Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam nowych znajomości z KRAKOWA


adazagada

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie plany mi sie zmieniły i 15 marca nie mogę, także nie będę organizował spotkania wtedy. jeżeli ktoś chce się podjąć to bardzo proszę. poza tym dam info, że jakby ktoś chciał wyjść i poznać nowych ludzi to w przyszłą sobotę ludzie z innego forum mają spotkanie. w razie czego info na priv.

 

a wracając do tego:

Cześć i jak tam? Może ustalcie jakieś stałe pory albo miejsce, w których się spotykacie, żeby każdy mógł dołączyć :)
Cześć i jak tam? Może ustalcie jakieś stałe pory albo miejsce, w których się spotykacie, żeby każdy mógł dołączyć :)
nie ma takiej liczby stałych bywalców, przynajmniej na tą chwilę by coś takiego zrobić

może jednak coś takiego by miało szansę wypalić, działajmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie plany mi sie zmieniły i 15 marca nie mogę, także nie będę organizował spotkania wtedy. jeżeli ktoś chce się podjąć to bardzo proszę. poza tym dam info, że jakby ktoś chciał wyjść i poznać nowych ludzi to w przyszłą sobotę ludzie z innego forum mają spotkanie. w razie czego info na priv.

 

a wracając do tego:

Cześć i jak tam? Może ustalcie jakieś stałe pory albo miejsce, w których się spotykacie, żeby każdy mógł dołączyć :)
Cześć i jak tam? Może ustalcie jakieś stałe pory albo miejsce, w których się spotykacie, żeby każdy mógł dołączyć :)
nie ma takiej liczby stałych bywalców, przynajmniej na tą chwilę by coś takiego zrobić

może jednak coś takiego by miało szansę wypalić, działajmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro popołudniem, wieczorem, ktoś? ...
plany mi sie zmieniły spowrotem i jednak bym mógł. ale ten tydzien mnie już troche wyczerpał. jeżeli znajdę w sobie siłę to napiszę Ci

 

przypominam, że w sobotę jest spotkanie z forum fobii społecznej. zbiórka się o 15 pod Empikiem. można kogoś poznać. co do naszego spotkania, to "czeba" chyba już powoli zacząć coś organizować:) może przyszła sobota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro popołudniem, wieczorem, ktoś? ...
plany mi sie zmieniły spowrotem i jednak bym mógł. ale ten tydzien mnie już troche wyczerpał. jeżeli znajdę w sobie siłę to napiszę Ci

 

przypominam, że w sobotę jest spotkanie z forum fobii społecznej. zbiórka się o 15 pod Empikiem. można kogoś poznać. co do naszego spotkania, to "czeba" chyba już powoli zacząć coś organizować:) może przyszła sobota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ucichł. Mam propozycję... Ustalmy jakiś pub, klub, w którym moglibyśmy się spotykać. Każdy kto się boi lub jest mu głupio będzie mógł przyjść niezobowiązująco i podejść w każdej chwili kiedy poczuje się na siłach. Fajnie byłoby kogoś poznać i podzielić się doświadczeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy pomysł. jaki to mógłby być klub? co powiecie o jazz Rocku? :) albo może MacDonalds na florianskiej?

w jazz rocku chyba za sam wstep chca pieniedzy, troche slaba opcja w razie gdyby ktos zamierzal sie jednak rozmyslic i uciec

jak ktoś będzie chciał uciec to i tak ucieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×