie ciesze z weekendu bardzo...jak jest już czwartek popołudniu to mnie sie uśmiech pojawia bo myśl że piątek i laba dodaje mi skrzydeł ;)

Piotr fajnie masz że sobie okienka robisz..no..czasami trzeba...żeby sie nie przemęczyć tą intensywną nauka ;) i tak jest jej za dużo w podręcznikach..mogliby coś okroić..

A mnie najbardziej cieszy myśl że już kwiecień za pasem i za 3 miesiące mam wakacje..co prawda z dyżurem wakacyjnym ale jednak..odpoczne to wiem ;)

Atkaadzięki za ten pomysł z sosem czosnkowym do placków...od 3 dni właćza mi sie wielkie A jak apetyt moglabym połknąć słonia czy tam konia z kopytami ;) (albo i bez) ..no nic mykam do kuchni bo placki mnie wołaja...a wy imprezujcie dalej..tylko wolajcie mnie jak coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba się już nawet nie odważy po wczorajszym

nie odważy ;)

to nie ja, to admin przeniósł mój temat do offu i zainkasował resztę nazwy

To nie admin tylko silnik forum obciął koniec nazwy (ograniczona ilość znaków w tytule). Ale pasuje:

Zamiast "zaraz zemdleję" - Klub Pozytywnej Odmiany

jeśli wolisz, mogę zmienić ;)

A w ogóle to nie ma obgadywaniaaaaa

plotki.gif o Tobie Atkaa :twisted:;)

mogliby coś okroić..

o taaaaaak :mrgreen: Makcia na Ministra Edukacji Narodowej !!!

To właśnie pamiętam z klasy maturalnej i najbardziej to mi się podobało.

mi też :D

laba dodaje mi skrzydeł

tylko żebyś nam z forum z tymi skrzydłami nie odleciała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kochani :mrgreen: Ja tylko wpadłam na chwilkę opowiedzieć wam o mojej wizycie u psychoterapeuty :D

Bardzo mi przypadła pani doktor do gustu 8) i już się zdecydowałam na kolejne spotkania. Dowiedziałam się też, że moim podstawowym problemem na dzień dzisiejszy jest jednoczesna potrzeba zależności i niezależności, ale jakim cudem tak można to jeszcze nie wiemy i bedziemy próbowały się tego dowiedzieć na nastepnych sesjach :D Tak więc mówcie mi Sprzeczność :mrgreen: Poza tym jestem na drodze rozwojowej (cokolwiek to znaczy, jest pozytywne). Tak więc moge tylko być zadowolona z siebie i oby tak dalej. Nie będę ukrywać, że moja rozwojówka zaistniała w duże mierze dzięki Wam, moje misiaki :mrgreen: Bardzo, bardzo wam dziękuję za to, że jesteście i akceptujecie mnie, prawdziwą mnie ;)

Ania1987 tobie dziękuję za to, że zawsze potrafisz zachować zimną krew choć często myślisz inaczej. Jesteś wyjątkowo cierpliwa i zawsze przyznajesz się do błędu. Podziwiam cię za to i jestem wdzięczna, że potrafiłaś zrozumieć moją wybuchowość.

Piotrek tobie zawdzięczam pomoc w najbardziej kryzysowych sytuacjach. Zawsze trafnie dobierasz słowa i walczysz do końca o osoby potrzebujące pomocy (nawet jesli jesteś nieprzytomny bo jest 3 rano) ;)

Jesteś niezawodnym przyjacielem i bardzo wrażliwym facetem. Twoja druga połówka będzie prawdziwą szczęściarą więc zrób porządną selekcję zanim się zdecydujesz :P

Makcia tobie słonko dziękuję za to, że jesteś tak podobna do mnie :D Może to niezbyt pocieszający fakt :mrgreen: ale już dawno nie poznałam tak silnej i zdecydowanie dążącej do celu osoby a jednocześnie wesołej i dowcipnej. Magdusia jesteś moim idolem i chociaż oceniasz się zdecydowanie za nisko, ja wciąż będę Ci przypominać jak bardzo wartościową osoba jesteś :D

człowiek nerwica dzięki tobie nabrałam energii i zdałam sobie sprawę jak bardzo zatraciłam się w sobie, w swoich problemach. Zaniedbałam przez to wszystko co sprawiało mi przyjemność, straciłam ,przyjaciół. Dzięki tobie odzyskałam wiarę w ludzi i dałam sobie jeszcze jedną szansę. Udało się... dziękuję Dareczku :D

 

hmmm... to zabrzmiało jak podziękowania dla osób, które przyczyniły się do otrzymania przez mnie oskara :mrgreen: ale wiecie co, naprawdę nigdy nie mogłam być tak szczera jak z Wami, nigdy nie miała tak bliskich sobie osób, nigdy nie czułam się tak akceptowana jak przez Was... jesteście moimi aniołami... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atkaa no chodźże tu do mnie niech Cię wyściskam (chociaż wirtualnie) przytul.gif

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:43 pm ]

Atkaa miała chwilę refleksji... też chciałbym coś napisać - bo wiele Wam zawdzięczam - ale pozostawię to na jedną wspaniałą chwilę - gdy napiszę, że to już koniec - że jestem 100% zdrowy. Mogę tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz Piotrek :D;)

 

zawsze przyznajesz się do błędu

 

 

No nie zawsze ale ostatnio się staram

 

Dziękuję Ci Atkaa za miłe słowa, ja również wiele zawdzięczam Tobie i wielu innym osobą z tego forum (nie chcę wymieniać bo jeszcze kogoś pominę)

 

Słuchajcie mam propozycje Piotrek, Atkaa (i każdy kto chce) kolegujemy się (może nawet przyjaźnimy) już trochę czasu może fajnie by było przesłać sobie zdjęcia na skrzynkę pocztową żeby się w końcu zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to nie ma obgadywaniaaaaa

ej obgadywanie jest najlepsze :P - byle nie mnie :mrgreen:

ja mam pytanie w kwestii- nie wiem jakiej bo mi słowa brakło:

a ta nazwa tematu nie może brzmieć tak, zę będzie tylko ten drugi człon - czyli od Klub. wtedy nie będzie widać że coś jest pożarte. :mrgreen:

no miałam iść się leczyć i siedzę i bredzę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam propozycje Piotrek, Atkaa (i każdy kto chce) kolegujemy się (może nawet przyjaźnimy) już trochę czasu może fajnie by było przesłać sobie zdjęcia na skrzynkę pocztową żeby się w końcu zobaczyć

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=455&start=510

Ja już to zrobiłem na 4um. Zajrzyjcie na sam dół strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miło Cię w końcu zobaczyć Piotrek :D , ale ja niestety zdjęcia na forum nie dodam :oops:

 

Szczerze to sobie Ciebie inaczej wyobrażałam, wiesz zmyliło mnie zdjęcie które masz przy imieniu tak się już na nie zapatrzyłam że myślałam że jesteś brunetem z dłuższymi włosami, a tu blondynek no proszę jaka zmyła, tylko Ty nie pomyśl że ja jestem kwiatuszkiem :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może fajnie by było przesłać sobie zdjęcia na skrzynkę pocztową żeby się w końcu zobaczyć

ja fotki na forum nie umieszczę, bo jestem zbyt konfliktowa - sami rozumiecie, jeszcze by ktoś wykorzystał w niecny sposób :P

Ale oczywiście mogę wam podać linka do strony z moimi zdjęciami - ale tylko Wam 8)

maiev pierwszy człon nazwy musi zostać, bo to geneza pomysłu :D

symboliczne i sentymentalne w jednym, więc rozumiesz :mrgreen: A drugi możecie zmienić tak jak to zaproponował Piotrek, żeby nie było, że tu jacyś starzy palacze siedzą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczny,miły blondynek

:oops:

A drugi możecie zmienić tak jak to zaproponował Piotrek, żeby nie było, że tu jacyś starzy palacze siedzą

nazwa już zmieniona :D

Ale oczywiście mogę wam podać linka do strony z moimi zdjęciami - ale tylko Wam

to czekam na gg albo PW

tylko Ty nie pomyśl że ja jestem kwiatuszkiem

ale i tak fajnie wyglądasz :oops::smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atkaa napisał:

Ale oczywiście mogę wam podać linka do strony z moimi zdjęciami - ale tylko Wam

 

to czekam na gg albo PW

 

ja też czekam :D

 

tylko Ty nie pomyśl że ja jestem kwiatuszkiem

 

ale i tak fajnie wyglądasz Embarassed Smile

 

Z tym kwiatuszkiem to był żart ja raczej jestem kaktusikiem :lol: , czyżbyś już dostał moje zdjęcie!? :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×