Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam nowych znajomości z KRAKOWA


adazagada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Na podforum miasta zrodził się pomysł spotkania. Ustaliliśmy datę na 7 września tj piątek najprawdopodobniej gdzieś w okolicach w centum. Co do godziny jeszcze nie wiadomo, ale na pewno po południu. Gdyby ktoś nie mógł się zjawić o ustalonej porze podamy na siebie namiary i będzie można dołączyć do nas później.

Jeśli ktoś z was jest chętny napiszcie na pw do mnie albo do ty_tez_mozesz. Chcemy się zorientować ile osób jest zdecydowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na spotkaniu było 4 osoby (5 prawie dotarła dotarła), bylismy w Carpe, pogadaliśmy sobie trochę. niestety nikt sie nie dał namówić na dancing przy pustej sali, ale było przyjemnie i tak.

 

następne widziałbym może pod koniec września lub początek października. a kiedy chcielibyście się spotkać? może chcecie wcześniej? samozwańczo okrzyknąłem się organizatorem pierwszego spotkania, ale jak ktoś chce moze działać:) im wiecej organizatorów, tym wieksza pewność co do ilości osób, które przyjdą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty_tez_mozesz,

mówiliśmy, żebyś sam poszedł potańczyć to nie chciałeś. Ten ja to właśnie ja:)

a skąd wiesz, że ten Ty to ten właściwy Ty? poszedłbym, ale uznalibyście (tak podejrzewam), że jestem dziwny :) za słabo was znam jeszcze

 

Ja nie tańcze przed 23 na pustym parkiecie, wybaczcie :mrgreen:
może warto czasem zrobić coś szalonego(?) chociaż to sie nie kwalifikuje jeszcze w mojej mierze szaleństwa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak takie myslenie może przeszkadzac w relacjach... buu cieżko powiedzieć skąd/dlaczego takie myśli się pojawiają. samo zastanowienie sie to moim zdaniem mało, ale jak najbardziej zastanawiam sie nad takimi rzeczami. przyczyny są pewnie często głębiej a głębiej to w terapii działam. poza tym jestem zwolennikiem obserwacji własnych myśli i dystansu, wręcz niewiary w nie

 

proponuje termin następnego spotkania na 5/6 pazdziernik. co Wy na to? :)

piszcie propozycje gdzie by można to zoorganizować, o której itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×