Skocz do zawartości
Nerwica.com

[ŁÓDŹ]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

czy ktos z was lezał w lodzi w szpitalu na czechosłowackiej?

czy macie dobre opinie na temat tego szpitala?

 

Bliska mi osoba tam leżała przez kilka tygodni. Odwiedzałem ją prawie co dzień, więc poznałem to miejsce trochę. Ogólnie czysto i schludnie, szpital podzielony logicznie na oddziały. Pielęgniarki jedne milsze inne mniej miłe. Spacerniak całkiem użyteczny. Nie ma krat w oknach. Jeśli masz klaustrofobię, to postaraj się o papierek, który umożliwi Ci opuszczanie szpitala lub zakoleguj się z szatniarką obsługującą drzwi.

 

Można przychodzić (w odwiedziny) w zasadzie o dowolnej porze, np. czasami siedziałem do po 22-giej.

DWH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

betii, Ja mogę o Babińskim coś powiedzieć na aleksandrowskiej jak chcesz .

Szpital mało schludny ,ale nie klaustrofobiczny..przeludniony .Personel mimo natłoku zajęć i nadkompletu pacjentów .Rewelacyjny . Lekarze w lwiej części świetni fachowcy .Duży teren do spacerów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam porownanie. niby czechosłowacka to klinika ale cenie sobie aleksandrowską. I sposob leczenia i terapii i podejscie lekarzy. niby na czechoslowackiej jest muzykoterapia, raz w tyg spotk. z psychologiem , codziennie 10min gimnastyki ..... Kiedys ponoc tam byla terapia bylo duzo zajęć

Oddział afektywny jest nie efektywny :D niby jest pokoj dzienny ale poza telewizorem nie ma nic, terapeuta zajeciowy oddziału widoczny jest tylko rano na gimn. i 3 rzy w tyg na muzyce...

oddział S psychotyczny ma lepsza kadre oraz caly dzien jest czynny pokoj dzienny terapeutyczny.są dwie panie, jedna bardzo sie angazuje w to co robi. Czulam sie tam jak w wiezieniu nie ma krat ale ten spaceriak kwadratowy. I poza latem nie da tam sie byc.Wyjsc nie mozna, chyba ze lekarz pozwoli isc na pare min za brame...

Na aleksandrowskiej oddział - te wyremontowane są dobrze prowadzone. tez są pracownie terapeutyczne:silownia, muzykoterapia, praca z gliną, taniec,zajecia z psychologiem....

poza tym wlasnie teren jest wiekszy, mozna sobie spacerowac do woli. a nawet ochroniarz nic nie mowi jak ktos przejdzie przez ulice do sklepu.

Kosciol jest na miejscu.Mozna oderwac sie troszkę od szpitala...

Sa tez negatywne opinie zapewne.ale zalezy od doswiadczenia i oddziału.

np. zle slyszalam chyba o 7 czy 4 ze pokoje sa nawet 7 osobowe, ze ciezkie są tam przypadki....

Moze dla tych ciezzych przypadkow wlasnie jest taki oddział.

 

[Dodane po edycji:]

 

a co do womed tez sie zastanawiam. na ich str nie podaja cennika. jednak maja podpisana umowe z NFZ.aby sie tam dostac trzeba sie zapisac i czekac kilka miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.popomoc.org

 

Witam,

nazywam się Adam Kamiński i zajmuję się psychoterapią osób dorosłych. W swojej praktyce bazuję na metodach psychologii zorientowanej na proces. Ofertę kieruję do osób pragnących zmiany, własnego rozwoju lub przeżywających życiowe trudności.

 

Zapraszam na swoją stronę internetową, aby dowiedzieć się, czym w ogóle jest psychoterapia, jaka jest różnica pomiędzy psychologiem a psychiatrą i czym konkretnie jest psychologia zorientowana na proces [POP].

Pisząc w skrócie jest skutecznym narzędziem terapeutycznym, które z powodzeniem sprawdza się w szerokim spektrum zagadnień, np:

- kłopoty osobiste

- problemy rodzinne

- nadużycia

- kryzysy

- natręctwa

- problemy żywieniowe

- zaburzenia psychiczne

 

Nie ma jednej metody psychoterapeutycznej, która byłaby odpowiednia dla wszystkich. Dlatego ważne jest dokonanie świadomego wyboru, ponieważ wpływa ono na zadowolenie i postępy w terapii.

 

W swojej pracy zawodowej opieram się również na dwóch założeniach:

1. Bardzo ważna jest świadomość mechanizmów, które mają na nas wpływ. Oczywiste jest, że do wszystkich nigdy nie dotrzemy, ale część z nich jest prosta do uchwycenia. To natomiast przyczynia się do naszego dobrostanu (również psychicznego). Dlatego prowadzę - również darmowe - warsztaty związane ogólnie z psychoedukacją.

2. Poprzez swoją cenę psychoterapia uważana bywa za luksus dla wybranych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, prowadzę również sesje których cena jest ustalana indywidualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałabym polecić Wszystkim,którzy leczą się na nerwice lub depresje nowo powstałe w Łodzi

CENTRUM RELAKSACJI

PANTHA REI

90-430 ŁÓDŹ

ul.PIOTRKOWSKA123.

:brawo:

 

www,pantharei.lodz.pl

 

Nasze centrum oferuje masaże tylko i wyłącznie wykonywane manualnie przez profesjonalnych masażystów.gdyż to właśnie dotyk sprawia iż w przysadce mózgowej wytwarza się hormon zwany endorfiną (hormon szczęścia).

Wszystkie osoby,które mają problem z nerwicą lub depresją zapraszam do naszego salonu.

Jesteśmy po to,by Wam pomóc.

Zapraszamy.

:tel: 694 506 180

:tel2: 42 239 71 85

1714892898_maaulotka_bez_druku.png.7a19c9bcfedda113b9e75e8ea82f23a6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wolmedu koło bełchatowa, bardzo NIE polecam, mamią oczy, że w 4 tygodnie pobytu (jakieś 6 tysięcy zł) wyleczą w 99% z depresji, co jest oczywistą nieprawdą, to raczej takiej miejsce na "doraźne" odtrucia, bardzo się zawiodłam na tamtejszych lekarzach, myślą tylko o kasie

co do szpitala babińskiego na aleksandrowskiej, dużo by można mówić, wiadomo jak wygląda publiczny szpital psychiatryczny, jednak jedno można powiedzieć, są tam wspaniali fachowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Jeśli szukasz pomocy psychologicznej dla siebie bądź kogoś ze swoich bliskich,

w związku z doświadczanymi trudnościami w życiu osobistym czy zawodowym,

lub chcesz lepiej sobie radzić z wyzwaniami, które są przed Tobą, chcesz czerpać więcej

satysfakcji z życia i działać bardziej skutecznie, to bardzo dobrze trafiłeś.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Więcej informacji możesz dowiedzieć się z naszej strony internetowej!

Terapea.pl - Prywatny gabinet psychoterapii i psychoedukacji w Łodzi

:arrow:http://terapea.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

widziałam gdzieś tutaj już wątek poświęcony grupie wsparcia w Łodzi, niestety z tego, co zdążyłam zauważyć, temat umarł.

Odświeżam ten temat, ponieważ uważam, że taka grupa powinna istnieć.

Jeśli zbierze się parę osób (5, 10, 15 ;) ) to będę dysponowała miejscem na spotkania. Jeśli się zaangażujemy będzie można nawet raz w miesiącu zapraszać terapeutę na takie spotkania. Poza tym uważam, że osoby, które maja depresję, nerwicę lub CHaD (jak ja) powinny się wspierać, a jeśli nie, to chociaż mieć z kim pogadać. Z kimś, kto wie, o czym mówimy.

Jeśli ktoś z Was jest z Łodzi lub okolic i chciałby uczestniczyć w spotkaniach grupy wsparcia, to proszę o kontakt przez pw, gg (3983382) lub maila ( electricgoddog@gmail.com ).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem tu nową osobą i ma nadzieję, że znajdę tu pomoc, jakąkolwiek.

Obecnie poszukuję publicznego ośrodka psychoterapii w Łodzi-niestety, marnie z pieniędzmi :( Czytałam forum sprzed 5 lat, są tam adresy i nazwiska, jednak jak w wielu branżach wiele się zmienia. Dr Stelmaszczyka też znam, byłam u mnie go osobiście, miły, ciepły"człowiek, jednak to nie jest ten typ lekarza, bo ja potrzebuje rozmowy i głębszej analizy problemów-, które nawarstwiły się przez lata- a dr Stelamszczyk z automatu stwierdził depresję i zalecił silne leki-nie tędy droga. chciałabym trafic do lekarza,który "własnymi" siłami z połączeniem moich sił wyciągnie mnie z tego. Błagam, podajcie jakieś namiary i nazwiska.będę bardzo wdzięczna.

a jeśli ktoś miałby ochotę porozmawiać to zapraszam na gg 40033124

 

pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci się, że jesteśmy w sytuacji bez wyjścia -

tu znajdziesz pomocną dłoń!

 

 

Moim zakresem i głównymi obszarami pomocy osobom potrzebującym są :

 

- kształtowanie wewnętrznej harmonii

- terapia pola myślowego

- usuwanie stresu egzaminacyjnego

- terapia fobii u dzieci i dorosłych

- poradnictwo życiowe

- korygowanie zakłóceń życia emocjonalnego

- wspieranie dobrych relacji

- usuwanie lub minimalizowanie problemów z ortografią

- doradztwo zawodowe

- superwizje dla profesjonalistów

- szkolenia psychoedukacyjne i rozwojowe (również dla grup zamkniętych i firm).

 

Pomoc indywidualną realizuję w miarę możliwości krótkoterminowo, skutecznie do osiągnięcia uzgodnionego, oczekiwanego wyniku również w sytuacjach, które nie znalazły się w wymienionych wyżej obszarach.

 

 

Więcej informacji: www.takapomoc.pl

 

Masz pytanie? Pisz na psycholog@takapomoc.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradni jest bardzo dużo. najlepiej znajdź na stronie NFZ. Przeważnie poradnie psychologiczne znajdują się w poradni zdrowia psychicznego.

http://www.nfz-lodz.pl/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=155

 

Poradnia np.

Koło Górniaka Sieradzka 11.

w szpitalu na Czechosłowackiej

Poradnia na Bałutach Sinapsis ul. Wrocławska8 http://www.pzpsynapsis.pl/index.php?a=page&id1=24&debug

Centrum Służby Rodzinie Broniewskiego 1a.

Poradnia ul.Chłopickiego 49

http://www.nfz-lodz.pl/apps/leczenie_wrapped/kolejki_zestawienie.php?strdgb2=04.1790.007.02&strdgb1=0404

 

Ja polecam Sinapsis oraz przychodnię na ul. Chłopickiego.

Na czechosłowackiej też są dobrzy specjaliści , tylko trzeba zorientować się jakie są terminy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracownię Psychoterapii Gestalt założyłyśmy ponad pół roku temu. W ramach Pracowni prowadzimy psychoterapię indywidualną i warsztaty psychologiczne.

 

Obecnie prowadzimy nabór na warsztaty i treningi:

- dotyczące poczucia własnej wartości,

- rozwoju osobistego,

- antystresowe,

- trening interpersonalny.

 

Szczegóły na naszej stronie: http://lodz-psychoterapia.pl/

 

Oczywiście zapraszamy też do kontaktu indywidualnego tych, którzy potrzebują psychoterapii z powodu lęku, poczucia bezsensu, dezintegracji, stresu, kryzysowej sytuacji; tych, którzy poszukują wsparcia w rozumieniu siebie i zaakceptowaniu siebie.

 

Natalia Żuk [695.931.505] - przyjmuję w Warszawie i Łodzi

Kamila Biały [608.994.320] - przyjmuję w Łodzi i Zgierzu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×